-
Posts
36362 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by majqa
-
[quote name='oktawia6']Majga-przecież nie napisałam tego złośliwie! (...)[/quote] Nie podejrzewam Cię o to Oktawio, bo widzę ile serca i całej siebie angażujesz w te najbardziej pokrzywdzone psianki. :lol: Wyraziłam jedynie opinię, która potwierdza trafne spostrzeżenie, że o gustach się nie dyskutuje. ;) Sama jestem posiadaczką, w powszechnym mnienianiu, brzydotek i dobrze mi z tym. Mnie poza losem, ujęła w Jantarku jego uroda. Odżywiony i podleczony, poza oczywistym szczęściem, jakie ofiaruje, ucieszy oko swego opiekuna. Czas zanieść modły by ten znalazł się szybciej niż myślimy... Szczerze Ci tego życzę Jantarku!!! :loveu: Na pochybel losowi, który chciał z Ciebie zadrwić!!!
-
Malizna - padaczka... tyle złego na jednego małego psa.
majqa replied to Neris's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Fałszywy alarm Neris? -
Sochaczew - Apacz-owczarek bez odrobiny szczęścia - A JEDNAK MA DOM
majqa replied to luka1's topic in Już w nowym domu
Mam nadzieję, że się odezwie, a jego osłabienie entuzjazmu było tylko Twoim mylnym odbiorem. Może się łudzę???:-( -
Kraków, pies przywiązany do drzewa już w nowym domu.
majqa replied to tamb's topic in Już w nowym domu
Znowu cud!!!!!!!!!!!!!!! :-o:loveu::-o -
Sparaliżowana Frotka zostaje na zawsze u JoSi :)
majqa replied to pani_stanislawa's topic in Już w nowym domu
[quote name='JoSi'][COLOR=black](...)[/COLOR][COLOR=black]Majqa, pan potwierdził, niech się ruszają ile mogą, mięśnie pracują. [/COLOR][/quote] Wspaniałe wieści!!! :multi: :multi: :multi: Cieszę się, że ktoś Cię uspokoił!!!:loveu: -
[quote name='oktawia6'](...)w sumie brzydal z niego do tego chory(...)[/quote] Obok brzydala to on nawet nie siedział. :shake: Ten pies jest przepiękny, a gdy się wykuruje będzie prawdziwą ozdobą swego pana. :multi: Gdyby nie fakt posiadania własnych nastu, już bym się o niego ubiegała, zarówno z racji współczucia dla niego ale i zauroczenia urodą...Eh...Jesteś prawdziwym klejnotem Jantarku! :loveu:
-
Sochaczew - Apacz-owczarek bez odrobiny szczęścia - A JEDNAK MA DOM
majqa replied to luka1's topic in Już w nowym domu
W górę piesiu, w górę...gdzież ten upragniony dom...:shake: -
Sunia już nie szuka domu, starzy właściciele ją zatrzymają :)
majqa replied to Cerber's topic in Już w nowym domu
[quote name='Cerber'](...)sama z resztą pytała się jak idą poszukiwania... no niestety ja już nic więcej zrobić nie potrafię, ona musi mi troszkę pomóc...[/quote] Pomagając Ci żadnego cudu nie dokona. Skoro pyta, jak idą poszukiwania trzeba było dowiedzieć się, co ona zrobiła w kierunku znalezienia psu domku. -
W czwartek byłam u Boryska. Dostał zastrzyk. Zuch rotuś, nawet nie jęknął i znów odbyło sie to bez kagańca. :multi: W podzięce wycałowałam chłopaka !!! :loveu: To już nie ten sam pies. :multi: Pychol uśmiechnięty od ucha do ucha i dużo sprawniej porusza się na swoich chorutkich stawach. Apetyt mu dopisuje, sierść lśni. Zaopatrzyłam go w 10kg mięska i 5kg makaroniku. Z czystym sumieniem można go polecić do domku, gdzie są dzieci. Na obecnym tymczasie doskonale odnajduje się w towarzystwie niemowlaka i 3latka. Modlę się tylko o super docelowy domek dla niego, raz ze względu na to, że to przekochany piesio, a dwa, bo zagiął parol na biedniutkiego, też schorowanego jamnisia rezydenta. Zazdrośnik jeden!!!:mad:
-
Cudowne wieści!!! :multi: Wszelkiej pomyślności i obopólnego zadowolenia Pani Ewo!!! :multi: Zdróweczka Boniu!!! :multi:
-
Kraków, pies przywiązany do drzewa już w nowym domu.
majqa replied to tamb's topic in Już w nowym domu
Będę nuda ale co tam...przykładam się do kciuków!;) -
Oj proszą Wolu, proszą, że hoho !!! I...dziękują !!!
-
Malizna - padaczka... tyle złego na jednego małego psa.
majqa replied to Neris's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Tego jeszcze brakowało. -
SZKIELET z Krzyczek -Mrówa pojechała do nowego domu!
majqa replied to pati-c's topic in Już w nowym domu
To nie "wina" Mróweńki...Zdrowiej kochaniusiu!!! -
Zabrzmiało bajecznie. Mam nadzieję, że to nie jedyny taki zakład w Polsce. Bonie potrzeba dobrej rehabilitacji i czasu. Ważne by też było, żeby prowadził ją rehabilitacyjnie jeden i ten sam wet. Jeden lekarz do spółki z właścicielem są w stanie jak najwiarygodniej ocenić postęp leczenia, odpowiednio korygować przyjęty program całościowego usprawniania. Ta sunia ma wszelką szansę na sprawność. Jest w znacznie lepszej formie niż z innego wątku Frotka (w DT u JoSi), a przecież z porażoną Frocią dobra ręka opiekunki zdziałała istne cuda (az łza się w oku kręci).
-
Ślepy staruszek miał być uspiony, a ma dom w Sopocie.
majqa replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
Mój Boże, według opisu pies na ranę przyłóż i mrożący krew w żyłach mankament, jeśli to mankamentem można nazwać...jedyny powód widma uśpienia.:-( -
Sunia już nie szuka domu, starzy właściciele ją zatrzymają :)
majqa replied to Cerber's topic in Już w nowym domu
Koniecznie foty!!! -
Lucek musi przebywać z człowiekiem, który udowodni mu, jaką frajdą jest wzajemne towarzystwo.
-
[quote name='beka'](...)Decyzja neurochirurga była -operujemy. NIEWIELU ODRADZAŁOBY OPERACJĘ, STANDARD TO CIĄĆ, CIĄĆ, CIĄĆ. Ja poprosiłam o rehabilitacje. Udało się. SUPER. Miłam prądy, masaże, basen lasery, wyciąg i nie pamiętam co jeszcze. Jedno jest pewne -w przypadku rehabilitacji potrzeba czasu. I to długiego..... Warto, jak widać uzbroić się w cierpliwość i dać szansę rehabilitacji. Nie wolno zniechęcać się brakiem efektów po pierwszych kilku zabiegach. Nasz, czy też zwierzęcy organizm wymaga wspomnianego czasu...