-
Posts
5099 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by jonQuilla
-
pozwolę sobie zascytować pewną artystkę: cie-szmy się z małych rze-czy bo wzór na szczę-śćie w nich zapi-sa-ny je-eeeest :)
-
A ja widziałam Szczura i Miotłę! :multi: Zaproponowałam nawet Martynie że jak się znudzi jej Miotła to przygarnę ją :cool3: Szczura też bym mogła ale on by mi zjadł Teodora więc wolę nie ryzykować :evil_lol: Vectra, ja też na początku kolczatkę miałam przy klikerze...po kilku 'sesjach' nie była już potrzebna (w domu), Salsa zaczęła potem trochę ogarniać o co chodzi w klikaniu i że ma być wtedy w miarę możliwości stabilna :evil_lol:
-
Gratulacje! :) Towarzyszka zabaw jest urocza...niech Wam zdrowo i pięknie rośnie :) Linka chyba pokochała małą :)
-
[quote name='Unbelievable']z tego co pamiętam to gdzieś przy szpitalu, zaraz zerknę w google maps[/QUOTE] to już wiem o który Ci chodzi :) tam jest fajnie
-
[quote name='Unbelievable']no właśnie sęk w tym, że nie znam :evil_lol: ja tylko chodzę na boisko pod blokiem bądź na plażę, ale podobno na zaspie jest fajny duży park[/QUOTE] gdzie mniej wiecej na zaspie? \
-
[quote name='Unbelievable']a z chęcią bym się przeszła dzisiaj... :diabloti: podejrzewam że paczki i tak nie dostanę ;)[/QUOTE] to możemy iść ale gdzie? dawaj pomysł jak znasz jakieś fajne miejsce :)
-
[quote name='Unbelievable'] Ogłaszam wszem i wobec, że dzisiaj termometr pokazał temperaturę DODATNIĄ :mdleje: będzie można chodzić na spacerki :loveu:[/QUOTE] to zabieraj stworzenia i idziemy w teren ;)
-
[B]tatankas, [/B]no Ci powiem że jest na kim oko zawiesić :) mój niedoszły, może przyszły a kij go tam wie jak go poznałam kilka lat temu to był szczupły, trenował wtedy siatkówkę więc był w dobrej formie a teraz mu się trochę przyodziało tłuszczyku ale mi się podoba bardziej taki jaki jest teraz...ma 197cm wzrostu i nie jest potwornie gruby, jest po prostu papuśny...taki duży facet, czuję się przy nim taka fajnie mała :loveu:
- 78403 replies
-
hahahaha....mała wtopa była ;) prosze się tym postem nie przejmować
-
[quote name='Vectra']muszę sprawdzić na Egonie , może jej też trzeba kliknąć klikerem w łeb , to zatrybi , że można się ruszać ? :evil_lol: dlaczemu nie BARFujesz :([/QUOTE] Weź bo potem ktoś mnie oskarży że namawiam do stosowania przemocy na psie i dostanę bana na dogo :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: Salsa jest bystrym psem ale jej emocje a w sumie brak ich opanowania sprawia że robi się z niej mega idiota. W domu ona potrafi jakoś tam pracować, skupić się w miarę możliwości (bo i tak zawsze jest rozkojarzona) ale na dworze mam wrażenie że jedyne co ma w głowie to przeciąg powstający poprzez wlatywanie wiatru uszami. No ale jest karna więc czasami wystarczy ją zganić słowem albo lekkim pacnięciem i zaczyna jej się przypominać ze jeśli ja coś do niej mówię to ma skupić się na mnie.
-
Cezarro czyli diabeł w ciele owczarka niemieckiego :)
jonQuilla replied to justysiek's topic in Owczarek niemiecki długowłosy
[quote name='justysiek'] ja to jestem dość przyzwyczajona, bo przy tak słabym krążeniu, muszę co jakiś czas brać:shake: też po operacji kolana musiałam wziąść 30 zastrzyków:angryy: brrrrrrrrr:roll:[/QUOTE] :crazyeye: 30? ja tylko 10 a miałam cały brzuch w małych krwiaczkach i siniaczkach, pod koniec już nie wiedziałam gdzie wkuwać żeby nie bolało więc nie mam pojęcia co by było przy 30 :roll: -
[quote name='Unbelievable']interesujące wykorzystanie klikania :grins: [/QUOTE] jaki pies taka metoda klikania :evil_lol: żeby nie było niedomówień...nie zdzieliłam jej tym kijem przez łeb ;) lekko tylko puknęłam, wystarczyło :evil_lol: jej trzeba takie bodźce czasami wysyłać żeby sprowadzić ją na ziemię :stupid:
-
[quote name='tatankas'] A tam okrutna ;) Po prostu szczera do bólu :) Ja tam lubię jego siwiznę,on ma z tym problem,ja nie.Co do brzuszka-to uwielbiam się na nim położyć,co to za frajda leżeć na gnatach,które ci się wszędzie wbijają :D:D:D [/QUOTE] Też wolę takich misiowatych facetów :eviltong:
- 78403 replies
-
jakie on nieszczęśliwe minki robi do zdjęć...skąd ja to znam :evil_lol::evil_lol:
-
pięknie! gratulacje :multi::multi:
-
Też się zdziwiłam czemu pies na dogo jest :evil_lol: Dorobione uszy wyglądają jak naturalne :cool3: ta fota nawet z tymi obciętymi uszkami mi się podoba :loveu:
-
Cezarro czyli diabeł w ciele owczarka niemieckiego :)
jonQuilla replied to justysiek's topic in Owczarek niemiecki długowłosy
Mmmm zastrzyki w brzuch, zazdroszczę...uwielbiam :roll: Sama niedawno też musiałam się kłuć po kontuzji kolana. -
[quote name='Vectra']do Klementyny nie trzeba być zaklinaczem , wystarczy kliker w ręku :diabloti: wyślę ją do Cezara Millana , ona go pokona :evil_lol: [/QUOTE] Daj znać kiedy to ja Rudą też poślę do niego, będzie miał ciężki orzech do zgryzienia :evil_lol: Salsa dzisiaj na klikanie nieźle pracowała. Puściłam ją na podwórku, bawiła się patykiem i zero reakcji na komendy...patyka na chwilę zmieniłam z zabawki w kliker, kliknęłam jej trochę w ten głupi łeb coby troszkę go pobudzić do pracy i efekt natychmiastowy pozytywny :evil_lol: Sąsiad, który się nam przyglądał spacerując ze swoim psem miał niezłą polewkę z tego :evil_lol:
-
Śmiem sądzić że pies+boomer+mieszkanie to bardzo zły pomysł :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [quote name='Vectra']mój bulgot taki ma :mdleje: realnie myślę , by podciąć mu struny :diabloti: Klementyna to ma jedno cudne , właśnie głos ... piękny mocno basowy. Boguś masakra , ja na takie częstotliwości dźwięków ... wszelkie skrzypienia , piszczenia - mam wybitnie wrażliwy słuch i mnie zaraz bierze zUe.[/QUOTE] Mnie też...lubię jak pies szczeka ale pod warunkiem że to jakoś brzmi. No ale czego ja tu bym chciała...pies delikatny, filigranowy to i głos taki :evil_lol:
-
[B]tatankas[/B] padłam!!! ale z Ciebie okrutna kobieta :roflt::roflt::roflt::roflt:
- 78403 replies
-
Taką wiosnę też lubię, zresztą wiosna to moja ulubiona pora roku...lubię jak nie jest za gorąco ale słonko ładnie świeci i wszystko kwitnie, uwielbiam zapach kwitnących wiśni a u mnie na podwórku jest sporo drzewek wiśniowych więc przy otwartych oknach nawet w domu je czuć. No ale nie zapowiada się żeby szybko przyszła wiosna pełną gębą, póki co mamy srogą zimę :roll: Wczoraj i dzisiaj co prawda jest 'cieplej' ale śnieg sypie :shake: Będę musiała schody przed pracą odśnieżać :angryy: bleh! Na plażę zaraz sobie pójdę wziąć orzeźwiającą kąpiel :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
[quote name='Alicja'][COLOR=navy][B]Witam się niedzielnie z Córeczka :) U nas rano ..czyli o 8 było -25 :shock: teraz już słonko wyszło i jest -15 ...niech się już kończy ta zima :roll:[/B][/COLOR][/QUOTE] Takich mrozów to u nas nie ma z pewnością dzisiaj :) Tutaj zawsze ciut cieplej jest zresztą niż w dole polski chociaż jak wiatr od morza wieje to odczuwalna temp. potrafi zabić. Moja robota znajduje się jakieś 10 minut od plaży także nieraz pizga jak na Uralu. W nocy jak wracałam do domu to było ok. -5.... zdaniem taxówkarza, nieźle mnie tym zadziwił ale możliwe, nie było aż tak zimno jak noc wcześniej (-14). Też chcę już wiosnę.
-
Dzień dobry :multi::loveu: Iza, dzięki :cool3: Nigdy nie sądziłam że będę tak cieszyła się na nadchodzący poniedziałek....wolne! :multi: Dwa dni po 14h, dzisiaj 12h i jutro odpoczynek :loveu: Co prawda tylko jeden dzień ale potem jeszcze tylko czwartek w pracy i od piątku do piątku mam tylko jeden dzień pracujący więc odpocznę za wsze czasy :loveu: Ogólnie to z mamą mamy podejrzenie że sąsiad sobie wyprodukował szczeniaczki :roll: Jakiś czas temu pojawiła się u niego dorosła suka w typie ASTa, nawet doszły mnie słuchy że kradziona (po nim się bym nie zdziwiła) ale jednak ponoć to jego dziewczyny pies....tak czy inaczej od pewnego czasu suka chodzi z dużymi cycorami i nie chce dawać się na dwór wyciągać, tylko siku i do domu chce wracać. Mama mówiła że widziała sąsiada któregoś dnia jak wyszedł na dwór z małym pieskiem ale nie widziała czy to był szczeniak czy po prostu mała jakaś bestia. Ciekawa jestem czy faktycznie mają szczeniaki.
-
[quote name='M&S']Fakt, źle się czuję, ale nie ma to wpływu na to, co napisałam....u nas nie ma szans, nie ma fajnych szpicówek i nie robią badań....:shake:[/QUOTE] to może gdzieś dalej? :)