Wstrzymaj się może chwilkę z ogłoszeniem, do momentu, gdy coś dojdzie z obserwacji ze schroniska (jej zdrówko, charakter, zachowanie wobec ludzi, innych zwierząt, co zarzutuje, do jakiego domku powinna trafić), a wtedy zrobię jej tekst ogłoszeniowy i zaczniemy ogłaszać. Co Ty na to?
Bazując wyłącznie na tym, że była biedna, samotna, z ulicy i ładna możemy wiele nie ugrać. Ludzie potrzebują konkretów.