Jump to content
Dogomania

majqa

Members
  • Posts

    36362
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by majqa

  1. Wspaniałe wiadomości, a fotki...przeurocze!!! :multi:
  2. Uśmiechu losu pięknoto!!! Kawaler jesteś, jak mało który!!!
  3. Uff...wieści całkiem dobre. Te podwyższone leukocyty mogą wynikać z infekcji, jakie przebył. Ważne, że weci do niego zajrzeli i, że opuścił schron.
  4. Jak to co z robalami??? Ukatrupić!!!;)
  5. Z całego serca życzę Ci suni domku o niebo lepszego niż mój!!!:loveu:
  6. Libra jest bomba i jak tu nie piać? :loveu: Jasne, że dać dane do wpłat na 1 stronie.
  7. ...ale tiiiiilko wczoraj parę godzinek...;) Sama widzisz, że bez wieści od Was ani rusz!
  8. Nie rozumiem czemu tak opornie idzie skomunikowanie się z tą panią? Przecież to oczywiste, że rozmowa wiele by wyjaśniła i okazała się pomocna.:shake:
  9. Borysek jest już po ostatnim zastrzyku, a na niedzielę szykuje mu się domek!!! :multi: :multi: :multi:
  10. I co Luizo? Są nowe fotki, czy nadal ich obietnica?:shake:
  11. Jak sprawuje się Rudasek???
  12. Nie zapominajmy o Apaczu! Był jeszcze jakiś odzew z allegro?
  13. Dorotko może w tytule wątku poprosić o pomoc finansową w leczeniu?
  14. Dzień dobry Mróweńko!!!
  15. Dziś dzionek zmiany lokum dla Jozina!
  16. Frusiu w górę po dom! [COLOR=red][B]PILNE!!![/B][/COLOR]
  17. Fakt jest faktem, papier jest cierpliwy i mocniejszy niż wypowiedziane słowo.
  18. Psiaku w górę bo spadłeś, że hoho...:shake:
  19. Jak się czuje Bonusia???
  20. 2 dzionki przerwy informacyjnej??? Neris, toż to się nie godzi!!!;) Co u Was???
  21. Co nagle to po diable, ważne by się ów pan dobrze przegryzł z decyzją, a jeśli podejmie ją na "tak", nie wycofał w ostatniej chwili. To boli najbardziej. Mocno trzymam kciuki za Brendę!!!
  22. Pchajcie pomysł z tą stroną. To ułatwi i pozysk kasy i adopcje. Na stronie mogą być przecież odpłatne linki, ogłoszenia etc...Niech to będzie mini grosz ale zawsze grosz, niż pusta kieszeń.
  23. Edi jest poprostu piękny:loveu:, a sposób przycięcia uszków, w moim odczuciu nie dodaje mu złowrogości tylko właśnie tej oryginalności. Albo ja jestem stronnicza albo u Was Anuś jest naprawdę wysyp urodziwych psiaków. Inna sprawa, że pomimo krat bosko robicie zdjęcia i wydobywacie to "coś", co te psy w sobie mają. Naprawdę chylę czoła.
×
×
  • Create New...