-
Posts
36362 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by majqa
-
SZKIELET z Krzyczek -Mrówa pojechała do nowego domu!
majqa replied to pati-c's topic in Już w nowym domu
Jak już się jej organizm oczyści to wszystko zarośnie. Bądź spokojna. -
USZATA MAMA szuka dbrego domu na zawsze ! ADOPTOWANA
majqa replied to Hund's topic in Już w nowym domu
Ale Max Króliś!!! -
CHARCICA------- przywiązana drutem w lesie--------już w domu
majqa replied to Ambra's topic in Już w nowym domu
Ja zaraz zadzwonię, spoko. -
SARA->terierkowaty dzieciak. ZNALAZŁA DOM!!!
majqa replied to GrubbaRybba's topic in Już w nowym domu
[quote name='taki_sobie_ktoś'](...)Chodzi mi jeszcze po głowie taki pomysł, że może dałoby się ją wyciągnąć ze schronu w oczekiwaniu na coś trwalszego na tej zasadzie, że kilka osób z tej okolicy zrobiłoby "łańcuszek", każdy tyle, ile może i ile da radę? Choćby po parę dni? Wiem, że takie wędrowanie nie jest dla psa dobre, ale czy schron lepszy? (...)[/quote] Poza wspomnianymi minusami łańcuszek ma jeden niesamowity plus. Któreś jego ogniwo domkowe może się ugiąć, zakochać w psie i...pozostawić go na zawsze u siebie. Oczywiście szanse na to są 50/50, lub mniejsze. -
Właśnie pokazuję fotki TZ...Sama nie wierzę, że to robię.:shake:
-
W necie można naprawdę spotkać, tak jak wcześniej pisałam, łosi ale rzeczywiście prawdziwe perełki. Mam takich kilka, ciepli, wzruszający ludzie. Miałam wielkie szczęście osobiście poznać niektóre z tych osób i się nie zawiodłam. Hm...co do otwartości...to już inna bajka. Żart, jasna sprawa, przemyca o człowieku część prawdy. Wyrabianie sobie osądu o człowieku na podstawie treści z forów w ogóle nie leży w mojej naturze. Tym bardziej i otwartość. Są dla mnie granice nieprzekraczalnych zwierzeń, zresztą podobniej jak w realu. Tu przede wszystkim nie mam ni krztyny zaufania do kolejnej postaci masek, czyli nicków. Pod nimi często chowa się tchórz jawiący się jak bohater, cham, pod płaszczykiem bon ton. Pisałam ostatnio pracę i szukałam do niej materiałów o necie jako transkulturowej komunikacji. Nie spodziewałam się, że można tyle ciekawostek odkryć, borykając się z takim zagadnieniem.
-
Zgubiłem się, a dzieci mnie biły kijami :( MÓJ DOMEK MNIE ODNALAZŁ!!!!!
majqa replied to Ulaa's topic in Już w nowym domu
Spojrzenie nieszczęścia zaklętego w 4łapki.:-( -
Sochaczew - Apacz-owczarek bez odrobiny szczęścia - A JEDNAK MA DOM
majqa replied to luka1's topic in Już w nowym domu
Niech by tylko jedna rodzina, niech by tylko jedna taka decyzja...:-( -
Aj nie tylko, nie tylko o jednym...Możemy przejść na bardzo poważne tematy i się nie zająknę. Rzuć tylko hasło. Hm...ta "dotądwątkowa" tematyka, ot szumne słowo, jest w miarę bezpiecznym gruntem, zwłaszcza jeśli jest w niej 99% żartu, a reszta to zaledwie droga do niego. Czy taka rzeczowa podobam Ci się bardziej???;) Mówisz i masz. Potrafię być i mega niegorsząca. Możesz uwierzyć, że są ludzie, którzy znają mnie jako pochmurniaczkę, sztywniaczkę i pannę "bułkę przez bibułkę". Pewno to i dobrze, tyleż masek ile okoliczności i okazji do ich zmieniania, a zapewniam Cię Olenuś, że każdy je przywdziewa. Niektórzy nie zdejmują ich nawet w samotności przed lustrem, bo obnażają bywa, że niewygodną, prawdę. Taki to już trend wychowu od dziecka. Bycie sobą i w zgodzie z sobą jest zbyt drogie w użytkowaniu.
-
Zgubiłem się, a dzieci mnie biły kijami :( MÓJ DOMEK MNIE ODNALAZŁ!!!!!
majqa replied to Ulaa's topic in Już w nowym domu
Widziałam w życiu, na tak wiele psów, kilka zaledwie płaczących. Nie ma gorszego widoku...On cierpi, tęskni. :-( -
To Ty nie wiesz, że nie każde miejsce jest godne??? :-o Ja z jedną z suń muszę szwędać się przez całe niemal osiedle by się zdecydowała. :shake:
-
Ło tam w domku :evil_lol: wypsnęło mu się!!! :loveu:
-
Zgubiłem się, a dzieci mnie biły kijami :( MÓJ DOMEK MNIE ODNALAZŁ!!!!!
majqa replied to Ulaa's topic in Już w nowym domu
On naprawdę miał wielkie szczęście, że nie minęłaś go obojętnie.:-(