Edi jest poprostu piękny:loveu:, a sposób przycięcia uszków, w moim odczuciu nie dodaje mu złowrogości tylko właśnie tej oryginalności. Albo ja jestem stronnicza albo u Was Anuś jest naprawdę wysyp urodziwych psiaków.
Inna sprawa, że pomimo krat bosko robicie zdjęcia i wydobywacie to "coś", co te psy w sobie mają. Naprawdę chylę czoła.