Jump to content
Dogomania

majqa

Members
  • Posts

    36362
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by majqa

  1. Pędź przystojniaku po dom...
  2. Teraz potrzeba Ci już tylko wydobrzenia łapeńki...
  3. Bardzo inteligentna, piękna sunia prosi o dom...
  4. Mam nadzieję, że póki co nie ma jeszcze nikogo.:roll:
  5. [quote name='Edi100'](...)Suczka jest łagodna, grzeczna i piękna i samotna:((...)[/quote] Czy dla innych zwierząt również?
  6. Antonio, brak nam info o Tobie z pierwszej ręki.
  7. [quote name='KWL']piękny piesio, świetny piesio do fajnego domu się nadający :-) No cóż może ktoś ma różowe okulary na zbyciu ? :-)[/quote] Ja swoich nie oddam, bo mnie dopadnie czarnowidztwo. :shake:
  8. [quote name='przyjaciel_koni'](...) Majqa - ja też pomogę na ile dam radę...[/quote] Przyjacielu Koni ciągniesz ostatkiem sił, mnie nie oszukasz...:loveu: Odpocznij troszkę, bo i tak 2isz się i 3isz...Pozdrawiam cieplutko!!! :loveu:
  9. [IMG]http://img104.imageshack.us/img104/2787/350628569et8.jpg[/IMG] [IMG]http://img104.imageshack.us/img104/3936/3506285691vt7.jpg[/IMG] [IMG]http://img521.imageshack.us/img521/682/3506285692rm3.jpg[/IMG] [IMG]http://img100.imageshack.us/img100/5093/3506285693ec2.jpg[/IMG] Rzeczywiście nakolankowy piesio !!! :evil_lol: Jest cudny !!! :loveu: Jaki jest w kontakcie z innymi zwierzami? Co wiadomo o jego przeszłości?
  10. O matko, już się zakochałam. Cudo!!!!!!!! :loveu: Dlaczego ja mieszkam bloku??? :placz: :placz: :placz: Wiem, dlaczego, bo mam gie nie kasę na działkę. W jakim wieku może być ta pięknota???
  11. Myślę dokładnie tak samo jak Witokret!
  12. No to rozpaliłaś moją ciekawość...:evil_lol:
  13. Trzeba wykorzystać każdą, słownie każdą, szansę.
  14. [quote name='nowmaja']Oczywiscie , to najlepsze wyjscie[/quote] Napewno nie zostawię Cię z wątkiem samą i pomogę w ogłaszaniu, Ty ściągaj konkrety, proszę. Głowa do góry :loveu:, zrobiłaś dobrze, nie miej wyrzutów.
  15. [quote name='szajbus']Buniu zdjąć ja z ogłoszeń?[/quote] Bunia pisała mi na PW, że sunia ma zostać tam, gdzie pojechała, na tymczasie (obserwacja jej etc.), a zostać na stałe gdyby nie wyklarowała się inna alternatywa domkowa. Hm...ja bym ogłoszeń nie zdejmowała ale decyzja oczywiście należy do Buni.
  16. Wstrzymaj się może chwilkę z ogłoszeniem, do momentu, gdy coś dojdzie z obserwacji ze schroniska (jej zdrówko, charakter, zachowanie wobec ludzi, innych zwierząt, co zarzutuje, do jakiego domku powinna trafić), a wtedy zrobię jej tekst ogłoszeniowy i zaczniemy ogłaszać. Co Ty na to? Bazując wyłącznie na tym, że była biedna, samotna, z ulicy i ładna możemy wiele nie ugrać. Ludzie potrzebują konkretów.
  17. Co do zachowania suni...jak nabierze pewności siebie i zaufania do człowieka będzie lepiej. Trzymam kciuki za piątek.
  18. Chylę czoła dziewczyny!!! Teraz bardziej niż psów mam pietra o Wasze zmęczenie...:roll:
  19. Może kot będzie miał więcej szczęścia niż pudliczka.
×
×
  • Create New...