Jump to content
Dogomania

majqa

Members
  • Posts

    36362
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by majqa

  1. Rudaska poprostu odżyła i weszła na obroty!!!:loveu:
  2. Wyłącznie takie zamierzam dostarczać!!!
  3. Ależ Ty będziesz podrasowany Brauniku!!!:loveu:
  4. Gdzie ta kolejka do Ciebie???
  5. Neruśku pędź na sam szczyt...Przystojniak jesteś, że mała głowa.:loveu:
  6. Basia pewno zaraz zadeklaruje, że jak już uniesie bluzeczkę to i piersią pacnie skutecznie.;)
  7. Dobranoc Miszeńko!!!:loveu:
  8. [quote name='nowmaja'](...) W ubieglym roku otruli psiaka ktorego dokarmialam kilka lat . W czym przeszkadzal? chyba tylko tym ze zyl.[/quote] Tak, ludzie i ulica, dwa niebezpieczeństwa, trudno ocenić, które gorsze, bo...przecież ulica również oznacza ludzi...:-(
  9. Pies chyba nigdy nie traci nadziei, na całe szczęście...
  10. [quote name='florida_blue']Hexa prosi o domek zanim Tymczasowa Opiekunka straci cierpliwość :mad:[/quote] A to nie daj Boże.:evil_lol: Hexo, odpuść pudlisi, przecież sama sobie kręcisz bat na pupę...:shake:
  11. Płaszczyk bez kapelusika, aż się nie godzi!!!:razz:
  12. [quote name='Tweety'](...) to kocinki potrzebują a wszystkim nam zależy aby trafiły do swoich domów, czyż nie?:loveu:[/quote] Ma się rozumieć :razz: powiedział Prosiaczek, a Krzyś powiódł go za łapkę do Zaczarowanego Lasu! [COLOR=darkslateblue][B]Zaczarowanego, ukochanego domku Mruczuniu!!! :loveu:[/B][/COLOR]
  13. Niech się uda Moriii. Oczywiście kciuki trzymane!!!
  14. [quote name='przyjaciel_koni'][B]Majqa[/B] - jak zwykle jestem zachwycona !!! Bezkonkurencyjna jesteś !!! [COLOR=blue][B]Daj spokój, bo się spalam jak feniks.:evil_lol: [/B][/COLOR]Co ja bym bez Ciebie zrobiła...?! [COLOR=blue][B]W głowę właśnie zachodzę cóż Ty robiłaś jak mnie nie było!?! ;)[/B][/COLOR] Tweety - co to za zapędy AFN-u w kierunku Majqi .... (Reserve). [COLOR=blue][B]Twojam Ci ja Przyjacielu Koni po wsze czasy!!! :loveu:[/B][/COLOR](...)...[/quote] Mruczeńki, kizianki późno wieczorne!!! :loveu:
  15. Czy allegro, które jest robione jest też opracowane graficznie? Jeśli nie może by poprosić Folen?
  16. [quote name='brazowa1']chyba cos musze napisac,bo zaczynam sie czuc winna.Widzialam faceta,widzialam dom,widzialam sasiadow z osiedla,widzialam psa,zony nie widzialam.Widac,do wizyt przedadopcyjnych sie nie nadaje i juz nie bede sie tego podejmowac. [B]A ile masz takich historii za sobą??? Nie sposób było przewidzieć tak dziwnego obrotu sprawy. Jak znam siebie, ja na Twoim miejscu też miałabym uśpioną czujność. Człowiek uczy się całe życie więc proszę, głowa do góry. Nie stało się przecież nic dramatycznego!!! [/B]Przykro mi,ze tak wyszło.[/quote] Brązowa, rozmawiałyśmy i nie usłyszałaś ode mnie żadnych wyrzutów. Przecież proszona o pomoc, zadzwonienie do Pani, nie odmówiłaś mi pomocy, a dla informacji czytających również się nie dodzwoniłaś!!! Jestem przekonana, że gdybym ja miała sprawdzać jakiś domek również mogłabym coś przeoczyć. Zresztą, sugerowałabym nie przesądzać sprawy. Pan się bardzo stara i nie chce mi się wierzyć, że robi to po to by dom miał się okazać porażką. W układy między Panem i żoną Pana nie wnikam, to ostatnia rzecz, jaka spędza mi sen z powiek. Ich życie, ich sprawa.
  17. O matko, kolejna Biedota...W górę sunieczko!!!
  18. [quote name='Han&Dom']Wychodzi na to, że bez 0,5 litra nie razbieriosz:roll:... (...).[/quote] Za przeproszeniem... 0,5l szkoda by mi było otwierać. :roll: Mam nadzieję i to powtórzę, że sunia trafi do kochającego domku i wyłącznie na tym mi zależy. Darowałabym sobie ten przydługawy post ale Snuszkak wywołała mnie do odpowiedzi, a moje milczenie mogłoby być źle odebrane. Interesuje mnie wyłącznie pozytywne rozwiązanie lub powrót suni do Łodzi.
×
×
  • Create New...