Jump to content
Dogomania

jonQuilla

Members
  • Posts

    5099
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jonQuilla

  1. [IMG]http://i687.photobucket.com/albums/vv233/jonQuilla123/DSC05922640x480.jpg[/IMG] [IMG]http://i687.photobucket.com/albums/vv233/jonQuilla123/DSC05923640x480-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i687.photobucket.com/albums/vv233/jonQuilla123/DSC05925640x480.jpg[/IMG] [IMG]http://i687.photobucket.com/albums/vv233/jonQuilla123/DSC05934640x480.jpg[/IMG] [IMG]http://i687.photobucket.com/albums/vv233/jonQuilla123/DSC05937640x480-1.jpg[/IMG]
  2. [IMG]http://i687.photobucket.com/albums/vv233/jonQuilla123/DSC05904640x480.jpg[/IMG] [IMG]http://i687.photobucket.com/albums/vv233/jonQuilla123/DSC05906640x480.jpg[/IMG] [IMG]http://i687.photobucket.com/albums/vv233/jonQuilla123/DSC05907640x480.jpg[/IMG] [IMG]http://i687.photobucket.com/albums/vv233/jonQuilla123/DSC05909640x480.jpg[/IMG] [IMG]http://i687.photobucket.com/albums/vv233/jonQuilla123/DSC05917640x480.jpg[/IMG]
  3. [IMG]http://i687.photobucket.com/albums/vv233/jonQuilla123/DSC05891640x480.jpg[/IMG] [IMG]http://i687.photobucket.com/albums/vv233/jonQuilla123/DSC05893640x480.jpg[/IMG] [IMG]http://i687.photobucket.com/albums/vv233/jonQuilla123/DSC05894640x480.jpg[/IMG] [IMG]http://i687.photobucket.com/albums/vv233/jonQuilla123/DSC05895640x480.jpg[/IMG] [IMG]http://i687.photobucket.com/albums/vv233/jonQuilla123/DSC05903640x480.jpg[/IMG]
  4. [IMG]http://i687.photobucket.com/albums/vv233/jonQuilla123/DSC05883640x480.jpg[/IMG] [IMG]http://i687.photobucket.com/albums/vv233/jonQuilla123/DSC05884640x480.jpg[/IMG] [IMG]http://i687.photobucket.com/albums/vv233/jonQuilla123/DSC05886640x480.jpg[/IMG] [IMG]http://i687.photobucket.com/albums/vv233/jonQuilla123/DSC05888640x480.jpg[/IMG] [IMG]http://i687.photobucket.com/albums/vv233/jonQuilla123/DSC05890640x480.jpg[/IMG]
  5. Najlepsze jest to że ten gościu nie wygląda właśnie na takiego filozofa spod budki z piwem....wygląda na 'normalnego' człowieka chociaż jego wiecznie naburmuszona mina już z daleka daje do myślenia ;) *** Wczoraj uskuteczniałam z koleżankami spacerowanie po plaży a w sumie spoczynek na niej i wypicie piwa w ramach otwarcia sezonu wiosennego aczkolwiek muszę przyznać że się troszkę pośpieszyłyśmy :evil_lol: Troszku nam się zmarzło :evil_lol: Salsa została w domu...żeby nie było zaraz pytań gdzie pies ;) No ale mam jedno takie na czasie zdjęcie Rudej :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Zgrywałam zdjęcia i się znalazło takie byle jakie ale uznałam że lepsze takie niż żadne ;) [IMG]http://i687.photobucket.com/albums/vv233/jonQuilla123/DSC05806640x480.jpg[/IMG] [IMG]http://i687.photobucket.com/albums/vv233/jonQuilla123/DSC05875640x480.jpg[/IMG] [IMG]http://i687.photobucket.com/albums/vv233/jonQuilla123/DSC05877640x480.jpg[/IMG] [IMG]http://i687.photobucket.com/albums/vv233/jonQuilla123/DSC05879640x480.jpg[/IMG] [IMG]http://i687.photobucket.com/albums/vv233/jonQuilla123/DSC05881640x480.jpg[/IMG] Mewy się na nas rzuciły bo kumpela im bułkę dała....zebrało się koło nas całe ptactwo z plaży. Czułyśmy się jak w filmie ptaki, to cholerstwo podlatywało tak blisko że w pewnym momencie myślałyśmy że nas zadziobią jak nic im nie damy :evil_lol:
  6. [quote name='FredziaFredzia']Tez myślałam, ze dogo już nie wstanie. ;)[/QUOTE] Dogo nas nigdy nie zawiedzie, zawsze powstaje ;) hehehe [quote name='chita']a ja sie nawet nie zdążylam stesknic za dogo:p a skoro o facetach...zonkila jak tam w pracy, z utesknieniem oczekuje anegdot z Twoim ulubionym klientem:loveu:koleś nawet nie wie ze jest wirtualną gwiazdą :evil_lol:[/QUOTE] Nie zdziwiłabym się gdyby wiedział, przecież 'JA MAM SWOJE ŹRÓDŁA' ;) nie wiadomo więc jak daleko te źródła sięgają :diabloti::evil_lol: Ostatnio jakiś taki jest 'spokojny', chociaż to nie znaczy że kompletnie przestał przypominać że jest prostym burkiem. Kilka dni temu przyszedł po 35gr (za butelkę) więc dałam mu te 35gr a on do mnie z tekstem 'ostatnio sklep był mi dłużny 2gr, czy może mi pani je teraz oddać'. Szczerze nie wiedziałam czy mam się śmiać czy płakać i głupia oddałam mu te 2gr bo mnie wmurowało w ziemię :evil_lol: Dopiero jak wyszedł stwierdziłam że mogłam powiedzieć coś w stylu że nie na mojej zmianie sklep u niego się zadłużył a nikt mi nie przekazał takiej informacji dlatego proszę żeby przyszedł kiedy będzie moja zmienniczka i z nią wyjaśnił sprawę tych 2gr. Żałowałam później że czegoś takiego nie powiedziałam :mad: Któregoś dnia też inne zdarzenie miało miejsce otóż przyszedł do sklepu jak akurat zakupy robił inny stały klient, który jest bardzo sympatyczny, uprzejmy i nigdy nie widziałam go nawet pijanego z tym że wygląda 'dziwnie' bo jest punkiem... ma irokeza, duuuużo kolczyków w twarzy, nosi się też typowo jak na punka... nie jest to żaden gówniarz bo koleś ma ok. 30 lat jak na moje oko. Mnie nie razi taki wygląd bo w końcu z takimi właśnie ludźmi bawię się na woodstocku. Mój ulubieniec stanął troszkę za nim i go obserwował a gdy ten punk zapłacił i udał się do wyjścia nawiązała się między nami taka dyskusja mniej więcej: - coś mu brakowało - o co panu znowu chodzi - taki obwieszony - widocznie tak lubi i tak mu się podoba, panu nic do tego - brakowało mu siekiery w plecach - to proszę mu to powiedzieć, nie sądzę żeby zdążył daleko odejść...na pewno pan go dogoni coś tam jeszcze burknął pod nosem ale nie zrozumiałam.... wkurzył mnie :mad: mógłby temu punkowi buty szorować (gdyby oczywiście punk dbał o czyste obuwie) bo kulturą nie dorównuje mu nawet do pięt :shake:
  7. Mnie Rudzielec denerwuje tym swoim cieszeniem się z niemalże wszystkiego. Z tym że Salsa jest karna ale co z tego? Ja na nią nakrzyczę, ona się skuli, poudaje chwile że jej nie ma a gdy wyczuje że ze mnie negatywne emocje choć trochę zeszły to wszystko zaczyna się od początku, a jak coś do niej powiem normalnym tonem to zaczyna się tak ekscytować jakby wróciła zza światów. Drażnią mnie jej wahania nastrojów...ona się cieszy do psa, zachęca go do zabawy i nagle wyskakuje do niego z mordą, niekiedy od razu rzuca się do jakiegoś psa a jak na nią krzyknę to się cieszy jakby właśnie uratowała świat od zagłady. Mimo to nie wyobrażam sobie życia z innym psem...bardziej stabilnym. Ma to swój urok. Potrafi mnie jej głupota rozwalić na łopatki po tym jak najpierw mnie wkurczy do granic możliwości. Dlatego uwielbiam Klamkę, choć różnią się pod wieloma względami to z opowieści wywnioskowałam że są w jakiś sposób do siebie podobne...jadą po różnych torach ale w tą samą stronę i leżą one tuż obok siebie. Czasami się zastanawiam co by było gdyby połączyć sobie dwa takie 'wynalazki'....myślę że mogłoby być ciekawie ale chyba jednak nerwowo bym nie wytrzymała na dłuższą metę.
  8. Hej! :multi::loveu: Przyszłam się troszkę pokazać, chciałam poodwiedzać wątki ostatnio ale dogo nie było chyba z dwa dni :eviltong: Tak się przeraziłam że już nigdy nie wróci że teraz już stąd nie wyjdę :p Człowiek zawsze docenia wszystko jak to straci :evil_lol::evil_lol::evil_lol: haha ;) Tak czy inaczej...przyszłam, pokazałam się i mówię że żyję, moje futra też :razz:
  9. już Ci to chyba mówiłam ale się powtórzę, ładnie wyglądałaś! :razz: tylko co to za obsceniczne zdjęcia z podwiązkami :mad: tu wchodzą dzieci! jestem zbulwersowana :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  10. jonQuilla

    Ruda Żaba

    co rusz to ładniejsza :) już nie wygląda jak młodzieniaszek...sliczna pannica się z niej zrobila :loveu:
  11. jakbym moją idiotkę widziała :evil_lol: też w kałużach ląduje, szczególnie jak jest ciepło a ona się trochę zmęczy....wtedy szuka pierwszej lepszej kałuży albo błota żeby się położyć/wytaplać :evil_lol:
  12. ale całuśną fotę widziałam :) mam nadzieję że jednego buziaka ode mnie im dałaś :loveu::loveu::loveu:
  13. Czy mi się wydaje czy Miotła straciła ten milutki w dotyku puch? :) Duża pannica się z niej robi! :) Ślicznota!
  14. też uważam ze w turkusie jej do mordki ;) ślicznota:loveu::loveu::loveu: [URL]http://img198.imageshack.us/img198/5560/dsc0291ga.jpg[/URL]
  15. [quote name='Vectra']chcesz Klamkę do kompletu ? :diabloti:[/QUOTE] jak Fredzia nie będzie chciała to ja chętnie wezmę! :) Franek śpi tak jak na gangstera przystało...mina pokerzysty i taki luźny styl bycia :D haha
  16. Ciekawe co by się działo jak mój Rudzielec musiałby mieć rehabilitacyjne baseniki....przecież ta torba wody nie lubi a pływać to chyba nawet nie potrafi xD haha Ściskam Was i życzę szybkich i pomyślnych rezultatów :)
  17. uf, to dobrze że zdązyłam Grama poznać osobiście skoro już go wyrzuciłaś z miasta :evil_lol: żarcik....uważam że dobrze zrobiłaś a z czasem się przyzwyczaisz że nic Ci nie wchodzi pod tyłek przy siadaniu ;) może nawet docenisz ten fakt....chyba że Miotła odziedziczy po nim taką manię :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  18. Klamka rządzi...jej pozycja do spania mnie rozwaliła ;) wygodnicka :loveu::loveu::loveu::loveu:
  19. Salsa tez by chciała :) daj znać jak będziesz miała na wydanie
  20. Witam :multi::loveu: Zjeżdżony olej z diesla :roflt: Nie ma to jak indywidualne podejście, odpowiednio dobrane do danego przypadku :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [B]Vectra[/B], zgadzam się...są beznadziejni ale co zrobić :niewiem: jedyne wyjście to wśród nich znaleźć takiego, którego beznadziejność nas aż tak nie razi ;) [B]ZuzkoFruzka[/B], trzeba było jej nie chować tylko przykryć jakimś prześcieradłem albo workiem na śmieci :evil_lol: Po co się fatygowałaś ;)
  21. [quote name='Vectra']punkt 6 , bardzo pomocny .. muszę znaleźć taki kurs. Nie mieszkam z R półtora roku , on nadal do mnie dzwoni pytając co gdzie jest :grins: i to nie jest celem by mnie zagadać , on serio NIE WIE nadal[/QUOTE] :roflt: buahahaha.... no ale cóż, powszechne zjawisko Ja przez 4 miesiące bycia ze swoim byłym próbowałam go nauczyć puszczania mnie w drzwiach przodem, mówienia 'kołdra' a nie 'kordła', zakręcania butelek z piciem, wyjmowania rąk z kieszeni kiedy rozmawiał z moją mamą :evil_lol: Może i pierdoły ale wkurzały mnie...szczególnie pozycja nr. 1. Jestem wyczulona na tym punkcie, facet MUSI! przepuszczać kobietę przodem w drzwiach. On potrafił np. na klatce schodowej gdzie miał dwie pary drzwi w odległości 10m od siebie przepuścić mnie w pierwszych a potem wyprzedzić mnie, przejść przez drugie i nawet ich nie przytrzymać. Były to drzwi wahadłowe więc kiedyś prawie nimi oberwałam bo szukałam czegoś w torbie i nie zwróciłam uwagi na to że przeszedł i nawet sie nie oglądnął :shake: Robiłam też mu dyktanda z ortografii bo potrafił robić takie błędy jak 'terz' 'ktury' 'kfiat' i tłumaczył się dysortografią :angryy: też posiadam świstek że mam dysortografię ale jakoś ogarniam pisownię bo się nigdy tym nie tłumaczyłam ;) Żeby nie było...nie byliśmy w podstawówce, on miał 23 lata a ja 19 ;) W końcu zabroniłam mu pisać do mnie smsy bo raziły mnie jego błędy w co drugim słowie :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: wolałam jak dzwonił :) No jak widać nie wytrzymaliśmy ze sobą zbyt długo, zupełnie nie wiem czemu :evil_lol:
  22. [quote name='chita']żonkila przynajmniej wiesz ze suke masz hetero:eviltong::evil_lol: ja windy nie znosze, mam linuxa i wyznaje zasade gdzie konczy sie logika tam zaczyna sie vista:eviltong:i zamiast gadu mam kadu;)[/QUOTE] no fakt, jedyny plus że wiem co trzymam w domu :evil_lol::evil_lol::evil_lol: ale niech sobie znajdzie swojego faceta :mad: ja momentami mam wrażenie że On woli ją ode mnie :roll: wczoraj jak zrzuciłam ją z kanapy to usłyszałam 'no ej ale co Ty teraz zrobiłaś' :evil_lol: nawet nie słyszałam o czymś takim jak Kadu :evil_lol: a z Vistą nie miałam nigdy do czynienia i chyba nie chcę bo nie wiele osób ją chwali :eviltong: [quote name='Vectra']cs5 :grins: kurs ekstra !!! wykupiła bym dwa semestry !!! żeby wkodować ile się da :evil_lol:[/QUOTE] :evil_lol::evil_lol::evil_lol: ale ja się zastanawiam jak długo by utrzymały się w pamięci te wszystkie jakże zagmatwane sprawy ;) myślę że jeden większy powiew wiatru i zostałaby pustka w głowie....więc czy warto wydawać na takie kursy kasę? :)
  23. [B]Vectra,[/B] rozłożyło mnie to na łopatki :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: Jestem w stanie pokryć koszty takiego szkolenia nawet :evil_lol: [B]Doginka[/B] ale nie musisz się mnie obawiać...to takie niegroźne szpiegostwo! Nie jestem psychopatą :evil_lol: chyba ;)
  24. [quote name='zuzolandia'][I][B]Cesar Milano pewnie zna odpowiedz na ten przypadek i powyzej opisane :cool3:[/B][/I][/QUOTE] Pewnie tak, znajdę zaraz jego nr. i napiszę smsa z zapytaniem czemu mój pies jest dziwny ;)
  25. [quote name='Vectra']patrząc na moje psy , też czasem ich zachowanie mnie dziwi ... bo mi żaden nic nie weźmie z talerza .. natomiast jak wujcio R konsumuje , to nikt się nie krępuje aby się poczęstować. R nie ma w kwestii psów , instynktu samozachowawczego ;) Trochę doświadczył ... przez Kano najwięcej , ale i Lalka pokazała co potrafi , Klementyna raz też dała popis :diabloti:[/QUOTE] Salsa mi też nie grzebie w talerzu, oj spróbowałaby... ona się tylko gapi z odległości np. metra jak jem a jak na nią spojrzę to momentalnie odwraca głowę w drugą stronę i udaje że wcale nie patrzy, jak znów nachylę się nad talerzem to ona znów się gapi...i tak to u nas wygląda ale nigdy nie skomli jak jem, nie mlaska i poza tym gapieniem się nie daje znaków że żyje. Innym jakby mogła to wlazłaby podczas jedzenia na głowę, ślini się przy tym jak głupia. Jak T. jadł obiad to tak to wyglądało że położyła mu pysk na nodze i miał całe oślinione kolano. A co Klamka zrobiła? xD
×
×
  • Create New...