Jump to content
Dogomania

majqa

Members
  • Posts

    36362
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by majqa

  1. Karilko porozsyłałam maile do znajomych. Czekam i sama biję się z sobą dodatkowo. Aha. Mam pytanie, skąd wiadomo, że ona nie jest terminatorem na koty? O to też ktoś mnie ze znajomych pytał. I...pod czyją pieczą ona jest? Z kim będzie podpisywana umowa adopcyjna? I jeszcze jedno, czy niunia jest szczekliwa, czy szczeka jeśli jest ku temu prawdziwy powód, a nie na wszelkie odgłosy?
  2. Twoja India czuje powagę sytuacji, zestawienia ona i psi, delikatny drobiazg. Masz sunię godną pozazdroszenia!!!:loveu:
  3. Koperuś zdzwoń się z Adamem, jeśli możesz. Może dowiesz się więcej i dacie radę się zgrać by razem tam podjechać, ocenić sytuację, zrobić psom "przegląd" i fotki.
  4. [quote name='oktawia6']podpisuję się-choc radośc przedwczesna(...)[/quote] Radość póki co dotyczy domku. Prawdopodobieństwo ciąży jest natomiast ogromne.
  5. To szycie operacyjne jest bardzo rozległe. Mój Boże. :-( Czy zrobiono dla niej wszystko, co w danym momencie było możliwe? Czego suni potrzeba poza oczywistością - domek. Biedna, nagle będzie musiała nauczyć się chodzić na 3 nóżkach. Na pewno potrzeba jej domku bez schodów lub z ich minimalną ilością. Brak nóżki zaburzy cała statykę ciała.:placz:
  6. Istotnie nieco to rozjaśnia sprawę. :roll: Nieco...ale bardzo dziękuję!!!:loveu:
  7. Pustki, jak pustki ale ta cisza informacyjna, co z sunią...:-(
  8. Gdzieś musi być taki ktoś!!!!!!!!!!!!!!!!
  9. Musi Ci się udać suniu, poprostu musi!!!!!!!!!!!!
  10. Ten ktoś tu jeszcze nie zajrzał!:shake:
  11. Mam nadzieję, że Twoi państwo Cię znajdą...i ukoją tęsknotę.
  12. Edek, po dom, po dom...:loveu:
  13. Eh Remi, niech Ci się uda wyrwać w objęcia człowieka...
  14. Ciekawe, o której dziś przebudzisz Ciocię Folen maleńki!?:razz::loveu:
  15. Astusiu tak bym chciała wiedzieć, że masz najwspanialszy domeczek...
  16. Co u Maksia? Żadnych propozycji domkowych???
  17. Czy seterek, jakimś zrządzeniem, znalazł już nowy domek?
  18. Julko po dom, po dom przekochana rottko...
  19. W górę Libro, za Tobą kolejne dni wolności, a przed jeszcze cała masa i wolności i normalności.
  20. Jejku, oby coś się ruszyło po świętach. Boję się zapytać, co Twój oczekujący domek na to...
  21. Eh Bary, musi Ci się udać, tyle lat przemykałeś samotnie i bezdomnie...czas już na odmianę!
×
×
  • Create New...