Jump to content
Dogomania

majqa

Members
  • Posts

    36362
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by majqa

  1. Założyłam suni wątek na forum rottków. Biedna mała. :-(
  2. Aga, rób wszystko by zmienić chatę i nie piszę tego w związku z Bolkiem. Nie możesz żyć aż pod takie dyktando!!! Życzę Ci z całego serca takiej odmiany!!!
  3. Dokładnie tak, póki nie....to anioły!!! Kto pozazdrościł??? A domyśl się Margo!!!!!!!!!! :loveu: :diabloti:
  4. [quote name='Helga72']Bardzo chciałabym aby znalazł się dobry i mądry człowiek , który do końca jej dni będzie ją kochał i dbał o nią tak jak na to zasługuje prawdziwy przyjaciel. (...)[/quote] Każdy pies ma gdzieś zapisanego takiego człowieka. Ta sunia również. Czas by się spotkali.
  5. [quote name='malawaszka']w górę kochane chłopaki - na początku maja dorzucę grosik na hotelik i jak najbardziej jestem za tym, żeby na Weszki konto[/quote] Tylko może bez ujawniania na wątku, widziałam wątek Braila i jestem w szoku, jaką ktoś zabawę zgotował Pani Edycie.
  6. Gosiapk, widzisz jak się staramy!!! Krysiam, spróbuję namówić do tego parę moherów z osiedla, a jak się uda to poddam Wam tonację G-mol na akordeonie.
  7. Wiem, wiem, powinnam współczuć ale...poryczałam się ze śmiechu choć do śmiechu nie jest. Izmir, spróbuj omijać z nią ten sam fragment chodnika.
  8. Krysiam międzygatunkowo również??? :evil_lol:
  9. Cicho w dzień, niech się stukną w głowę. Cisza nocna jest od 22.00 - 6.00.
  10. O, to jest myśl!!! :multi: Dziękuję Neris!!! :loveu: Gościnnie i owszem, dają jeszcze więcej ognia!!!
  11. [quote name='mar.gajko']Ale, wiesz. Do bloku, to nawet wygodniej będzie w tych słoikach:p[/quote] No i się popłakałam ze śmiechu. :evil_lol: Zgarniałam Barego z TZ, który bardzo psinką się przejął. Już wyobrażam sobie jego minę, pomyślcie. Wraca do domu, rzucam mu się na szyję z okrzykiem: "Kochanie, Bary wrócił !!!" i...otwieram szafkę kuchenną z półkami całymi w słoikach. :cool1:
  12. [quote name='samoglow']Ja to nawet mysle, ze jak rozpowszechnimy wiesci o smalcu i maselku od Camarry, to wiecej osob zechce podhalany wyrwac z jej przestepczych rak i adoptowac :diabloti:[/quote] To i nikogo nie powinno dziwić, że chcę odzyskać Barunia i zaadoptować do bloku, bo...qrczę, tak mi się widzi, że te psy typowo mieszkaniowe są, tylko ta fama, fama, fama. :roll:
  13. [quote name='mar.gajko']I w jakie wybrałąś??? W niebieskie czy czerwone??[/quote] Wahała się grając na moich uczuciach, bo niby co jej miałam powiedzieć??? Nie wybierze koloru to właduje w słoik i będzie miała dylemat z wzorkiem na zakrętkach.
  14. Brak słów...na łeb poupadali. Prawo do posiadania psa, jako takiego nie stoi niżej od wewnętrznego administracyjnego i to w danym bloku. Co do postanowienia musi być jakaś podstawa, argumentacja, a tu wątpię by była, bo jaka???
  15. Już posypałam głowę popiołem...:ices_bla: Hm...na lekcjach katechezy to mnie uczono, że cnota obroni się sama ale świat się zmienia...:roll: Kto mi teraz uwierzy, że w rozmowie Matka Camara od Podhalanów pytała, czy wybrać dla Barego opakowanie w niebieskie, czy czerwone paseczki. Nkt, no jak bune dune nikt. :shake:
  16. [LEFT]Mały off...widziałyście dym na wątku Braila??? Pani Edyta ma wezwanie na policję.[/LEFT]
  17. albo takie: MASŁO Z PODHALANA SZAMAJ JUŻ OD RANA !!!
  18. ...a świstaki same z przerażenia zawinęły się w sreberka...:roll:
  19. [quote name='samoglow']Bo nie wiesz, ze ONA ma pseudo: [B][I]Camorra Smalcorra Cracoviensis :evil_lol:;)[/I][/B][/quote] Ta Camara to...:scared:Ona przecież jest groźniejsza od Sami Wiecie Kogo !!! :-o Pewno używa różdżki z sierścią podhalanków w trzonku!!! :eek::shocked!:
  20. [quote name='Camara'](...) Bary wie, że cos z ogonkiem się stało (...)[/quote] I Ty się dziwisz??? Chyba już całe Podhale wie!!!
  21. [quote name='Dorothy']nie wiem, co sie stało :-( przestalo byc ciekawie i wesoło? Najwyraźniej, od momentu prośby o pomoc. zadnego odzewu niestety i zadnych obserwujacych....Bardzo mi przykro. :-( a za hotelik kazdego dnia przybywa na moim rachunku 15 zlotych :-( Ile jesteś na minusie z leczenia??? A osobno, jaki jest dług hotelowy???
  22. [quote name='Ula_czarnuszka']hmm, proponowałabym jakiś tani model... póki Bondzik nie dorośnie:razz:[/quote] second - hand shop fashion !!! :diabloti:
×
×
  • Create New...