-
Posts
5099 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by jonQuilla
-
przyszłam tylko napisać bzdurę żeby mi się dodał wątek do subskrypcji.... jeszcze tu wrócę na dłużej! :) śliczne mordki, widziałam u Vectry już i jestem zakochana w tym i tamtym w tamtym i tym...cudowne!
-
[quote name='Alicja']nie , znalazła sukę , przygarnęła , prosiłam by wysterylizowała , za późno , nadeszła cieczka a baba puszczała luzem bo myślała :shock: że suka jak kobieta w ciążę mając krwawienie nie zajdzie ...uświadomiłam ... to kobieta poszła z sunią do koleżanki na kawę a tam pokrył ją pies w typie yorka ....nie wiedzialam o tym wczesniej dopiero kiedy sunia była wielkości beczki spotkałam babsztyla ....zjechałam po niej równo ...znaczy słowami nie krzykiem ...wcale sie nie czuje jakoś szczególnie źle z tego powodu .... nie wiem czy sie urodzily czy nie , znaczy czy uśpiła tak jak mówiłam czy żyją ... nie spotkałam jej już , jedno co obiecala to ze jak dojdzie suka do siebie to pójdzie pod nóż[/QUOTE] ehe, pewnie jak się dowie ile trzeba zapłacić za sterylizacje suki to zmieni zdanie....niestety znam kilka takich przypadków, co prawda bez ciąży suki ale zawsze polecam sterylkę bo jest to kurde mega wygodna sprawa i tego nie da się ukryć, jednak jak przychodzi co do czego to koszty przerastają wyobrażenie...bo pewnie chcieliby wydać z 50zł max na zabieg
-
[quote name='Alicja']Nie działa GG . Co do debilków , wiem , sama wydarłam się ostatnio na kobietę lekko licząc z kilka lat starszą ode mnie ...znaczy nie wydarłam , udzieliłam jej stanowczej reprymendy i postraszyłam ze jak suki nie wysterylizuje to podam do Pogotowia dla zwierzat[/QUOTE] A co, co cieczka to ona w ciąży? Cholerne gg, jak nie zacznie działać to tutaj umrę xD
-
[quote name='Alicja']z debilem nie wygrasz on zawsze będzie twierdził ze ma rację[/QUOTE] wiem mamuś ale nie byłabym sobą gdybym przemilczała [quote name='Vectra']Możesz odnieść się do ustawy o ochronie zwierząt , która mówi - że zakazuje się rozmnażania psów i kotów w celach zarobkowych ... psów .. nie zrzeszonych w organizacjach społecznych .. mających w statucie hodowlę psów rasowych.[/QUOTE] Wiem ale co to da poza tym że pewnie posypałyby się kolejne wyzwiska skierowane pod mój adres. Żal dupe ściska bo człowiek jest bezradny w takiej sytuacji, kotów z nimi drzeć też nie chcę bo wiem doskonale co to są za ludzie i jaki mają stosunek do osób, które im wadzą. Skończyłam dyskusję, przynajmniej na fejsbóku...czekam aż spotkam kogoś z nich osobiście i zobaczymy czy ktoś coś wspomni. Dzisiaj wracając rano z psem ze spaceru na klatce spotkałam siostrę 'głównodowodzących' (bo ogólnie na pomysł rozmnożenia psów wpadli dwaj bracia, jednego brata dziewczyna która z nimi mieszka i do której suka należy oraz ich kuzyna do której należy pies, ojciec szczeniąt) ;) Ta siostra tu nie mieszka, przyjechała zapewne zobaczyć szczeniaczki ale zachowała się normalnie w stosunku do mnie chociaż jestem pewna że czytała to co napisałam. Widziałam też w sumie jednego z braci, młodszego...cześć nie powiedział z tym że widziałam go przez ułamek sekundy bo wchodził do mieszkania także może nie zdążył ale pewnie wkrótce się okaże czy aż tak zalazłam im za skórę że nawet cześć nie będą mówić xD hahaha W zasadzie to najbardziej uniosła się honorem kuzynka, nikt inny 'zainteresowany' sprawą (bo kolesia od wyzwisk nie liczę) nie wdał się w dyskusję działa Wam gg?
-
Kurde, ja dzisiaj rano napisałam tutaj długiego posta a dogo go odrzuciło :/ Otóż miałam rację, sąsiadom wczoraj urodziły się szczeniaki. Początkowo było 5 ale w nocy możliwe że urodziły się jeszcze dwa bo w ogłoszeniu na fejsbóku dziewczyna napisała że jest 7. Ręce mi opadły. Oczywiście nie omieszkali się właściciele podzielić tą super wiadomością ze wszystkimi na fejsbóku, oczywiście też znalazł się od razu sztab wiwatujących bezmózgowców. Nie mogłam się powstrzymać i skomentowałam zdjęcie suki ze szczeniętami. Specjalnie podkoloryzowałam swoją osobę żeby tekst był dobitniejszy chociaż wiem że to jak rzucanie grochem o ścianę, że ludzie Ci są w ogóle nie ogarniają tematu. 'Gratulacje :/ Szczeniaki śliczne ale po co? Bo mieliście taki kaprys? Sorry ale nie pojmuję ludzi, którzy rozmnażają psy od tak...bo im się chce, dla pieniędzy? Gratuluję pomysłu na życie kosztem zwierząt. Nie wiem czy wiesz ale ludzie dwoj...ą się i troją żeby pomagać Amstaffom bo w Polsce są to wciąż najczęściej oddawane, porzucane psy. W schroniskach są ich setki jak nie tysiące a i tak połowa jak nie większość jest usypiana tylko dlatego że ktoś zdecyduje o tym że nie nadają się do adopcji. Stereotyp agresywnego amstaffa bierze się właśnie stąd że ludzie nie zastanawiają się czy matka/ojciec jest zrównoważona psychicznie, czy nie ma problemów behawioralnych. Nie no ale .po co się nad tym zastanawiać, przecież szczeniaki są takie śliczne i milutkie...sęk w tym że agresja jest często dziedziczna. Może i faktycznie te maleństwa trafią do dobrych domów, mam taką nadzieję ale poprzeglądaj różne fora poświęcone bullowatym albo wejdź na stronę fundacji AST i zobacz ile pięknych psów czeka na domy, ile z nich mogłoby mieć swojego kochającego człowieka gdyby ludzie wciąż nie 'produkowali' nowych. Od 4 lat biorę czynny udział w ratowaniu amstaffów i nóż w kieszeni mi się otwiera kiedy widzę takie bezmyślne podejście do sprawy. Nie wiem czy zdajesz sobie sprawę z tego do jakiego stanu jest w stanie doprowadzić nieodpowiedzialny człowiek psa, nawet tak silnego i mądrego jakim jest amstaff. To tylko garstka psów w potrzebie -> [URL]http://amstaff-pitbull.eu/viewforum.php?f=69&sid=22061d8c4083551bb4f69a9abe72367f[/URL] , [URL]http://www.fundacja-ast.pl/[/URL] . Mimo wszystko życzę żeby kluski rosły zdrowo i żebyście znaleźli im odpowiedzialnych właścicieli, mam nadzieję że nigdy nie będę musiała pośredniczyć w ratowaniu/szukaniu domu żadnemu z tych psiaków kiedy już się znudzi albo nie spełni oczekiwań właściciela. Powodzenia.' Otrzymałam odpowiedź: 'Kasia może byś wpadłą na pomysł że suka musi być chodz raz dopuszczona !!!' Z kim więc tutaj dyskutować? :roll: Następnie do dyskusji włączył się jeszcze jakiś koleś...nie kojarzę typa z imienia ani nazwiska ale zapewne po pysku bym poznała bo po jego wypowiedzi wnioskuję że mieszka gdzieś blisko mnie. I oto jego jakże błyskotliwa i kulturalna wypowiedź: 'Kasina -zamknij p*** i pokaż tego swojego szczura osiedlowego:)gruba męczybuło:)' No i taaaa.... buractwo i prostactwo. W takich przypadkach utwierdzam się w przekonaniu że aborcja niekiedy jest jedynym słusznym rozwiązaniem. Jestem zażenowana głupotą tych ludzi i to już nawet nie chodzi o psy ale o to że nie potrafią nawet dyskutować w kulturalny sposób tylko od razu wyzwiska lecą. Właścicielka ojca szczeniąt oczywiście POLUBIŁA post swojego jakże inteligentnego kolegi :loveu: No ale czego się spodziewać po ludziach którzy wywodzą się z mega patologicznych rodzin i sami nie są lepsi bo praktycznie wszyscy tam mają dłuższe lub krótsze wizyty w więzieniu za sobą. Początkowo miałam ochotę jeszcze skomentować wpis tego typa ale stwierdziłam że nie ma sensu, kolesia nie znam więc jego opinia na mój temat jest dla mnie tak samo istotna jak życie seksualne żuków gnojarzy.
-
Na zawsze w mej pamięci - Chrustian najukochańszy pies na świecie [*]
jonQuilla replied to YxNinaxY's topic in Foto Blogi
Jest piękny, kocham rude koty!! Zresztą tak jak rude psy, króliki ;D hahahaha Mam nadzieję że fajnie będzie się Wam żyło! :) -
Jednak jestem pełna nadziei że ja nie wyląduję na takiej imprezie...chociaż nie, wylądować bym mogła ale mam nadzieję że nie będę tak się zachowywać. Co do Irish Pubów to chyba są moje ulubione miejsca do posiedzenia...mam takowy pod domem i jest tam zawsze genialna atmosfera, swojego czasu często chodziłam tam na mecze ligi angielskiej, kumpel był fanem Manchester United...nadal jest ale nie mieszka w Gdańsku więc sie nie spotykamy. Niesamowita atmosfera była jak był mecz, nawet jeśli siedzieli obok siebie zwolennicy przeciwnych drużyn to było wesoło i hałaśliwie ale w pozytywny sposób :)
-
[B]Doginka,[/B] a pewnie że mają prawo się bawić i ich wiek w tym przypadku to drugorzędna sprawa. Jak już wspominałam, ja ludziom w metrykę nie zaglądam...zresztą była z nami tam moja znajoma, która też ma 40+. Ma syna o kilka lat starszego ode mnie a mimo to potrafimy się świetnie dogadać i bawić tylko że jest różnica między zabawą a zabawą ;) Taki wyuzdany wygląd i zachowanie razi mnie bez względu na przedział wiekowy w jakim dana kobieta się znajduje, jest to żenujące i przykre bo jak dla mnie taka kobieta nie ma do siebie szacunku. Co do kopniaków to trzeba uważać :devil: Ja kiedyś o mały włos uniknęłam otrzymania w ryjek od kolesia po tym jak go kopnęłam xD haha. Sprawa wyglądała tak że tańczyłam z koleżanką, przyczepił się do nas jakiś koleś i zaczął ze mną tańczyć no więc z nim potańczyłam chwilę ale koleżka sobie na zbyt wiele pozwalał, zaczął mnie łapać to tu to tam...raz, drugi strąciłam jego łapska a za trzecim razem jak mnie złapał w tali i zbliżał się z jęzorem to go odepchnęłam dość mocno więc się wkurzył i nazwał mnie niecenzuralnie po czym się odwrócił i chciał odejść więc dostał solidnego kopniaka prosto w dupę...odwrócił się momentalnie, czerwony na twarzy ze złości i byłam pewna że mi przyłoży ale jego koledzy go ode mnie odciągnęli i jeszcze przeprosili za jego zachowanie mówiąc że to idiota ;) Zgodziłam się z nimi. [B]Agaga,[/B] jak to moja kumpela uznała 'impreza ostatniej szansy' ;) coś w tym chyba jest.
-
:-o:-o:-o aż mi w gardle zaschło ..... no hej :loveu:
-
Eris z Reptowskiego Lasu - i JUGO, czyli Anteris
jonQuilla replied to FredziaFredzia's topic in Galeria
:evil_lol::evil_lol::evil_lol: siad i u mnie jest najbezpieczniejszą komendą....w domu jak w domu ale na dworze 'podaj łapę' kończy się tak że całą rękę mam podrapaną bo Salsa wtedy w przypływie nagłych emocji podaje dwie jednocześnie i wkłada w to tyle siły jakby miała gliniane płytki przełamać jednym ciosem :shake: kiedyś próbowałam ją nauczyć ósemki między nogami i zabawa skończyła się nawet nie po minucie, prawie zęby straciłam bo Rudzielec zrobił jedną ósemkę idąc za ręką po czym podskoczył z radością i z dyńki przywaliła mi w twarz...aż mi się gwiazdki przed oczami pokazały :evil_lol:- 2363 replies
-
- buldog francuski
- eris
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
super :multi: Lexie ślicznie się prezentowała :)
-
Eris z Reptowskiego Lasu - i JUGO, czyli Anteris
jonQuilla replied to FredziaFredzia's topic in Galeria
Ja mam wrażenie że behawioryści często opierają swoją wiedzę jedynie na książkach i to tych niskich lotów. Ilekroć słyszę jakieś opowieści odnośnie tego co komu powiedział behawiorysta to zazwyczaj jest to stereotypowe podejście. Obrany mają jeden tor działania i jeśli pies wychodzi poza granice tego toru to już nie wiedzą co robić. Oczywiście nie każdy no bo są dobrzy behawioryści.- 2363 replies
-
- buldog francuski
- eris
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
O ja pierdziele....w zyciu by mi się nie chciało odśnieżać :) hahaha
- 21590 replies
-
a mówią że krówki nie potrafią latać! :mad: ktoś nas nieźle oszukał ;) :loveu::loveu::loveu::loveu: piłeczka musi być pod stałą kontrolą :evil_lol: [url]http://i1134.photobucket.com/albums/m604/nitka31/Mona/IMG_1821.jpg[/url]
-
Dzień dobry :) Topniejemy! Śniegu już tylko troszkę w niektórych miejscach leży. Moje kolano też nie reaguje na zmianę pogody, gorzej natomiast jest z nadgarstkiem który popsułam sobie mając jakieś 13 lat i nic z nim tez nie zrobiłam bo uznałam że poboli, poboli i przestanie...od zawsze miałam niechęć do lekarzy :)
-
Naumie się sikać na dworze, nie bój nic! :)
-
[quote name='Alicja'] [COLOR=navy][B]:lol: i zostaną 2 słuszne ...Vectry i ...:evil_lol:[/B][/COLOR][/QUOTE] :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: mam nadzieję że taki dzień nigdy nie nastanie
- 78403 replies
-
Hej :):multi: Nie sądzę żebym dowiedziała się o dalszych losach pana kierowcy, może któregoś dnia jak będę wracała z pracy i akurat On będzie prowadził busa to coś napomknie o ile mnie rozpozna :evil_lol: Ludzie w jakim ja wczoraj byłam klubie :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: Byłam u znajomej i stwierdziłyśmy że fajnie byłoby gdzies wyskoczyć potupać nóżką ale nie chciało nam się gdzieś daleko jechać/iść więc wybrałyśmy się na imprezownię koło jej domu....miejsce to nosi piękną nazwę Romatica :evil_lol: no i jest to raczej taka spelunka no ale uznałyśmy że lepsze to niż nic. W środku okazało się że średnia wieku to 40-50 lat ale to tam pikuś bo przecież w metrykę ludziom się nie zagląda...chodzi o to że jak tak siedziałam przy stoliku i obserwowałam parkiet to jedyne co mi przychodziło do głowy to 'desperaci z chcicą' :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Wiadomo, nie wszyscy ale Ci najbardziej aktywni jak najbardziej :evil_lol: Babki no bo nie dziewczyny, wytapetowane i wystrojone no dość wyzywająco w delikatny sposób to ujmując a z zachowania przypominały kotki w rui albo suki z cieczką....serio! Niektóre to skakały od faceta do faceta...ocierały się, owijały i no aż niesmacznie było patrzeć a dziady śliniły się na ich widok, obmacywali je bez większego skrępowania....no tragedia. Postanowiłam więc również potańczyć żeby nie skupiać się na otaczających mnie ludziach i co? i jakaś lala się zachwiała w tańcu i poleciała na mnie a swoimi szponami zadrapała mi dekolt i to tak dość mocno...nawet Teodor słabiej drapie :roll: nawet przepraszam nie powiedziała :shake: Dlatego właśnie wolę puby gdzie ew. jest malutki parkiet gdzie można sobie zatańczyć....zazwyczaj hołoty jest mniej. Jestem zrzędliwa? :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
jonQuilla replied to Vectra's topic in Foto Blogi
Też zwróciłam uwagę na klatkę....jakbyś w niej co najmniej king konga przetrzymywała :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Co do braku wody to ja pamiętam jak wyjechałam ze znajomymi do koleżanki na domek, była ostra zima więc jej rodzina nie pozwoliła nam odkręcić wody w obawie że potem jej dokładnie nie spuścimy z rur i popękają...mimo to pojechaliśmy i byliśmy tam 5 dni ;) Pitną wodę w baniakach przywoził nam tamtejszy kumpel, do spłukiwania w muszli rozpuszczaliśmy śnieg stawiając go w garnkach na piecu :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Potem stwierdziliśmy że łatwiej będzie z jeziora brać więc sobie w śniegu utorowaliśmy przejście do jeziora i z 3 godziny próbowaliśmy odłupać kawałek lodu z brzegu żeby dostać się do wody i tak oto przeżyliśmy chociaż mycie się w misce w ograniczonej ilości wody było męczące :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: -
[quote name='Vectra']to chyba pora wrócić , do starych dobrych zasad , że ban na galeriona , jak w określonym czasie nie pojawią się foty :diabloti: dopracuje regulamin , za słitititi , tititit , cudne foteczki - ban dożywotni :diabloti: pasi ? :mad: :grins:[/QUOTE] To moja galeria zniknie całkowicie :roll::evil_lol:
- 78403 replies
-
Super filmik! Ona świetne gleby zalicza!:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
jonQuilla replied to Vectra's topic in Foto Blogi
no to na jakiś czas straciliśmy jednego moda na dogo....musi się nacieszyć wodą :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: