Jump to content
Dogomania

majqa

Members
  • Posts

    36362
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by majqa

  1. Ja bym go nie powstrzymywała przed dworem, bo zdurnieje. Za jakiś czas ktoś będzie znów tego od niego wymagał.
  2. Sunia doświadczy teraz raju...Uff...Niech szybko zapomina o swojej złej przeszłości.
  3. OK. Przytrzymam sobie palce na wodzy klawiaturkowej.;)
  4. Niech sam się ciołek uplącze na ogniwach.:angryy: :mad:
  5. Moja Jola ok.1,5r wchodzi na obroty raniutko, a wyłącza się ok.24.00. Te psy na bank są na jakimś dopale.:evil_lol:
  6. Skończ z tymi fotami i nie podpuszczaj mnie!!!:loveu: ;) :loveu:
  7. Chętnie pomogę z tekstem ale jutro. Może być? Dziś mam już łeb wypalony.
  8. Cokolwiek to nie jest to...ZJAWISKO!!!
  9. Wiesz, jestem w niej zakochana...może i z miłości do obecnej Joli...Jejku, że też mnie się nie chce mieszkanie rozepchnąć...walczyłabym o nią na zabój...Boziu, jak pięknie komponowałaby się ze mną, Jolcią,Fircią i kiciami w łóżeczku...:evil_lol: :loveu: :evil_lol:
  10. Amok świąt...niestety...daleka jestem od przypinania komukolwiek łatki. Współczuję Karinie, padnie ze zmęczenia i napięcia.:shake:
  11. Ja pierniczę, jak kalka mojej Joli tylko drobniejsza i mniej stojące uszka. CUDO!!!!!!!!!!!!!!!!!!:loveu:
  12. Meksyk. Biedna Karina. Tylko załamać ręce, że nikt z W-wy nie mógł ruszyć z pomocą...:shake:
  13. W górę słodzizno!!!!!!!!!!:loveu:
  14. Bary, co począć, co począć...pogoda tak paskudna jak myśli o Twoim losie. :shake:
  15. Garbik znany, znany!!! :evil_lol: Małe bojowe??? O wow!!! :loveu:
  16. Co na froncie seterkowym???
  17. Oczka się już kleją maleństwu, czy jeszcze na obrotach?
  18. Sprawuj się jak najlepiej kochanie i nie podpadaj!;)
  19. Pnijcie się po lepszą, już tylko lepszą przyszłość.
  20. [quote name='hop!']Camara już tu zajrzała - post nr.9 ;)[/quote] Istotnie tak, tylko najpierw zerknęłam w ostatnie posty z prośbą o pomoc kontaktową, potem znalazłam te kontakty i podałam. Wcześniej, czytając post Camary, jak i innych piszących, nie kojarzyłam osoby z kontaktem, a nie cofałam się już wątkowo. Mea culpa.
  21. Przyłączam się do zapytania Weroni. Jest jak najbardziej zasadne.
  22. Mróweniu, czy domki są ślepe? Mam nadzieję, że przejrzą na oczy!!!
×
×
  • Create New...