Jump to content
Dogomania

Od-Nowa

Members
  • Posts

    5524
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Od-Nowa

  1. dopiszę się na wątku, bo znowu zgubię subskrybcje
  2. jak miło widzieć ,że fanty z bazarku się przydają :-) :-) filmik boski!! oglądałam 2 razy i jeszcze się nie napatrzyłam ;-)
  3. To Maniunia jeszcze nie w domu?? zdjęcia Lineczki świetne. każdy kto ją widzi się zachwyca... szkoda,że oglądają ją zapsieni ;-)
  4. a czy jest jakiś wątek psów u Jaagi?? bo się pogubiłam trochę.... poproszę o link jeżeli taki wątek jest...
  5. zauważyłam ;-) czekam ciągle na wieści jakieś domkowe ... erko czy coś się wykluło po mailu?
  6. o Lirutuś! kiedy to było.... teraz dopiero widzę jak bardzo się zmieniła. Jak jej się klata nabudowała od sportów :-) dzięki za takie wspominki :-) znam ten ból ciemnego wolnego szkła... moje tele sigma 55-200 ze światłem piwnicznym 5,6 -6,3 i tempem ślimaka choć narzekam na nią od dnia kupna bardzo dużo mnie nauczyła. widzę to teraz po kupnie tej małej 50tki. więc nie bój nic. umiejętności nikt Ci nie zabierze, co się nauczyłaś na złomie - to jak go przechytrzyć by cokolwiek wyciągnąć zwróci Ci się z nawiązką :-) następny obiektyw o jakim rozpocznę marzenia to 70-200 canona + "przedłużacz" ale to już marzenia na kilka wcieleń raczej.... bo w tym życiu nie zdążę :diabloti:
  7. moim zdaniem piękne bo flacie. ach te rozmarzone oczy Adusi.... i las... oddech lasu....
  8. dziewczyny jak święta u Was?
  9. ależ nawał psów znowu... jak zwykle zimą i serca ludziom zamarzają ... :-(
  10. przebieranki bardzo udane :-) szkoda,że tak mało spacerowych. Uwielbiam oglądać Biance w amoku!! ;-)
  11. uuu oby ten wirus dolnośląskich łąk nie zaatakował :-)
  12. no to trzymam kciuki za zabieg :-)
  13. ależ cudne te zdjęcia na śniegu :-) dlaczego nie sprawdzi się jako kompan spacerów??
  14. i śpiąco znów... jeszcze nie miałam okazji zabrać nowego szkła na spacer... więc ciągle domowe ;-) [IMG]http://img136.imageshack.us/img136/4120/img0361ad.jpg[/IMG] [IMG]http://img109.imageshack.us/img109/6871/img0362aa.jpg[/IMG] a takie było niebo w pierwszym dniu świąt [IMG]http://img109.imageshack.us/img109/6809/img0366ax.jpg[/IMG]
  15. [B]Bartiśkowa_[/B] - kotki tylko na zdjęciach tak groźnie wyglądają ;). w rzeczywistości są łagodne... no przynajmniej jedna z nich :evil_lol: [B]Mudik[/B] - może ta szansa rozpoczęcia czeka na Was :razz: właśnie dziękujemy za życzenia :loveu: [B]Kashdog[/B] - Tajutka z racji szacownych 2 lat nieco się uspokoiła... co oznaczać może,że jej łotrzykostwo jest teraz mniej spontaniczne a bardziej przemyślane :diabloti: [B]weszka[/B], [B]wiq[/B] - tia... ze zdrowymi łapami piesek wytrzymał chyba z 25 dni :roll::mad:... chyba wszystkie łapy przerobiliśmy w tym sezonie... 2xszkło, 2x zdarcie pazurów. na pazury znalazłam sposób ale na szkła nie mam wpływu:placz: będzie miała gadzina w sezonie ciach na spacery chyba. tylko stateczne prowadzanie w ręku skoro spacery są tak ekstremalną sprawą!! :evil_lol: oczywiście krew się lała a ten bałwan dalej fru fru po wałach za ptaszkami, plastikami, patyczkami... które sama sobie wyszukuje, bo ja jej na spacerach nic a nic nie rzucam:eviltong:. chyba,że idziemy popracować to wtedy.Normalnie ma "dociążające spacery relaksacyjne" by nie stać się tępą maszynką... i aż strach wyobrazić sobie co by było gdyby tych relaksacyjnych nie było :diabloti::loveu: zdjęć kilka czeresienkowa Tajga [IMG]http://img685.imageshack.us/img685/8567/img0341a.jpg[/IMG] czułości [IMG]http://img97.imageshack.us/img97/9871/img0338a.jpg[/IMG] [IMG]http://img13.imageshack.us/img13/6348/img0346al.jpg[/IMG] serduszko [IMG]http://img136.imageshack.us/img136/6954/img0348ax.jpg[/IMG]
  16. oby uśmiechnęło się szczęście do lineczki i wreszcie domek trafił! :-)
  17. dzięki Bogu,że już w domu oby nigdy więcej
  18. dopiero przeczytałam. oby to Ona jednak. Mam nadzieję,że jest już z Wami daj znać kochana
  19. dzięki Ewelinko za życzenia ;-) my już powróceni ze świątecznych wojaży. Aż szkoda,że tak szybko te święta przelatują. jak się jest dzieckiem wszystko trwa nieskończenie długo. teraz można tylko pomażyć o dodatkowej godzince. Dodatkowo jeszcze Lirutka roztrzaskała opuszki na szkle i mamy kolejny miesiąc bez ruchu.
  20. śliczna relacja zdjęciowa :-)
  21. Ewuś, bardzo dziękuję za przepiękne życzenia. wzajemnie :-)
  22. można przez kolano, wyciągniętą nogę cokolwiek innego. bo nie ważne przez co, tylko ten moment pociągnięcia w dół jest ważny.
  23. jako,że pora nastała świąteczna... [CENTER][SIZE=4][COLOR=SeaGreen][B]życzymy wszystkim spokojnych rodzinnych świąt[/B][/COLOR][/SIZE][SIZE=4] [/SIZE][SIZE=4][COLOR=SeaGreen][B] a wszystkim psiakom nowych dobrych domów[/B][/COLOR][/SIZE][SIZE=4] [/SIZE][COLOR=SeaGreen][B] [COLOR=Red][SIZE=4]Wesołych Świąt :lol::lol::lol:[/SIZE] [/COLOR][/B][/COLOR][/CENTER]
×
×
  • Create New...