Jump to content
Dogomania

majqa

Members
  • Posts

    36362
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by majqa

  1. [quote name='oktawia6']Majga-przecież nie napisałam tego złośliwie! (...)[/quote] Nie podejrzewam Cię o to Oktawio, bo widzę ile serca i całej siebie angażujesz w te najbardziej pokrzywdzone psianki. :lol: Wyraziłam jedynie opinię, która potwierdza trafne spostrzeżenie, że o gustach się nie dyskutuje. ;) Sama jestem posiadaczką, w powszechnym mnienianiu, brzydotek i dobrze mi z tym. Mnie poza losem, ujęła w Jantarku jego uroda. Odżywiony i podleczony, poza oczywistym szczęściem, jakie ofiaruje, ucieszy oko swego opiekuna. Czas zanieść modły by ten znalazł się szybciej niż myślimy... Szczerze Ci tego życzę Jantarku!!! :loveu: Na pochybel losowi, który chciał z Ciebie zadrwić!!!
  2. Mam nadzieję, że się odezwie, a jego osłabienie entuzjazmu było tylko Twoim mylnym odbiorem. Może się łudzę???:-(
  3. Znowu cud!!!!!!!!!!!!!!! :-o:loveu::-o
  4. [quote name='JoSi'][COLOR=black](...)[/COLOR][COLOR=black]Majqa, pan potwierdził, niech się ruszają ile mogą, mięśnie pracują. [/COLOR][/quote] Wspaniałe wieści!!! :multi: :multi: :multi: Cieszę się, że ktoś Cię uspokoił!!!:loveu:
  5. [quote name='oktawia6'](...)w sumie brzydal z niego do tego chory(...)[/quote] Obok brzydala to on nawet nie siedział. :shake: Ten pies jest przepiękny, a gdy się wykuruje będzie prawdziwą ozdobą swego pana. :multi: Gdyby nie fakt posiadania własnych nastu, już bym się o niego ubiegała, zarówno z racji współczucia dla niego ale i zauroczenia urodą...Eh...Jesteś prawdziwym klejnotem Jantarku! :loveu:
  6. W górę piesiu, w górę...gdzież ten upragniony dom...:shake:
  7. [quote name='Cerber'](...)sama z resztą pytała się jak idą poszukiwania... no niestety ja już nic więcej zrobić nie potrafię, ona musi mi troszkę pomóc...[/quote] Pomagając Ci żadnego cudu nie dokona. Skoro pyta, jak idą poszukiwania trzeba było dowiedzieć się, co ona zrobiła w kierunku znalezienia psu domku.
  8. W czwartek byłam u Boryska. Dostał zastrzyk. Zuch rotuś, nawet nie jęknął i znów odbyło sie to bez kagańca. :multi: W podzięce wycałowałam chłopaka !!! :loveu: To już nie ten sam pies. :multi: Pychol uśmiechnięty od ucha do ucha i dużo sprawniej porusza się na swoich chorutkich stawach. Apetyt mu dopisuje, sierść lśni. Zaopatrzyłam go w 10kg mięska i 5kg makaroniku. Z czystym sumieniem można go polecić do domku, gdzie są dzieci. Na obecnym tymczasie doskonale odnajduje się w towarzystwie niemowlaka i 3latka. Modlę się tylko o super docelowy domek dla niego, raz ze względu na to, że to przekochany piesio, a dwa, bo zagiął parol na biedniutkiego, też schorowanego jamnisia rezydenta. Zazdrośnik jeden!!!:mad:
  9. Cudowne wieści!!! :multi: Wszelkiej pomyślności i obopólnego zadowolenia Pani Ewo!!! :multi: Zdróweczka Boniu!!! :multi:
  10. Będę nuda ale co tam...przykładam się do kciuków!;)
  11. Oj proszą Wolu, proszą, że hoho !!! I...dziękują !!!
  12. Widok powalający - Sonia i jej kanapa!!!:multi:
  13. To nie "wina" Mróweńki...Zdrowiej kochaniusiu!!!
  14. Zabrzmiało bajecznie. Mam nadzieję, że to nie jedyny taki zakład w Polsce. Bonie potrzeba dobrej rehabilitacji i czasu. Ważne by też było, żeby prowadził ją rehabilitacyjnie jeden i ten sam wet. Jeden lekarz do spółki z właścicielem są w stanie jak najwiarygodniej ocenić postęp leczenia, odpowiednio korygować przyjęty program całościowego usprawniania. Ta sunia ma wszelką szansę na sprawność. Jest w znacznie lepszej formie niż z innego wątku Frotka (w DT u JoSi), a przecież z porażoną Frocią dobra ręka opiekunki zdziałała istne cuda (az łza się w oku kręci).
  15. Tym lepiej, że zmieniła opiekuna!!! Fotki - booooskie!!!:loveu:
  16. [quote name='DIF']Nie jestem zarejestrowana na allegro i nie wiem jak robi się aukcje! Niektórzy piszą, że "aukcja jest grzecznościowa".[/quote] I właśnie na podstawie takiego zwrotu, jak zacytowałaś zdjęli mi aukcję.:-(
  17. Najlepiej żebyś wystawiła go na allegro Ty DIF (bo pod Twoją opieką jest Jantar) lub Emir jako fundacja. Mnie allegro już dwukrotnie usunęło aukcję, bo wynikało z niej, że nie jestem właścicielem psa. Nie bardzo wiem, jak to obejść.:shake:
  18. Mój Boże, według opisu pies na ranę przyłóż i mrożący krew w żyłach mankament, jeśli to mankamentem można nazwać...jedyny powód widma uśpienia.:-(
  19. Lucek musi przebywać z człowiekiem, który udowodni mu, jaką frajdą jest wzajemne towarzystwo.
  20. Łódź chyli czoła za szybkość działania, decyzję i ciepło uczuć ofiarowane Soni!!! :loveu: :loveu: :loveu: Wcale byśmy się tu nie pogniewały ;) ;) ;) za możliwość zobaczenia jakichś fotek z nowego domeczku!!! Bądź grzeczna Soniu!!!
  21. [quote name='beka'](...)Decyzja neurochirurga była -operujemy. NIEWIELU ODRADZAŁOBY OPERACJĘ, STANDARD TO CIĄĆ, CIĄĆ, CIĄĆ. Ja poprosiłam o rehabilitacje. Udało się. SUPER. Miłam prądy, masaże, basen lasery, wyciąg i nie pamiętam co jeszcze. Jedno jest pewne -w przypadku rehabilitacji potrzeba czasu. I to długiego..... Warto, jak widać uzbroić się w cierpliwość i dać szansę rehabilitacji. Nie wolno zniechęcać się brakiem efektów po pierwszych kilku zabiegach. Nasz, czy też zwierzęcy organizm wymaga wspomnianego czasu...
×
×
  • Create New...