[quote name='Ambra']iiiiiiiiiiiii? ta pani wiem ze ma juz jedna charciczkę i mieszka chyba w okolicach poznania, rozmawialas?:roll:[/quote]
Do charci u Pani Eli chciała nawet przyjechać by sunie się poznały. Może
i tu gra jest warta świeczki?
[quote name='kinga'](...)...i NIC nie można jej zrobić :shake:[/quote]
Jest nieśmiertelna, czy ma żółte papiery? A może ona jest...alien???
Ale po kiego grzyba alienowi smalec, chyba, że oliwi spawy w spodku.
[quote name='mar.gajko']Całe życie się człowiek uczy. Całe.
Ale może go jeszcze uda się uratować?!?[/quote]
Coś mi się wydawa, że już był w ogródku, już witał się z gąską...
[quote name='mar.gajko']Żeby nie być gołosłownym:
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=106386&page=205[/URL]
Przyznanie się do winy:( Camarry.[/quote]
No to pozamiatane...:diabloti: I pomyśleć, że osobiście wyprawiłam do niej
w drogę Barego. :shake: Mam nadzieję, że taśma stanie i zabraknie opakowań, co przedłuży psu życie...:nerwy:
[quote name='Camara']chcesz z niej zrobić smalec :???:
kusząca propozycja :p[/quote]
A gdzież tam...wyłącznie przekonać :mad:, że z Barego smalca NIET!!!
GameBoy bawiła się w kurduplinki to teraz weszła w niedźwiedzie??? :-o
O WOW!!! A co na to jej bojowa Hexa??? Martwię się, jak dziewczyna sobie z tym wszystkim poradzi, chyba, że o czymś nie wiem.