Jump to content
Dogomania

majqa

Members
  • Posts

    36362
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by majqa

  1. Czy coś się udało wymotać Mysiu???:roll:
  2. Wychodź na prostą sunieczko ku zadowoleniu Twoich opiekunów i serduszka przyszłego pana.
  3. [quote name='taki_sobie_ktoś'](...) Nie ja jeden takie wątpliwości wyrażam na tym wątku.(...)[/quote] Jak najbardziej przyłączam się do wątpliwości. Mam nadzieję, że los i najbliższe dni rozstrzygną o pozytywnym obrocie sprawy i Sarcia znajdzie domek marzeń!!!
  4. JoSi, Froteńce i reszcie ferajny, nie wyłączając z niej Gryzeldy - świąteczne całusy i życzenia spokojnych, rodzinnych najbliższych dni!!!
  5. Jakież tu czary tu nad Tobą odczynić by zdjąć urok samotności???:-(
  6. Króweńko wszystkiego naj...a Twojej Świętej Opiekunce cierpliwości!!! Odpuść mała butkom, odpuść!!!:shake:
  7. Kacpeńku Rozkoszniaku, musi Ci się udać!!!
  8. Maksiu, goni Cię czas więc i Ty goń domek!!!
  9. Przyszła Pani Wiosna, mam nadzieję, że i przyjdzie odmiana Twego losu!
  10. Eduśku, niech kogoś tknie w te święta i uczyni Twoje życie bajką!
  11. Juleczko, kolejnych świąt u boku jednego, jedynego człowieka!!!
  12. Niech te święta będą ostatnimi spędzonymi bez swojej Pani dobeczku!!! :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu:
  13. W głowę zachodzę skąd mam te wiadomości...coś mi świta, mniejsza o to ale...od podhalanów są: Camara i Patia. Mam nadzieję, że nic mi się nie pokićkało. Tamb napisz do tych dziewczyn.
  14. O Boziu, w górę maleńka...Sama słodycz i do tego wedlug opisu perełka!!!:loveu: :loveu: :loveu: A kabelki...cóż...prawo wieku jeszcze!!!
  15. Oooops...ale zabrzmiało. Nie trzymaj nas w niepewności!
  16. Dziewczyny, jeśli mam podjechać, obfocić biedulkę to muszę wiedzieć gdzie i mieć jakiś namiar na Panią, by się jej nie zwalić na głowę tak z marszu!!! Chciałabym do tej Pani zadzwonić, przedstawić się, powiedzieć, skąd wiem o niuni i zapytać o zgodę na przyjazd. Tak by wypadało. Czekam na info.
  17. [quote name='Cekinka13*'](...) ale teraz już wiem, że trafił do schroniska... Eh... biedak jeden.... :-( HOP! DIFuś a w dupkę dać?????????????????????????????????????? Zobaczy cytata!!! Nie bałam się, że załatwiłaś mu schron tylko, że ktoś to zgłosił i psa zgarnięto!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! BRUTUS NIE JEST PRZECIWKO TOBIE I WCIĄŻ PO TEJ SAMEJ STRONIE RUBIKONU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  18. Folen, dałabyś radę spreparować takie ogłoszenie do wydruku i powieszenia???
  19. [quote name='Olena84']No często teraz na necie można poznać, ale to jednak ryzyko że jakiś nie teges sie trafi...MÓJ JEST TEGES I SPRAWIŁ TO PRZYPADEK...ALE FAKT W NECIE MASA ŁOSI...:evil_lol: zalogujcie się kiedyś na jakichś randkach z nickiem "gorąca Ziuta" i z odpowiednio spreparowanym profilem...Jazda nieziemska, ubaw za darmochę, a i materiał na parę doktoratów!!!:lol: Racja, majqa to normalnie jest niesamowita, ale dzieciom na dobranoc nie czytaj bajek.. A se wypraszam!!! Właśnie, że czytywam bajki, ba zmyślam je jak cholera, bo takie są fajniesze ale ale...najpierw sprawdzam dziecinie metryczkę!:evil_lol:
  20. Dziękuski Epe!!! Co do skórki, wytłumacz sobie, że poprostu była tak mało przystojnie zadzierzgnięta jak...............:oops:
  21. No, no...taki do zacałowania...
  22. Anuś, Ty ( może to szczęście) nie widziałaś mnie jeszcze w akcji. Nie takie perełki potrafię sobą zarżnąć!!!
  23. Czyli zostają do rozparcelowania 2szczeniaki i sunia?
×
×
  • Create New...