Jump to content
Dogomania

majqa

Members
  • Posts

    36362
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by majqa

  1. Nie zasługuje, w żadnej mierze...:shake: Widać jednak po niej, że to czujna cwaniara...Oby Wam się udało ją obłaskawić i zgarnąć.
  2. Mam nadzieję, że teraz Cezarkowi będzie już tylko z górki. Nie mogę się doczekać zdjęć!!!
  3. Czy ta Pani definitywnie powiedziała "nie", czy jeszcze się waha? Daleko mi od sugerowania nacisku na Panią ale...może mimo wszystko warto jej wspomnieć, że z tym piesiem powinno być łatwiej niż z takim, który wymagałby pomocy/ domku, a właśnie stracił wzrok. W tym drugim przypadku wchodzi stres psa w postaci niezrozumienia sytuacji, paniki etc...a ten piesek już nie widzi, jak sądzę od dawna. Co swoje w związku z tym wycierpiał i nauczył się z tym żyć.
  4. OK. Spróbuję go obmyśleć inaczej, co pewno nie znaczy, że lepiej. :roll: Tak bym chciała żeby się temu niuńkowi udało. :-( Jutro odbębniam cały dzionek na uczelni ale zaraz po zasiądę do zabawy słowem, oby z pożytkiem. Zrobię i wstawię na wątek. Lookniecie wtedy, co poprawiać.
  5. Mało sympatyczne zachowanie doktora. Może mu naprawdę coś istotnego wypadło. Tak czy inaczej cieszę się, że Jantarkowi bliżej do nowego domku niż dalej.:loveu:
  6. Dziewczyny, na czym stanęło z domkiem dla Zarii? Zapadła ostateczna decyzja?
  7. [quote name='Ziutka']Nie zapominamy :shake:[/quote] Ziutka, a może by mu przerobić tekst ogłoszeniowy (ten z allegro) i odnawiając aukcję zrobić ją z innym? Nadać inny tytuł? Ot, luźna propozycja. Co o tym myślisz?
  8. Edi, jak dasza radę to postaraj się o fotki. Skoro to forum to przecież da się zrobić dorzutkę fotek.
  9. To katrupić wizualizując, a co, niech mają!;)
  10. Maszo, niestety wiele psów i tutaj i poza dogo jest takich, tylko...ludzi za mało.:-(
  11. Ja tam już mniej cierpliwie...:shake:
  12. Skoczuś potrzebuje przygarnięcia przez ręce, które już go z objęć nie wypuszczą !!!
  13. Niech, niech, niech....:multi: :multi: :multi:
  14. Przyłaczam się do tej wiary, same pomyślcie skoro jest już [B]Wola[/B] ;) :loveu: to musi być i [B]Wiara[/B] !!!
  15. Jak tak czytam o tym dogadywaniu to wygląda ono jak dialog z alien!:shake:
  16. Dziękuję Bonsai!!!:loveu:Nie mogłam sobie przypomnieć dziewczyn od collie ale wiedziałam, że kto jak kto ale Ty coś wymyślisz!
  17. Edi napisz do bonsai, ona się udziela właśnie na wątku innego kolaczka, a tam są niemal same miłośniczki tej rasy.
  18. [quote name='Folen']A ja mam pytanie - wznawiać dziś allegro Coffiego czy czekamy na przenosiny i ewentualnie później podmienimy nr tel?[/quote] Niech może dziewwczyny zdecydują, bo może istotnie poza namiarem jakieś info powinno być usunięte lub przeciwnie, dodane.:roll:
  19. Nie ta suka!!! Jejku!!! I jaki szczęśliwy pychol. Pewno pierwszy raz zaznała takiego raju!
  20. [quote name='beka']ALe licze na Was przy poszukiwaniu domku ..[/quote] Oczywiście, a ja liczę z kolei na Twoje Bekuś obserwacje psa. Robiłam tekst do ogłoszeń ale może będziesz uważała, że coś (na podstawie sposrzeżeń) trzeba skorygować, sama wiesz. Wtedy info na wątek, przeróbka i ponowienie ogłoszenia.
  21. Ona o niebie, a Ty o tym drugim, tak jakby rzeczywiście nie dostrzegała Twojej prośby.:shake:
  22. Genialnie!!! Zobaczycie różnicę jak wkroczy się z taką pomocą!!!
×
×
  • Create New...