Jump to content
Dogomania

majqa

Members
  • Posts

    36362
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by majqa

  1. Saruniu, co się odwlecze to...nie było Ci dane suniu ale mam nadzieję, że tylko "jeszcze nie było Ci dane".
  2. Pati, a propos wymazu...czy Mrówa jest już leczona pod kątem nużycy?
  3. Kacperku, co u Ciebie ślicznoto???
  4. Mam nadzieję, że po świętach będziesz jednym z pierwszych zaadoptowanych Skoczku.
  5. Czy coś się ruszyło u spanielka?
  6. Jak najdalej owczarku od wizji końca w słoiku...Do góry po dom, prawdziwy dom!!!
  7. Niech Ci się uda wyjść wcześniej ze schronu dobusiu...
  8. Pamiętam o Tobie charciu...:-(
  9. Święta niemal za nami więc w górę Uszatko, po dom.
  10. Tak bym chciała staruszku by udało Ci się przebić i cierpienie samotności bez własnego człowieka zamienić w raj u jego boku.
  11. Frociu, taka jestem ciekawa jak Twoje sukcesy wózeczkowe i usprawnianie.:roll:
  12. Luizo co się z Tobą dzieje? Co z sunią???
  13. Cóż to za posiadówka Lucku. Ciekawe jak mijają Ci święta.
  14. Jaka pustka tu u Ciebie Gaju. Możesz być niesamowitą ozdobą, potrzeba Ci tylko szansy.
  15. Odbij się maleńka od szarego końca wątków. Niech przy okazji świąt ktoś obdarzy Cię łaskawym okiem.
  16. Przełomu Rudeńko na drodze do docelowego domku życzę!
  17. Borysku, gdzież ten domuś, Twój domuś na ostatnie lata...:-(
  18. Takiego wyśnionego domu z ogrodem Ci życzę, Bary.:loveu:
  19. Antek, pieszczotliwie Antoś, wyszukanie Antonio, a bez poufałości, jak dorośnie, Antoni! :evil_lol: Nie mogę się doczekać żeby Ciocia GameBoy tu zerknęła. :razz:
  20. Jestem przekonana, że tak...a szczerze mówiąc Antek jest maniana!!!!!!!!!!!! Pasuje jak ulał!!!!!!!!!!!!!:loveu:
×
×
  • Create New...