Jump to content
Dogomania

majqa

Members
  • Posts

    36362
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by majqa

  1. I to mnie kręci, tym bardziej jest mi przemiło odkrywać karty Twojego psiego pozytywnego zakręcenia!!!:loveu:
  2. [quote name='Ambra']iiiiiiiiiiiii? ta pani wiem ze ma juz jedna charciczkę i mieszka chyba w okolicach poznania, rozmawialas?:roll:[/quote] Do charci u Pani Eli chciała nawet przyjechać by sunie się poznały. Może i tu gra jest warta świeczki?
  3. Doszło do kontaktu z zainteresowanym domkiem?
  4. [quote name='kinga'](...)...i NIC nie można jej zrobić :shake:[/quote] Jest nieśmiertelna, czy ma żółte papiery? A może ona jest...alien??? Ale po kiego grzyba alienowi smalec, chyba, że oliwi spawy w spodku.
  5. Opierasz się nawet nie na poszlakach... :angryy: cios poniżej pasa. Nie wiedziałam!!! :placz:
  6. [quote name='mar.gajko']Całe życie się człowiek uczy. Całe. Ale może go jeszcze uda się uratować?!?[/quote] Coś mi się wydawa, że już był w ogródku, już witał się z gąską...
  7. [quote name='mar.gajko']Ale tak patrząc... to ona nei jest RUDA tylko jakas szarawa jest.[/quote] Może się przykurzyła. na transportowym patrzyliście?
  8. ...bo może właśnie PLOSI!!! TAK ŁADNIE PLOSI!!! :diabloti:
  9. [quote name='mar.gajko']Żeby nie być gołosłownym: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=106386&page=205[/URL] Przyznanie się do winy:( Camarry.[/quote] No to pozamiatane...:diabloti: I pomyśleć, że osobiście wyprawiłam do niej w drogę Barego. :shake: Mam nadzieję, że taśma stanie i zabraknie opakowań, co przedłuży psu życie...:nerwy:
  10. Plakatuj do upadłego...Im więcej pooblepiasz tym bardziej odpoczniesz...:evil_lol: Nie no dosyć, idę się leczyć. :shake:
  11. Szybciej coś najtrafniejszego stwierdzi wet z dogo tylko...co to zmieni...:-(
  12. Skąd więc te jego dziwne momenty otępienia, obijania się etc...? Mnie nadal to niepokoi...:-( Będziecie to wyjaśniać?
  13. "CAMARA WANTED, DEAD OR ALIVE!!!" :diabloti:
  14. Robiłam to i nie wiedziałam...:shake: Hm...teraz jak świadomie zacznę odpoczywać to się umęczę tą świadomością, że hoho...:evil_lol:
  15. Dziękuski, słowo się rzekło, adres Camary - Psiej Zmorry mam...:diabloti: ;) :diabloti:
  16. I te ślepe zostaną oderwane od suki, a mamcią stanie się Bianka???
  17. [quote name='Camara']chcesz z niej zrobić smalec :???: kusząca propozycja :p[/quote] A gdzież tam...wyłącznie przekonać :mad:, że z Barego smalca NIET!!!
  18. A nie prościej zmieniać maski??? :evil_lol:
  19. Aż boję się zapytać, co wtedy nazwiemy Bocianim Gniazdem! :diabloti:
  20. Czy to jest takie coś, co opisują w niektórych książkach??? :razz:
  21. [quote name='mar.gajko']I zrobię z niego smalec:-(:-(:-( (...)[/quote] Camaro, poproszę na PW adresik Mar.Gajko...:razz: :diabloti:
  22. GameBoy bawiła się w kurduplinki to teraz weszła w niedźwiedzie??? :-o O WOW!!! A co na to jej bojowa Hexa??? Martwię się, jak dziewczyna sobie z tym wszystkim poradzi, chyba, że o czymś nie wiem.
  23. Hm...tylko, że jesli to uraz, czy też coś wynikającego z zimna (reumatycznego), wsio ryba, to co dalej? Pomoc weta, wybudzenie i sru pod bramę??? :-(
  24. To nie fotomontaż, ale w głowę zachodzę co to??? :-( :-o
×
×
  • Create New...