Jump to content
Dogomania

jonQuilla

Members
  • Posts

    5099
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jonQuilla

  1. Słodziak :) Wygląda jak taka puchata kula :loveu::loveu: Pod moją znajomą też kiedyś lód się załamał przy brzegu ale ona się potem jeszcze potknęła i wywróciła się....i choć wody było tam max do połowy łydki to ona była do pasa mokra :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: Więc ciesz się że Ty tylko buta zmoczyłaś :evil_lol:
  2. ale smutną ma mordeczkę :roll: Arinko głowa do góry :glaszcze:
  3. Joł mamuśka! ;) :evil_lol: przyszłam Cię uściskać :calus: i powiedzieć Ci że Ozzy na tym zdjęciu skojarzył mi się z marionetką :evil_lol: [url]http://images10.fotosik.pl/793/04e676bae31c216e.jpg[/url] nerki sobie przeziębi chłopak jak będzie tyle leżał na tym zimnym :shake:
  4. [quote name='M&S']Dzięki:lol::lol::lol: Kiedy...nie wiem, być może nigdy:evil_lol::eviltong:[/QUOTE] Gadasz głupoty, chyba się nie wyspałaś :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  5. Ja już wiem czemu tak mało Cię na dogo w ostatnim czasie....wolisz się jachtami rozbijać bo bezkresach wód :placz: Zuzia się faktycznie prezentuje jak szczeniaczek :loveu:
  6. Widziałam foty ze studniówki :) ładnie wyglądałaś! opowiadaj zatem jak się bawiłaś
  7. Ja się zastanawiam czy nerwowo bym wyrobiła z Rudą gdyby miała boomera bo podejrzewam że non stop by czekała a jej głos mnie irytuje strasznie, piskliwy jak u jorka:roll:
  8. Podwójne gratulacje z mojej strony :multi:
  9. Gratulacje :multi: To kiedy Aiko doczeka się potomstwa? :evil_lol:
  10. Mój pies na kliker dostaje pierlalalala :) skacze, cieszy się i wszystko robi chaotycznie ;) o wiele lepiej nam idzie bez klikera wykonywanie poleceń takich jak siad, leżeć itd.
  11. coś czuję że ta dziurka w dywaniku taka nie pozostanie, może ją kusić do dalszego jej powiększania ;) chociaż ja i tak obstawiam że to żaden z psów tylko jakiś krasnolud przychodzi pod Waszą nieobecność i niszczy te rzeczy :eviltong:
  12. ja nie mam nic przeciwko zarośniętym sznupom, lubię :)
  13. Ależ on jest wielki!:loveu::loveu::loveu: Piękne psisko z niego wyrosło aż miło patrzeć :cool3:
  14. Jestem pewna że Arinka szybko wróci do formy, silna z niej baba! Trzymajcie się cieplutko i głowa do góry :)
  15. Do mnie ostatnio przyjechał kurier z przesyłką z allegro i sama się dziwie że pan nie wyrzucił mojej paczki gdzieś do śmietnika ;) Nie pamiętam co to za firma była ale koleś do mnie dzwonił, nie było mnie ani nikogo w domu więc poprosiłam żeby poczekał a ja zadzwonie do sąsiadki, zadzwoniłam i jej tez nie było więc wysłalam go z paczką na drugi koniec ulicy do innej kumpeli której też nie było w domu więc poprosiłam żeby podszedł jeszcze raz do mojej klatki i spróbował zostawić u dwóch innych sąsiadów...pierwszy też był poza domem ale w końcu drugi odebrał paczkę xD hahaha....gościu się nachodził ale chyba miał ubaw z zaistniałej sytuacji.
  16. [quote name='zuzolandia'] [I][B]taaaaaaaaaaaaa urokliwa zołza dobijajaca 40 stki hihihih...[/B][/I][/QUOTE] nikt w metrykę Ci nie zagląda a nie jedna młodsza panna chciałaby tak wyglądać jak Ty :)
  17. W zasadzie to nic nie kupiłam poza produktami na obiad ;) haha....zrobiłam zapiekankę i kumpela zadzwoniła więc poszłam po nią do pracy a potem do niej i opijałyśmy moją pierwszą wypłatę w nowej pracy :) Grzecznie się sprawowałyśmy, przed chwilą wróciłam do domu także ogólnie rzecz biorąc szału nie ma ;)
  18. aż musze to napisać no bo co.... urokliwa z Ciebie babka :)
  19. [quote name='kasia_1982']ja nie wiem jak moja Roxie wychowana w cieplej Anglii przezyla te mrozy ;) Mamy kubrak od Taks a teraz mama jeszcze jej szyje sweterek. Pewnie jak skonczy to sie pochwale. Co najlepsze moja mama to jakas wielka psiara nie jest, a pies cale 3 miesiace z nia spal, na spacerki chodzil. Nawet powiedzila ze jakby wiedzialal to by na drutach jej jeszcze zrobila. Co do mrozow - nam wazelina na lapy wystarczala. Posmarowac przed spacerem i godzina na sniegu przy -25 biegala. Tylko pieerwszego razu jak spadl snieg mama mowila ze musiala ja na rekach przyniesc ;) A na wiosne pewnie przyjedziemy, chocby po to zeby mama mogla zobaczyc Roksane ;) czasami sie zastanawiam czy nie pomoc im w adopcji jakiegos przytulaka :loveu:[/QUOTE] Wazelina nam nie pomaga, też smaruję Rudej łapki przed wyjściem...ona jest chudym zmarzluchem i tyle. Co do mamy psiary to moja też rzekoma nią nie jest a wiecznie przytula Salsę i pozwala jej spać ze sobą jak mnie nie ma...a tak się zarzekała że psa już w domu mieć nie chce ;) Jak będziecie wiosną to mam nadzieję że w końcu uda nam się spotkać, bardzo bym chciała Was w końcu poznać :)
  20. [quote name='Onomato-Peja']Sława i pieniądze. Dopiero weszłam do Was po przerwie i pierwsze co - ja! :lol: Szkoda, że tak marzniecie, może kup Salsuni kubraczek. :diabloti: A co do obleśnych dziadów to... Matko. Kobieto współczuję Ci całym sercem i duszą, bo nie ma chyba nic gorszego.[/QUOTE] No widzisz, pamiętamy o Tobie! ;) Salsa ma kubrak...sama osobiście szyłam zeszłej zimy, przy niewielkiej pomocy mojej mamy. No ale on się i tak nie sprawdza przy takich trzaskających mrozach z jakimi mieliśmy do czynienia ostatnio a poza tym nie chroni łapek, które jej chyba najbardziej marzną i ta kulawa łapa, jak zmarznie to w ogóle na niej nie staje :roll: Może nie jest to najlepiej skrojony kubraczek jaki widziałam ale jak na pierwszy raz :evil_lol::evil_lol::evil_lol: W tym roku miałam uszyć lepszą wersję ale jakoś tak mi nie po drodze :roll: [IMG]http://i687.photobucket.com/albums/vv233/jonQuilla123/DSC04922.jpg[/IMG] No nie ma nic gorszego ale co zrobić :niewiem: Póki jest to tylko obleśne, głupie gadanie to nie pozostaje mi nic innego jak się z tego śmiać bo gdybym na serio miała się tym przejmować to chyba bym ześwirowała.
  21. [quote name='FredziaFredzia']Salse mu pokaz - zyskasz w jego oczach, ze masz agresywnego psa. ;)[/QUOTE] Ty to masz łeb...nigdy nie pomyślałam o tym żeby wyrywać karków/dresów na psa xD hahaha
  22. [quote name='FredziaFredzia']Musisz się zgodzić! :diabloti: Udanego shoppingu![/QUOTE] Pewnie że się zgodze, ponoć miał swój własny monopol! Facet z własnym biznesem to już całkiem niezła partia ;) haha
  23. to wygląda jak w filmie o królowej śniegu :) dziwie się tym ludziom że nie parkują gdzieś indziej skoro wiadomo że tak się dzieje tam xD
  24. [quote name='vege*']Nie :eviltong: mój ideał psa zaczyna się od 60 cm w kłębie i takimi ideałami jeśli chodzi o budowę i ogólny wygląd są molosy, a Niufki są moją niezacierająca się miłością od pierwszego wejrzenia już od 12 lat :loveu: ale muszę sobie jeszcze na takiego poczekać :-( [/QUOTE] :klacz: zgadzam się! :) co prawda ja nie lubuję się w Niufkach aż tak bo ja ogólnie wolę psy 'gołe' ale wielkie....moją miłością od pierwszego wejrzenia od dawien dawna są dogi niemieckie :) świeższymi miłościami są mastiff angielski, neapolitański, cane corso, boerboel.... wszystkie krótkie z wielkimi pyskami, faflami i mnóstwem wyprodukowanej śliny! KOCHAM! :loveu::loveu::loveu::loveu:
  25. [quote name='FredziaFredzia']Eee nie możesz być staro wyglądająca, skoro dla karków jesteś... Rybka :D[/QUOTE] W sumie też prawda :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: Może jak pojawi się ponownie to zaproponuje mi zostanie jego OSOBISTĄ DZIUNIĄ :multi: [quote name='M&S']Doberek, miłego dnia:)[/QUOTE] Witam i rownież Ci życzę miłego dnia :p *** Wczoraj dostałam swoją pierwszą wypłatę z nowej pracy :multi: Może nie są to jakieś kokosy ale w porównaniu z tym co dostawałam w poprzedniej robocie to jest suuuuper! :) Zaraz idę na szoping :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: Tak jakby nagle przestały mi przeszkadzać stare obleśne dziady :evil_lol:
×
×
  • Create New...