[quote name='Olena84']No często teraz na necie można poznać, ale to jednak ryzyko że jakiś nie teges sie trafi...MÓJ JEST TEGES I SPRAWIŁ TO PRZYPADEK...ALE FAKT W NECIE MASA ŁOSI...:evil_lol: zalogujcie się kiedyś na jakichś randkach z nickiem "gorąca Ziuta" i z odpowiednio spreparowanym profilem...Jazda nieziemska, ubaw za darmochę, a
i materiał na parę doktoratów!!!:lol: Racja, majqa to normalnie jest niesamowita, ale dzieciom na dobranoc nie czytaj bajek..
A se wypraszam!!! Właśnie, że czytywam bajki, ba zmyślam je jak cholera, bo takie są fajniesze ale ale...najpierw sprawdzam dziecinie metryczkę!:evil_lol: