-
Posts
5099 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by jonQuilla
-
[quote name='M&S']Witanko w lodowaty poranek:)[/QUOTE] [FONT=Georgia][COLOR=olive][B] Hej! :) No byłam z psem niedawno i zmarzłam niesamowicie a wcale długo nie byłam...Rudzielec też zmarznięty :roll: [/B] [/COLOR][/FONT] [quote name='Alicja'][COLOR=navy][B] :lol: na mnie generalnie TZ mówi RUDY :grins: Ryka wzięła sie stąd , ze mieszkałam w bloku prominenckim zwanym w środowisku Akwarium :lol: a że w założeniach miały tam mieszkać same Grube Ryby , stąd ksywa Rybka , a profesór był fajny , potrafił wywalić nafiołkowaną koleżankę z lekcji , bo śmierdziało w klasie i takie tam :lol:[/B][/COLOR][/QUOTE] [COLOR=olive][FONT=Georgia][B]Ja od 15 roku życia w kręgu znajomych jestem OKO :niewiem: Było nas za dużo...w sensie Kasiek i trzeba było jakoś sobie radzić. Oko wzięło się stąd że kiedyś zawsze mówiłam 'oko' zamiast tak czy okej. :evil_lol: Teraz już tylko kilka osób tak do mnie się zwraca bo z większością ludzi kontakty się rozluźniły przez te lata ale kiedyś jakiś znajomy z poza naszego kręgu stanął w mojej obronie jak się troszkę wstawił ;) Uznał że to przezwisko powstało od tego że jestem okularnicą i obudził się w nim obrońca uciśnionych :evil_lol: [/B][/FONT][/COLOR] [quote name='Unbelievable']mnie najbardziej rozwala kotek :diabloti: [URL]http://www.youtube.com/watch?v=QLyZZuNldGs[/URL] polecam tekstu posłuchać :grins:[/QUOTE] [FONT=Georgia][COLOR=olive][B]Znam tą piosenkę i lubię :) ha! Też na imię Kaśka od kołyski mam :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Migori']Ale się uśmiałam z opowieści o Panu od Rybki :evil_lol: Będę tu wpadać codziennie, od razu humor lepszy od rana[/QUOTE] [COLOR=olive][FONT=Georgia][B]Dzisiaj wolne więc nie uraczę żadną opowieścią :evil_lol:[/B][/FONT][/COLOR]
-
[FONT=Georgia][COLOR=olive][B]ło matko...w dalszym ciagu uważam że odróżnienie tych dwóch panów jest dla mnie niewykonalne :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]
- 21590 replies
-
Zmiksowana galeria czyli Ares, Maya, Milan, Maylo
jonQuilla replied to Marta_Ares's topic in Foto Blogi
[FONT=Georgia][COLOR=olive][B]Hm... wiem że Maya, nie wiem tylko dlaczego Miya mi się tu wkręciła...przeca to nie ten wątek, wybacz! :) podoba mi się to zdjęcie bardzo :loveu: [url]https://lh3.googleusercontent.com/-tJRnmKwE6tk/TyWBx6WK83I/AAAAAAAAP7I/RYOZwuwF1f4/s640/DSC_1641.JPG[/url][/B][/COLOR][/FONT] -
Eris z Reptowskiego Lasu - i JUGO, czyli Anteris
jonQuilla replied to FredziaFredzia's topic in Galeria
[COLOR=olive][FONT=Georgia][B]Nie ładnie to tak po stole skakać! :mad::evil_lol: Zero kultury! ;) [URL]http://psiarze.com/images/1244040338/1_500/129848157.jpg[/URL] Ja co prawda na dogo trafiłam nieco później bo w 2007 ale też zauważam dużą różnicę między początkiem mojego dogowania a tym co teraz jest. [/B][/FONT][/COLOR]- 2363 replies
-
- buldog francuski
- eris
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Bo szczęście nie jedno ma imię - zapraszam :)
jonQuilla replied to Tengusia's topic in Już w nowym domu
[FONT=Georgia][COLOR=olive][B]ładne siodło...takie ala 'dziki zachód' ;) tak mi się przynajmniej skojarzyło :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] -
[FONT=Georgia][COLOR=olive][B]a cóż to za samotny wędrowiec? :) [url]http://images10.fotosik.pl/692/9aa7fb7850c3cec4.jpg[/url] w ogóle co z Ciebie za pani...nie zrobiłaś mu na drogę herbaty gorącej w termosie i biegaczysko śnieg musi jeść żeby pragnienie zabić...a przecież to zimne i brudne :roll: ale ja jestem urodziwa :loveu: [url]http://images10.fotosik.pl/692/3d5e84617f1d59fb.jpg[/url][/B][/COLOR][/FONT]
- 78403 replies
-
[quote name='FredziaFredzia']Całkiem zacny ten kulturalny facet... Rybko. :diabloti:[/QUOTE] Taaa....prosty ale na swój sposób miły Pan :evil_lol: [quote name='Alicja']:roflt::roflt::roflt: a Rybka to była moja ksywa w LO nadana mi przez nauczyciela fizyki :roflt:[/QUOTE] Buahahaha....w końcu jaka matka taka córka :roflt: Ja ogólnie nienawidzę pieszczotliwych zwrotów...Misiów, Pysiów, Złotków, Myszków i Gówienków :shake: Jednak Rybka najbardziej mnie dobija... może dlatego że jakoś tak się źle kojarzy :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: Chociaż nie...kiedyś kumpel nazwał mnie UWAGA UWAGA .... PADLINKĄ :flaming: Niby żartem ale i tak mnie tym zabił....wtedy mu zrobiłam długi wykład na temat zwrotów tego typu i od tamtej pory bardzo rzadko mówi do mnie po imieniu, czasami mam wątpliwości czy w ogóle pamięta jak się zwę. :angryy: Wymyśla coraz to durniejsze 'zdrobnienia' albo po nazwisku do mnie mówi :mad:
-
Chyba zacznę książki pisać o klientach w monopolu...kolejne zdarzenie sprzed chwili. Wchodzi gościu - wysoki, łysy, twarz w jakiś bliznach (stereotypowy napakowany kark)... typ mordercy w dodatku pijany i w dżinsach podartych od uda do łydki. Wszedł i od progu do mnie mówi: (słowa z * były dosadniejsze) - Ty patrz jak mi spodnie rozwalili* - Ojoj! Faktycznie. - Mała daj mi kurna* Krupnik 0,7. No to Kasiunia już zaczyna ściągać z półki i słyszy: - Czekaj kurna*, nie śpiesz się tak... jednak chcę De Lux. - Spoko, nie ma problemu. Nabiłam, powiedziałam ile się należy i On mówi do mnie tak: - Jeszcze cole mi daj. - Sprzedać jedynie mogę. - Niech będzie mała. - Jaką dużą? - A jak myślisz ile potrzebuję do tej flaszki? - 1,5l, stoi za Panem. - O kurna*! Faktycznie, nie widziałem. Powiedziałam mu ile do zapłaty i wyjął z kieszeni takie 10 wymemłane, rozsypały mu sie na ladę, liczy i się tłumaczy: - Sory że takie rozwalone* ale mam swój sklep monopolowy i menele mi takim ścierwem płacą a wiesz co jest najgorsze kurna*...że ja piję to samo co oni! Zapłacił, wydałam resztę i słyszę: - No to lecę Rybko...trzymaj się! - Eeee... do widzenia. Wyszedł...zdążył zamknąć drzwi i wraca z tekstem: - A swojej teściowej i tak nie lubię! I poszedł w siną dal. Vectra, mnie czesto z równowagi klienci wyprowadzają bo ja w sumie szybko się denerwuje ale równie szybko ze mnie schodzi nerw i potem mam z tego ubaw. Praca w kerfurze mnie jednego nauczyła...odpyskować klientowi. Jak pracowałam w piernikach to zazwyczaj nawet jak byłam zła to milczałam, na prawdę musiał ktoś mnie nieźle wkurzyć żebym odpyskowała...teraz tego problemu nie mam. Tutaj mega przydatna sprawa.
-
Wrażeń nie brakuje to fakt :) Przed chwilą była baba co mi wciskała 4 pary kolczyków za 2zł żeby mieć na piwo...kolczyki beznadziejne i paskudne więc nawet z litości nie miałam co ich brać bo bym zaraz wyrzuciła. Męczyła, męczyła aż w końcu powiedziałam że nie noszę w ogóle kolczyków. Zawsze chodzę we włosach rozpuszczonych, dzisiaj mam wyjątkowo podpięte po bokach tak że uszy są odkryte...zapomniałam! Mam w jednym 9 w drugim 6 dziurek...mina kobiety bezcenna gdy szłam w zaparte że kolczyków nie noszę.
-
Nudno, zimno i śpiąco! W dodatku zostałam oskarżona o ZNIESŁAWIENIE! Taaa! Jest sobie pewien stały klient, o którym wiele już słyszałam od dziewczyn. Nigdy nic mu się nie podoba, nie mówi dzień dobry, mierzy z góry do dołu nas i ogólnie doszukuje się zawsze jakiegoś problemu, potrafi czepić się tego że puste butelki stoją na ladzie bo nie zdążyło się ich sprzątnąć do skrzynki. Przychodzi też często tuż przed zamknięciem i specjalnie zwleka z zakupami żeby jak najbardziej wkurzyć. Ja byłam dla niego miła pomimo tego co słyszałam na jego temat, ostatnio nawet pozwoliłam mu na drugi dzień donieść 20gr jak mu zabrakło a dzisiaj taki tekst mi wypalił że mało się nie zakrztusiłam własną śliną. Otóż wchodzi, kupuje to co zawsze i nagle wyskakuje z tekstem 'czemu pani zniesławia swoich niektórych klientów'...uwierzcie kopara mi opadła momentalnie. No ale pytam o co mu chodzi, na co otrzymałam odpowiedź że doskonale wiem o co chodzi i że to jest KARALNE. Mówię więc że dalej nie rozumiem dlaczego mnie oskarża a jeżeli już to robi to żeby mi powiedział kiedy kogoś zniesławiłam bo ja sobie nie przypominam a bezpodstawne oskarżanie też jest karalne. Uniosłam głos na niego bo na prawdę się wkurzyłam, powiedział że mam ściszyć ton więc powiedziałam że nie życzę sobie żeby mnie oskarżał o coś czego nie zrobiłam bo pracuję tutaj niecały miesiąc, nie znam nikogo i nie widzę sensu w zniesławianiu kogokolwiek. Wypalił wtedy z tekstem że najwyraźniej moje koleżanki z pracy mnie nauczyły tego, powiedziałam że nie mam 5 lat żeby ktoś miał na mnie taki wpływ. Uznał że to może być współudział w zniesławianiu i że możemy ponieść konsekwencje swojego zachowania więc powiedziałam że jeśli faktycznie ma coś na mnie to może iść gdzieś to zgłosić ale że nie chce mi się tutaj teraz tego wysłuchiwać. Powiedział coś jeszcze na moje koleżanki więc powiedziałam że jeśli coś ma do nich to żeby sam się z nimi skonfrontował a nie mi tutaj przychodzi wylewać swoje smutki i żale. Powiedział 'aha, no skoro tak to dobrze' i poszedł sobie. Uznał pewnie że skoro nowa jestem to się wystraszę jego gróźb i się nawet nie odezwę...do dziewczyn się nie odzywa bo one się nie szczypią i wie że nie ma co nawet próbować bo pojadą po nim. Kiedyś jak jedną przenieśli z innego sklepu tutaj to też myślał że nowa jest i od razu na dzień dobry jej wypalił że naskarży na nią do dyrekcji za coś tam.....się przeliczył bo ona już spory staż miała, od tamtej pory mają na pieńku.
-
[quote name='Alicja']no ja też żałuję , bo co innego gg co innego Forum , ale znając porypane osoby na dogo to na Olka co chwila by był raport .... a powinni raz wziac zbanować te raportujące plewy i byłby spokój[/QUOTE] nasze niedoczekanie mamuś.... pewnie znając życie jakby Olek miał dostęp do neta i opisał co tam u nich słychać to by TOZ ktoś na niego nasłał :evil_lol::evil_lol: bo mu się należy! O! [quote name='FredziaFredzia']Małgosia z xfactora. :lol: A co do ziomków w kapturach mam kawał! Rozmawia dwóch kumpli. Jeden z nich mówi - wiesz co, te typki w dresach to jednak strasznie troskliwi są. Drugi - no co Ty, oszalałeś? Czemu? - Bo zawsze jak koło takich przechodzę to pytają czy mam jakiś problem. :diabloti:[/QUOTE] :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: psychoterapeuci za darmoszkę ew. za telefon *** Zaraz zmykam do pracy... 12h i woooolne! W końcu się wyśpię :loveu: O niczym innym nie marzę niż o połączeniu się z moim łóżkiem na kilkanaście ładnych godzin. Idę wysikać burka :eviltong: Miłego dnia.... jeszcze tu wrócę :evil_lol:
-
[B][FONT=Georgia][COLOR=olive]To jej wdzianko mnie chyba zainspirowało.... też takie chcę! No nie dla siebie tylko dla rudej...ale nie mam kiedy uszyć :mad: Może na przyszły rok :roll: Tą zimę przetańczy w starym kubraku. [/COLOR][/FONT][/B]
-
[FONT=Georgia][COLOR=olive][B]Tak się zastanawiam czy często na spacerach ludzie Cię zaczepiają i mówią że Twoi chłopcy sa cudowni? ;) Ja się na nich nagapić nie mogę :loveu:[/B][/COLOR][/FONT]
-
Zmiksowana galeria czyli Ares, Maya, Milan, Maylo
jonQuilla replied to Marta_Ares's topic in Foto Blogi
[FONT=Georgia][COLOR=olive][B]Miya trzymaj się i zdrowiej szybciutko. Chłopaki fajnie sie ze sobą bawią :loveu: ładny portrecik :loveu: [url]http://i1235.photobucket.com/albums/ff432/Dog_style/Zima%202011-2012/DSC07334.jpg[/url][/B][/COLOR][/FONT] -
[quote name='Alicja']Jak ty mówisz do Olusia , swojego siostrzeńca ...Oluś Pitoluś :diabloti:( dobrze że Oluś pisać nie może na dogo bo by go zbanowali już na zapas w życie pozagrobowe jakby mógł pisac na niektórych watkach :roflt: Olus :hand: To masz spoko że masz kompeczka :cool2: zawsze do okno na świat :lol:[/QUOTE] Oluś tak został przeze mnie zapisany na gg zeby mi się z innym kumplem o tym imieniu nie mylił i tak się już utarło że Oluś to Oluś Pitoluś :) hehe...myślę że słodko to brzmi ;) Ja tam ogólnie uważam w dalszym ciągu że wygnanie Olka z dogo to wielka strata dla tego forum xD Władza za to odpowie w dzień sądu ostatecznego :D hahahaha. No bez pc byłoby znacznie ciężej :) tak chociaż mogę wiadomości poczytać czy cokolwiek pooglądać.
-
Zgadzam się...jest piekna :) Nie niech się nie wycisza xD hehe...grunt to wiedzieć że ma się porąbanego TTB w domu ;)
-
ale z Bobisia model się teraz zrobił...nawet nauczył się że pupy się do zdjęć nie wystawia :evil_lol: zakochałam się w tym amstaffku, śliczny! ja chcę drugiego psa :placz:
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
jonQuilla replied to Vectra's topic in Foto Blogi
Fakt przyznaję się bez bicia że ostatnio zalegam z lekturą :) Mi też się podoba i bardzo jestem ciekawa co to z niej wyrośnie tak już docelowo :) -
[quote name='Izabela124.']Podziwiam Cię, że wytrzymujesz tyle godzin w pracy, ja bym chyba oszalała. Ha ha przyciągasz starszych panów. Jakby byli bogaci to bierz się za nich :D[/QUOTE] Nie oszalałabyś, jest spoko. Na prawdę o wiele ciężej mi było wytrzymać w kerfurze 8h niż tutaj 12. Tylko te 14 mnie drażni, to już za dużo. Ogólnie to widzisz jak pracuje...czytam książkę, gadam na gg i przeglądam dogo, czyli w sumie to samo co robiłabym w domu tylko tu mam wolniejszy internet i czasami mi klient przeszkadza. Czas leci szybko. Atmosfera też jest luźniejsza bo ludzie przychodzący do monopolowego raczej nie oczekują od ekspedientki że będzie stała na baczność i od progu im nadskakiwała. Trochę można mieć na klientów wylane, szczególnie tych podpitych :evil_lol: Każdy mówił że jak bogaci to mam się zakręcić...ale widząc co za alko kupują śmiem sądzić że do bogatych im jeszcze daleko :evil_lol: [quote name='Marta_Ares']ja to podziwiam za to gdzie pracujesz :) długo nie wytrzymałabym w spokoju z takimi "typkami" podchmielonymi ;D[/QUOTE] Kwestia podejścia, też nie lubię podchmielonych ludzi ale jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma....mogę jedynie się zdystansować do tego najmocniej jak potrafię i myślę że spoko mi idzie.
-
[COLOR=olive][FONT=Georgia][B]Dzień dobry cześć i czołem ;) Nudzi mi się w pracy więc przyszłam sobie popisać...od razu mówię że nie trzeba czytać bo nie będzie nic ciekawego :evil_lol: No więc leci trzeci dzień z rzędu jak tutaj muszę siedzieć...w czwartek byłam 12h, wczoraj 14h i dzisiaj też 14h....jeszcze jutro i potem dwa dni wolne, jutro 12h :roll: Praca sama w sobie nie męczy ale jestem niewyspana...ja jestem śpiochem i dla mnie 5/6h snu to zdecydowanie za mało. Wczoraj jeszcze byłam wypoczęta za to dzisiaj czytając książkę oczy mi się zamykały dlatego chwilowo ją odłożyłam na bok i usiadłam do pc ... pomęczę oczy w inny sposób :evil_lol: Ogólnie gdyby nie to że mam tu gg to bym zwariowała i zaczęła gadać sama do siebie, wczoraj wieczorem już świrowałam ale potem kumpel zagadał i jakoś tak dwie ostatnie godziny zleciały na gadaniu o pierdołach....i mówię to ja! Osoba która nie przepada za gadaniem na gg. Wiadomość do Olusia Piotolusia bo może to czytasz będąc na banicji .... wiem że kochasz mój wątek przeglądać ;) Ty mały wstrętny burku! Wykrakałeś z tymi menelami i ich podrywem :evil_lol: Ostatnio przyszedł taki dziad zapity lat z 60+ i zaczął uskuteczniać podryw na oblecha. Zaczęło się niewinnie bo od puszczania oczek, potem zaczął cmokać, sapać i wkręcać że śliczna jestem i że gdyby był młodszy to byłabym jego. Co ja biedna miałam zrobić? Roześmiałam się i powiedziałam że alkohol źle na wzrok wpływa. Koleś w tym swoim obleśnym sposobie bycia był miły, znał się na żartach...sam z siebie pożartował także sytuacja w gruncie rzeczy żenująca ale śmieszna. Nie musiałam też długo czekać na drugiego adoratora...jakieś 10 lat młodszy od pierwszego, również nie gardzący alkoholem wszelakiego rodzaju powiedział mi że chętnie by się ze mną ożenił ale ma już żonę. Cholernie ciężko było mi się po tym pozbierać...taki cukiereczek i już zajęty, cios poniżej pasa. Zastanawiam się nad tym czy nie przestać się do pracy malować i czesać...może też myć :mad: Chociaż z tym ostatnim nie wiem czy sama bym wytrzymała. Ogólnie rzecz biorąc jeden chłopak, stały klient uznał że jestem gratisem do lady :evil_lol: Bo ostatnio wymieniane były i wszedł, rozglądnął się i mówi 'o nowe lady' spojrzał na mnie 'o nowa pani...chyba gratis do lad' :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: Czasami jest wesoło, czasami wkurzająco...szczególnie jak przychodzą taki tępe ziomki z bloków ale to i tak mniejszość, zazwyczaj nawet Ci zakapturzeni i źle wyglądający są mili. Była u mnie nawet wczoraj pani Małgosia z Xfactora ;) Buzia wydawała mi się znajoma ale nie mogłam zaskoczyć skąd, myślałam że może jakaś moja pani pedagog z jakiejś szkoły czy ktoś taki. Była z jakiś mężczyzną, podejrzewam że jej mąż i on był pozytywnie podchmielony i widać miał dużą ochotę pochwalić się że jego żona to ta pani z tv bo cały czas mówił do niej GOSIU, GOSIEŃKO itd. ale to i tak mnie nie naprowadziło na odpowiedni tor, dopiero jak już zbierali się do wyjścia to powiedział do niej 'no chodź tu mój xfactorze' :evil_lol: Pani Małgosia chyba lekko zażenowana zaistniałą sytuacją zaczęła uciszać ów pana i ponaglała do wyjścia ;) No nie spodziewałam się że nawet tutaj spotkam jakby nie patrzeć osobę publiczną ;) Był u mnie też znajomy, z którym chodziłam do podstawówki i do gimnazjum...nie widzieliśmy się od hm, ukończenia gim. a wtedy też już nie byliśmy w tej samej klasie więc miałam wątpliwości czy w ogóle mnie pozna ale powiedziałam cześć i ku mojemu zdziwieniu pamiętał mnie i nawet pogadaliśmy chwilkę. Miło. Wczoraj też utwierdziłam się że jestem mega pechowym człowiekiem. Siedzisko do kompa mam zrobione z dwóch skrzynek na piwo i wczoraj jakoś źle się te skrzynki mi złączyły i gdy siadałam to się rozsunęły a ja runęłam do tyłu, przewróciłam dwie flaszki ale na szczęście przeżyły, ja także. Leżałam na tej podłodze i ryczałam ze śmiechu...komu jak nie mi mogło się coś takiego przytrafić. Kolega uważa że mam takiego farta że jakbym postanowiła kiedyś wyskoczyć z okna to w locie jeszcze zdążyłby mnie ptak osrać...coś w tym chyba jest. :evil_lol: No to ja sobie popisałam, czasu troszkę minęło także jestem usatysfakcjonowana. [/B][/FONT][/COLOR]
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
jonQuilla replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[FONT=Georgia][COLOR=olive][B]Ja się zastanawiam czy to czysty przypadek że właśnie Wiewórkowa panienka została na sam koniec do wydania czy Tobie po prostu ciężko jest się z nią rozstać :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT] -
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
jonQuilla replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[FONT=Georgia][COLOR=olive][B]toć to nie Rekin to jakaś Helga :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Georgia][COLOR=olive][B]ale się wygrzewają przy tym kominku :loveu:[/B][/COLOR][/FONT] -
[FONT=Georgia][COLOR=olive][B]pościelowe foty są super :) dodatkowo jeśli modelka ładnie pozuje no to czego chcieć wiecej :loveu:[/B][/COLOR][/FONT]
-
[FONT=Georgia][COLOR=olive][B]Mmmmm śniadanko...patrząc na te zdjęcia sobie przypomniałam że jestem głodna :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]