Jump to content
Dogomania

jonQuilla

Members
  • Posts

    5099
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jonQuilla

  1. A ja mam w nosie te plamki na szybie, zdjęcie jest genialnee! To na prawdę wygląda jak ptaki w wersji graficznej abstrakcyjnej :loveu::loveu::loveu: Cudo! Szron, który Amber pokazała jest wg. mnie nudny...nic poza szronem tam nie widzę ;) Od taki tam pstryk szronu z bliska.
  2. Cieszę się że brzusio się ładnie goi! Mayu fajnie że jesteś radosna ale nie przeginaj! :)
  3. Chciałoby się przyodziać krótki rękawek :razz: uśmiech wart miliony:loveu::loveu::loveu: [url]http://img829.imageshack.us/img829/2294/zdjcie0046n.jpg[/url]
  4. Witam. Przyszłam sprawdzić czy rozdajesz Łomżę Miodową za friko ;) A tak na poważnie to dopiero przed chwilą zarejestrowałam że Ty w Gdańsku stacjonujesz i się chciałam dowiedzieć gdzie dokładnie :diabloti: No i też się chciałam zapytać czy kiedyś dałabyś się porwać na jakiś spacer ze szczurem ;) Tylko to tak za jakiś czas jak ciut cieplej się zrobi bo Salsa teraz to się nie nadaje na spacery.
  5. w Gdańsku faktycznie jest dużo staffików, stała się to b. popularna rasa tutaj
  6. Jaaaakaaaa....ścisnęłaś za mocno mu siodło! ;) wstydź się babo! ;) hehe...żartuje faktycznie myślałam w dobrą stronę, w sumie też geniuszem jestem...mogłam wpisać w google ;) ale przyznam że nie chciało mi się, w robocie mi net za wolno chodzi xD
  7. jako totalnie niekoniowa pozwolę sobie zadać pewnie głupie pytanie....co to znaczy że koń się zapoprężył i jak to się objawia? :D haha....domyślam się z nazwy że to chodzi o coś z tymi wszystkimi pasami od siodła, jakieś obtarcia?
  8. Vectra wciąż ma mało boomerów :turn-l: powinnaś dostać upust jako stały klient ;) Justa, to jest oszczędność ;) Lepiej wydać więcej ale raz niż kupować piłki, które niby powinny wytrzymać a nie wytrzymują :roll: Moja sucza ma mały łeb a bez problemu sobie radzi z przebiciem piłki do nogi, nieco więcej kłopotu sprawia jej piłka do kosza ale nadal jest to zabawka na jeden spacer...ew. dwa/trzy ale jako flak/strzępek.
  9. Lotos czuje respekt przed rakiem i dlatego on jeszcze jest cały ;) O mnie sobie jakiś czas temu przypomniał chłopak, z którym kiedyś byliśmy na dobrej drodze do związku ale się coś tam popsuło i w każdym bądź razie ja jak typowa baba pozbyłam się wszystkich rzeczy od niego...nie było ich wiele ale jedną z nich był pluszowy miś, którego dałam Salsie...rozszarpała go natychmiastowo. Kolega się teraz mnie pytał czy nadal mam pluszaka od niego...moja odpowiedź 'wiesz, spadł z półki i pies go pogryzł' :D hahaha chyba go nie usatysfakcjonowała ;)
  10. Dzięki za stronę. Ja mogłabym na siostrę wziąć...dostawa byłaby za free bo co chwilę ktoś do niej teraz jeździ więc by mi przywiózł, to jest dobra myśl :)
  11. [COLOR=olive][FONT=Georgia][B]Rak jest dobry :evil_lol::evil_lol: jeszcze żyje? ;)[/B][/FONT][/COLOR]
  12. [COLOR=olive][FONT=Georgia][B]Kurde też chyba na dobre zastanowię się nad boomerem ;) :loveu::loveu::loveu::loveu: [url]http://img40.imageshack.us/img40/8896/dsc0647ie.jpg[/url] [/B][/FONT][/COLOR]
  13. [COLOR=olive][FONT=Georgia][B]o kurde... ale Was zasypało :crazyeye: ładnie las wygląda jak śnieg leży na gałęziach :loveu: i poszedł w sina dal...nawet się za Tobą nie oglądną! :razz::diabloti::eviltong: [url]http://img35.imageshack.us/img35/3794/dsc00479.png[/url] [/B][/FONT][/COLOR]
  14. Ludzie są w żałosny sposób śmieszni niekiedy :evil_lol: Ja kiedyś byłam z Salsą u weterynarza i dość sporo siedziałyśmy na poczekalni więc zdjęłam jej kaganiec pomimo innych psów i żeby jej uwagę odwrócić od nich to się z nią bawiłam...a nie moja wina że Salsa uwielbia zabawę w 'łapki' ;) ja ją klepię po pysku a ona warczy, podgryza i ogólnie świruje ;) Poza nami były 3 osoby na poczekalni jeszcze i wszystkie oczy skierowane na nas w końcu jedna pani się odezwała nieco oburzona 'po co pani uczy tego psa agresji?' :stupid: Innym razem spacerowałam z Salsą przy wyjściu z lasu na smyczy bo miała cieczkę i szła jakaś baba z psem więc ja odeszłam bo wiedziałam co będzie jak zwącha że Rudzielec cieczkuje...baba na upartego lezie do mnie bo przecież jej piesek chce powąchać więc mówię żeby nie podchodziła ze swoim psem i nagle dobiega do nas głos jakiejś baby, mieszkającej w domu obok 'Pani uważa, ona tego psa tutaj szkoli do agresji' :roflt:
  15. [COLOR=olive][B][FONT=Georgia]bo to nie ten tylko TAMTEN :) ja tam zawsze mówię że Salsa to kundel, w końcu taka prawda...no ale zazwyczaj słyszę tekst 'ale ma coś z tych amstaffów, ciekawe co z niej wyrośnie' :hmmmm: też się zastanawiam co z niej wyrośnie i to 5 rok :shake: chyba nic sensownego niestety [/FONT][/B][/COLOR]
  16. [quote name='FredziaFredzia']Ozzy wyglada jak morderca, a widzę po zdjęciach ze jest roślinozerny :lol:[/QUOTE] dlatego nie ocenia się ksiażki po okładce :) hehe.... to jest wrażliwy romantyk uwięziony w ciele płatnego mordercy
  17. Trzymajcie się! Życzę dużo zdrowia Arince i mam nadzieję że szybko wyzdrowieje. Ehhh! Biedaczysko.
  18. [quote name='Vectra']Egon nie lubi surowizny[/QUOTE] [FONT=Georgia][COLOR=olive][B]To polubi! :)[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Alicja']To jutro impra :drinking:[/QUOTE] [FONT=Georgia][COLOR=olive][B]:razz: gruba biba! [/B][/COLOR][/FONT] [quote name='M&S']Hello wieczorową porą:)[/QUOTE] [FONT=Georgia][COLOR=olive][B]Witam :loveu::multi:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Doginka']Się zasmarkałam ze śmiechu:roflt: Padlinko:roflt: [COLOR=olive][FONT=Georgia][B]Tak wiem, gustowne określenie :evil_lol: [/B][/FONT][/COLOR] [B] A Teodorkowi życzę wiele latek do przeżycia, zanim trafi na świąteczny stół w formie pasztetu:lol: i sto tysięcy soczystych marchewek oraz innych pysznych warzywek[/B][IMG]http://www.emotka.pl/emotikony/swieta2/06.gif[/IMG][IMG]http://www.stronka-agusi.pl/gify/images/612marchewka_brokatowa_stronka-agusi.gif[/IMG][IMG]http://stronka-agusi.pl/images/gemuese_02.gif[/IMG][/QUOTE] [FONT=Georgia][COLOR=olive][B]Dzięki w jego imieniu...ale niech nie przesadza z tą długowiecznością :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Vectra']o to pasztet ma urodziny ? cóż możemy mu życzyć ? dużo ciepła :diabloti:[/QUOTE] [COLOR=olive][FONT=Georgia][B]noooo! :) dwa lata zdołał przeżyć z nami już :multi: mistrz survivalu :evil_lol:[/B][/FONT][/COLOR] [quote name='fioneczka']ooo kicaj dziś świętuje :) ... najlepszego uszaty !!! ciekawe jak będzie wyglądał "nawalony jak zając" :diabloti:[/QUOTE] [FONT=Georgia][COLOR=olive][B] coś takiego może :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] [IMG]http://images.cheezburger.com/completestore/2010/6/2/129199666098761359.jpg[/IMG] [quote name='FredziaFredzia']Na pewno jako prezent nie kupuj mu kompa :lol: [IMG]http://i2.pinger.pl/pgr247/ca9c423c001bffd44e5a0098/zajac_wielkanocny.jpg[/IMG][/QUOTE] :evil_lol::evil_lol:[COLOR=olive][FONT=Georgia][B] rwałby panienki na czatach [IMG]http://www.mythal.co.uk/x/party_bunny.jpg[/IMG] [/B][/FONT][/COLOR]
  19. [quote name='Vectra']jak dla psów , to dawaj "zająca" z tego się zrobi pasztet :diabloti: a Salse wypchamy , będzie ruda skórka pod kominek ... a resztę do lasu :grins:[/QUOTE] Zajca powiadasz? Hm! Muszę to przemyśleć...ja w dalszym ciągu sądzę że on akurat może mi się przydać na czarną godzinę gdy nie będę miała co do garnka włożyć. Bezduszna Ty! Całkiem przydatne flaki do lasu? No proszę Cię... Egon by był zachwycony gdybyś jej podała taki posiłek xD Zdrowa jest! Mało kaloryczna i całkiem młoda nadal ;)
  20. [quote name='Vectra']spoko , jak coś wezmę Salsę - mam doskonałą siekierę i pieniek :diabloti:[/QUOTE] Ok, to nie będę bawić się w ogłoszenia jakby co tylko od razu spakuję w jakąś skrzynię pancerną i wyślę pod stolycę ;) Co prawda skromnej budowy jest ale myślę że każdy Twój psiak dorwałby chociażby małego gnatka dla siebie :evil_lol:
  21. [COLOR=olive][FONT=Georgia][B]Pod jej nieobecność nakarmię jej kota :evil_lol::evil_lol: Tak sobie foty Teodorowe przeglądam więc wrzucam 4 sztuki dla porównania wielkości mojego małego towarzysza :loveu: [IMG]http://i687.photobucket.com/albums/vv233/jonQuilla123/DSC02915.jpg[/IMG] [IMG]http://i687.photobucket.com/albums/vv233/jonQuilla123/DSC05146-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i687.photobucket.com/albums/vv233/jonQuilla123/DSC02803-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i687.photobucket.com/albums/vv233/jonQuilla123/DSC05177-1.jpg[/IMG] Nie! Mysz od kompa nie zmalała :evil_lol: Pamiętam w jakim malutkim pudełeczku go przyniosłam do domu...teraz nawet głowy by tam nie wsadził podejrzewam, mieścił się na dłoni :loveu: Był maciupki :) [/B][/FONT][/COLOR]
  22. [FONT=Georgia][COLOR=olive][B]A no tak bo to w sumie forum o psach i ewentualnie innych futrzakach ;) Zaraz mi zblokują wątek za totalne odbiegnięcie od tematyki zwierzęcej :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: Rudzielce żyją i mają się dobrze. Trochę mam wyrzuty sumienia że mało czasu teraz mam dla Salsy a i tez z tego powodu że obarczam obowiązkami z nią związanymi innych. Na spacery z nią wychodzi moja mama albo ciocia kiedy jestem w pracy więc psu się krzywda nie dzieje ale mam świadomość tego że to ja się uparłam na psa i to ja stanęłam na niemalże rzęsach żeby domowników przekonać do burka i dlatego nie lubię jak teraz inni muszą się zajmować nią. Najchętniej to brałabym ją ze sobą do pracy...byłoby mi weselej i czułabym się bezpieczniej mając psa mordercę pod ręką :evil_lol: Ciekawa jestem tylko ile szkód by przyniosło wpuszczenie jej w te wszystkie butle i buteleczki ;) Lepiej nie sprawdzać. Moja mama wylatuje 14 lutego do Irlandii, póki co ma bilet tylko w jedną stronę bo nie wiadomo ile tam zostanie...miesiąc/dwa a może dłużej, wszystko zależy od tego jak siostra będzie się czuła po porodzie i po operacji kolana. Termin porodu miała wg. jednego lekarza na 23.01 a wg. drugiego na 27.01...tak czy siak jest już po terminie. Dzisiaj w nocy dostała skurczy ale nieregularnych, w dzień stały się lżejsze. Była u swojego lekarza bo na dziś miała wizytę umówioną i powiedział że wszystko jest OK ale że to nie są jeszcze TE bóle, także czekamy nadal. Kacperek się coś nie śpieszy na świat ;) Moja druga siostra z rodziną leci do nich 7.02 i martwi się że jak tak dalej pójdzie to też pozostanie jej jedynie oglądania brzucha :evil_lol: Tak więc obowiązek wychodzenia z Salsą spadnie na moją ciocię, która też jest po operacji kolana a i dodatkowo ma rwę kulszową także spacery z Rudą Małpą wcale nie są dla niej przyjemnością. :roll: No ale damy radę...musimy! Hm, jeśli za jakiś czas pojawi się na dogo ogłoszenie że Salsa szuka nowego domu to będzie jednoznaczne z tym że jednak nie dałyśmy rady :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: Nie wiem czy wiecie ale jutro jest wielki dzień dla Pana Teodora :) Mianowicie moi drodzy Państwo miną równiutko dwa lata od momentu kiedy pojawił się w naszym życiu :loveu::loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT][FONT=Georgia][COLOR=olive][B] Jutro urządzamy sobie kameralne przyjęcie i popijemy się jak ruscy robotnicy :) Jeśli kto jest chętny na bibkę to zapraszam w imieniu Teosia :razz: [/B][/COLOR][/FONT]
  23. Na pewno wszystko będzie dobrze i Mayka niedługo będzie znów dokazywać. Życzę duuuuuużo zdrowia! Trzymajcie się!
  24. jonQuilla

    Ruda Żaba

    [FONT=Georgia][COLOR=olive][B]Onek to chyba chciał poturlać tą kulę i na nowo ulepić bałwana z tym że nieco większego :evil_lol: Pewnie chciał tym samym zaimponować Rudzielcowi Twojemu :evil_lol: ale gamoń mały:loveu: [url]http://images10.fotosik.pl/693/7af29b5782dc16ab.jpg[/url][/B][/COLOR][/FONT]
×
×
  • Create New...