Jump to content
Dogomania

jonQuilla

Members
  • Posts

    5099
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jonQuilla

  1. [quote name='tatankas']Idą do pracy na piechotę:diabloti::diabloti::diabloti:[/QUOTE] po co piechotą jak można na łyżwach xD
  2. ale ma świetne wdzianko :cool3::cool3::cool3: Biedny chłop...nie ładnie tak psa na niego napuszczać :evil_lol: Salsa ogólnie nie przepada za facetami a mojego kumpla, z którym jest coś na rzeczy wręcz ubóstwia...jak przychodzi do mnie to nie złazi z niego i to ja jestem zazdrosna bo on jej okazuje wiecej czułości niż mi :mad: Ostatnio to nawet dostał opieprz za to że się z nią całuje ;):evil_lol: Jak ruda dalej będzie mi faceta podrywać to chyba ją oddam! ;)
  3. Ja się boję chodzić po zamarzniętych wodach. Jakieś dwa lata temu wyjechałam ze znajomymi na domek i jezioro było całe zamarznięte, znajomy który tam jest leśniczym mówił że lód ma ok. 30cm grubości więc nie ma ryzyka wchodzić na tafle. Wszyscy łazili, jeden kumpel jeździł terenówką a ja i tak stałam na brzegu :evil_lol: Potem mnie dwóch znajomych wciągnęło na lód no to podreptałam tam chwilę ale z pełnymi gaciami :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  4. Tą fotę z neta juz widziałam kiedys ale nie wiedziałam że to tam u Ciebie...myślałam że gdzieś w pip właśnie daleko od 'cywilizacji' europejskiej xD zastanawiam się co robią właściciele tych samochodów zamarzniętych :evil_lol::evil_lol:
  5. ehhh... to Ty nie wiesz że w naturze nic nie ginie? :D przerwałaś biednemu zmęczonemu Franciszkowi drzemkę!
  6. [quote name='zuzolandia'][I][B]Hello.. to Ci sie amanci trafiają hihih ale nie przejmuij sie ...ja mam piątkową geriatrie na swych barkach przez pol dnia...ostatnio jeden znich rzekł z namaszczeniem...pani Inko pani jest jak KAMELEON ..jestem zachwycony .....cholera nie wiedzialam czy sie smiac czy plakac hihihih jakby było mało to popadam ze skrajnosci w skrajnosc i juz w sobote mam grono małolatow ktorzy mogliby byc moimi synami a uparcie domagaja sie nr fona i wyjscia na randewu ...hihihihihi my tez na spacery nie chodzimy bo choc dziolchy kudły maja to im jednak łapki marzną ot coo........ buziaki Kfiatuszku !!!!!!![/B][/I][/QUOTE] Ten Kameleon i mnie powalił :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: Sprawa z małolatami powinna Cię podbudowywać...widać nieźle się trzymasz skoro wyrywają Cię smarkacze. Idąc tym tropem wnioskuję że ja jestem staro wyglądającą osobą :evil_lol: [quote name='Alicja']:roflt::roflt: kameleon :roflt: Żonkilku ....serio by się chciało , na taki zdrowy hałas ...już wczoraj z TZtem kombinowaliśmy gdzie ....[/QUOTE] Ja chociażby poszłabym się gdzieś pobawić, gdziekolwiek...na jakąś imprezę i jak na złość w tą sobotę ekipa z poprzedniej pracy się wybiera na piwo i przytupańce gdzieś :angryy: Kumpela się dziś wygadała przypadkiem....nie chciała mi nic mówić żeby mi nie psuć humoru, wiedziała że pracuje cały week. :roll:
  7. Moje marzenie to wybrać się do Chorwacji...piękna jest! :) Zazdroszczę wycieczki ale jestem pewna że i mnie tam kieydś zobaczą! :)
  8. [quote name='kasia_1982']kasiu, a jak pracujesz piatek/sobota? Bo jesli bys chciala moglibysmy sie spotkac - jutro wieczorem jade z moim wielorybem do Gdanska a wyjazd do Anglii dopiero w sobote wieczorem.[/QUOTE] Od piątku do niedzieli niestety jestem w pracy. Salsa teraz też się na spacery nie nadaje, marznie zbyt szybko. Kurde coś nam nie idzie się spotkać :shake: Może będziecie jakoś wiosną w Gdańsku? Dzięki Klaudia :)
  9. skrzat a nie pies xD hehe
  10. porąbane psy są faaaajne! :)
  11. Teraz sobie ogladnełam filmik bo mi wczoraj w pracy nie chcial iśc zbytnio :) Jeju ona jest taka fajna nadpobudliwa :loveu: Prawie tak samo Rudzielec komendy wykonuje...no może jeszcze troche bardziej ekspresyjnie :evil_lol::evil_lol:
  12. o kurna....ktoś panów nieźle rozgrzał ;D hahahaha
  13. bo co za geniusz ;) kazał im biegać w taką pogodę...logiczne że ślisko :evil_lol: przecież Aresik mógł sobie ząbki wybić przy takim poślizgu :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: [url]http://i1235.photobucket.com/albums/ff432/Dog_style/trening%20Fly%20Dogs%2029%20styczen/DSC07542.jpg[/url] na zdjęciach Mayi zawsze najpierw widzę jej oczy :loveu:
  14. Bardzo ładnie wyglądałaś :)
  15. Jak to pięknie wygląda...jestem zauroczona! Myślałam że takie rzeczy to tylko w odległych krańcach świata np. Grynlandia xD hehe
  16. [quote name='Unbelievable']Jako, że zostaję w Gdańsku (rzucili dzisiaj nowy plan :loveu:) to może ktoś zna jakiegoś fajnego, nie za drogiego weta? bo muszę Miotłę zaszczepić[/QUOTE] Mogę polecić lek. Marcina Czernielewskiego, przyjmuje swoich pacjentów przy ul. Lelewela 23 (to jest niedaleko placku Komorowskiego).... z Kościuszki masz rzut beretem :p Z tym że gostek o ile dobrze pamiętam ma przerwę między 12 a 15 albo między 13 a 16.
  17. [quote name='Alicja']pfffiii , 2 małe dziewczynki i po dziurki w nosie :lol: słucham se Red Hot Chili Peppers :) [URL]http://www.dailymotion.com/video/xo300d_red-hot-chili-peppers-concert-prive-orange-decembre-2011_music?from=email_fr_B2C&utm_source=emailing&utm_medium=emailing&%20utm_campaign=email_fr_B2C[/URL][/QUOTE] :evil_lol::evil_lol: nie mam cierpliwości do dzieci niestety ;) Mamuś dzięki za linka :loveu: aż by się na koncert jakiś poszło...jakiś taki robiący HAŁAS :razz:
  18. Kacperkiem się nie nacieszę bo moja siostra mieszka w Irlandii a ja się w najbliższym czasie do niej niestety nie wybieram... małego zobaczę dopiero w maju bo Ona planuje wtedy przylot do polski na chrzciny. Nacieszona dziećmi to ja jestem do bólu :) Moja druga siostra mieszka 5 minut spacerkiem ode mnie i ma córę 3 letnią...niedaleko też mieszka kuzyna, z którą się wychowałam i jest dla mnie jak siostra ... jej córeczka ma 5 lat :) często dziewczyny jak chorują i nie idą do przedszkola to są u nas także niekiedy mam ich po dziurki w nosie xD
  19. Nooo w końcu chłopak bo u mnie w rodzinie to same baby się rodzą i to od X czasu :) Siorka już w domu z małym, koleszka jest głodomorem i póki co ładnie śpi także jest dobrze. Czekam na lepsze foty bo póki co takie jakieś nijakie wszystkie...jak moja druga sis tam wpadnie to nastrzela fot i będę mogła chociaż tak oczy nacieszyć siostrzeńcem :)
  20. [quote name='Vectra']No nie tak do końca , rury wywala i w bloku .. tylko wtedy całe osiedla wody nie mają ;)[/QUOTE] ale zdarza się to rzadziej bo przepływ wody jest częstszy a i nawet jak kogoś nie ma przez kilka tygodni w ostrą zimę to jego mieszkanie nie zmienia się w taką całkowitą lodowatą klitkę bo zawsze jakieś tam ciepło jest od sąsiada z góry, dołu, boku lub drugiego boku ;)
  21. [quote name='Unbelievable']:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: szczerze współczuję adoratorów :diabloti:[/QUOTE] ja też sobie współczuję :eviltong: [quote name='Alicja']spoko , może do tego czasu Kacperek nauczy się mówić ;) to sobie pogadacie :)[/QUOTE] z pewnością :evil_lol: [QUOTE][quote name='Vectra']to pytaj zalotników o stan konta w banku :diabloti:[/QUOTE] [quote name='Alicja']niech pokażą wyciąg z banku :)[/QUOTE] [/QUOTE] wizja bycia bogatym tutaj nawet nie pomaga :evil_lol: [quote name='sabinka40']:roflt::roflt: to sie ciesz kochana ze ktoś jeszcze Ci komplementa prawi i że Cie faceci jeszcze widzą, bo ja ostatnio stwierdziłam że już jestem nie widoczna, nawet Ci pozaerekcyjni mnie by rozdeptali, gdyby nie mój pies którego mijają:evil_lol: :evil_lol::evil_lol: Masz powodzenie kobieto:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] Dzięki...wolałam być niezauważalna :roll: Najbardziej załamujące jest to że to tylko stare dziady doceniają moje 'piękno' :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Kacperek :loveu::loveu::loveu: [IMG]http://i687.photobucket.com/albums/vv233/jonQuilla123/P1040772-Copy.jpg[/IMG]
  22. jednak pod tym względem mieszkanie w bloku jest plusem...no ale to taki maly plusik przy morzy minusów xD nie dajcie się tej zimie! rury nie popękają bo im zabraniam! ;)
  23. ale świetne są te zdjęcia psio-kocie....jestem pełna podziwu dla ich przyjaźni! :) cud miód i malina!
  24. [quote name='Doginka']To są murzyńskie usta:roflt: [url]http://images10.fotosik.pl/746/9a0cdfba50b15caf.jpg[/url][/QUOTE] podoba mi się Twój tok myślenia xD hahahaha
  25. jak zapuściłaś to teraz morduj się z uporządkowaniem! xD
×
×
  • Create New...