Jump to content
Dogomania

majqa

Members
  • Posts

    36362
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by majqa

  1. Jak już się jej organizm oczyści to wszystko zarośnie. Bądź spokojna.
  2. Może nie do końca tak jest. Neris podziel kwotę za szczeniaki przez ich ilość, chyba, że to co czytam jest za szukę, bo jeśli za całość...a tak to zrozumiałam, to...Owszem całościowo to 50zł.
  3. [quote name='taki_sobie_ktoś'](...)Chodzi mi jeszcze po głowie taki pomysł, że może dałoby się ją wyciągnąć ze schronu w oczekiwaniu na coś trwalszego na tej zasadzie, że kilka osób z tej okolicy zrobiłoby "łańcuszek", każdy tyle, ile może i ile da radę? Choćby po parę dni? Wiem, że takie wędrowanie nie jest dla psa dobre, ale czy schron lepszy? (...)[/quote] Poza wspomnianymi minusami łańcuszek ma jeden niesamowity plus. Któreś jego ogniwo domkowe może się ugiąć, zakochać w psie i...pozostawić go na zawsze u siebie. Oczywiście szanse na to są 50/50, lub mniejsze.
  4. Właśnie pokazuję fotki TZ...Sama nie wierzę, że to robię.:shake:
  5. Właśnie looknęłam, że deadline jest do końca kwietnia.
  6. Ha, ha, ha...Nie sprawdzałam, do kiedy jest zamknięcie listy. Uznałam, że jest jeszcze taki zapas czasu, że hoho...
  7. Fantastycznie!!! Gratuluję!!! :loveu: Do zlotu jeszcze kawał czasu, skąd więc ta pewność, że się nie spotkamy??? Głęboko wierzę w przeznaczenie, gdzieś zapisany nasz los. Net jest równie dobrą formą poznawania ludzi, jak każda inna.
  8. W necie można naprawdę spotkać, tak jak wcześniej pisałam, łosi ale rzeczywiście prawdziwe perełki. Mam takich kilka, ciepli, wzruszający ludzie. Miałam wielkie szczęście osobiście poznać niektóre z tych osób i się nie zawiodłam. Hm...co do otwartości...to już inna bajka. Żart, jasna sprawa, przemyca o człowieku część prawdy. Wyrabianie sobie osądu o człowieku na podstawie treści z forów w ogóle nie leży w mojej naturze. Tym bardziej i otwartość. Są dla mnie granice nieprzekraczalnych zwierzeń, zresztą podobniej jak w realu. Tu przede wszystkim nie mam ni krztyny zaufania do kolejnej postaci masek, czyli nicków. Pod nimi często chowa się tchórz jawiący się jak bohater, cham, pod płaszczykiem bon ton. Pisałam ostatnio pracę i szukałam do niej materiałów o necie jako transkulturowej komunikacji. Nie spodziewałam się, że można tyle ciekawostek odkryć, borykając się z takim zagadnieniem.
  9. Spojrzenie nieszczęścia zaklętego w 4łapki.:-(
  10. Niech by tylko jedna rodzina, niech by tylko jedna taka decyzja...:-(
  11. Aj nie tylko, nie tylko o jednym...Możemy przejść na bardzo poważne tematy i się nie zająknę. Rzuć tylko hasło. Hm...ta "dotądwątkowa" tematyka, ot szumne słowo, jest w miarę bezpiecznym gruntem, zwłaszcza jeśli jest w niej 99% żartu, a reszta to zaledwie droga do niego. Czy taka rzeczowa podobam Ci się bardziej???;) Mówisz i masz. Potrafię być i mega niegorsząca. Możesz uwierzyć, że są ludzie, którzy znają mnie jako pochmurniaczkę, sztywniaczkę i pannę "bułkę przez bibułkę". Pewno to i dobrze, tyleż masek ile okoliczności i okazji do ich zmieniania, a zapewniam Cię Olenuś, że każdy je przywdziewa. Niektórzy nie zdejmują ich nawet w samotności przed lustrem, bo obnażają bywa, że niewygodną, prawdę. Taki to już trend wychowu od dziecka. Bycie sobą i w zgodzie z sobą jest zbyt drogie w użytkowaniu.
  12. W trakcie nie piję, bo nigdy nie wiadomo, czy się otwory nie pomylą. Tysz cóóóś...:shake:
  13. "Gdy odległość nie przekracza długości"...;) Oleno, a cóż Cię opętało??? Nie można się utajniać, walczyć z sobą etc...to grozi choróbskiem...:shake: :razz:
  14. A znacie odpowiedź na pytanie:"Kiedy jest możliwy stosunek na odległość???" :razz:
  15. Czy ja kiedykolwiek miewam spokojniejsze fazy??? :sg168: chyba tylko wtedy, a i tak nie ręczę...:sleep2:
  16. Widziałam w życiu, na tak wiele psów, kilka zaledwie płaczących. Nie ma gorszego widoku...On cierpi, tęskni. :-(
  17. To Ty nie wiesz, że nie każde miejsce jest godne??? :-o Ja z jedną z suń muszę szwędać się przez całe niemal osiedle by się zdecydowała. :shake:
  18. A nieprawdaż, dojrzałam, dojrzałam i aż się moja odetkała z wrażenia!!! :multi: :multi: :multi:
  19. Ło tam w domku :evil_lol: wypsnęło mu się!!! :loveu:
  20. On naprawdę miał wielkie szczęście, że nie minęłaś go obojętnie.:-(
×
×
  • Create New...