Jump to content
Dogomania

Od-Nowa

Members
  • Posts

    5524
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Od-Nowa

  1. to dam półtora w ogłoszeniach :lol:
  2. no nie wierzę, ten malutek już ma 2 lata :lol: wszystkiego dobrego !!:loveu:
  3. lipa jakaś... jutro poogłaszam popołudniu!! skandal. takie cudne suczydło
  4. jak szybko dojdą to zabiorę ze sobą na weekend ;-) ;-)
  5. pozamiatam przed nowymi wieściami... :-)
  6. jakiś odzew z ogłoszonek w ogóle jest??
  7. o Morce to mi już ptaszki ćwierkały o świcie a nawet wstępnie w ubiegłym tygodniu:razz::lol: bardzo się cieszę i za Morkę i Dobcie!!:multi::multi::lol::loveu: Dobcia wreszcie wejdzie w skład elitarnego klubu miłośników rasy "kieleckiej":p :multi::multi::multi::multi:
  8. no to gratuluję rodziców:lol: i wyboru;) mam nadzieję,że i kieleckie bezdomniaki skorzystają na tym, bo im będziesz piękne zdjęcia robić co?:cool3::p
  9. aaaaaaa jaki piękny filmik!!!! :loveu::loveu::loveu::loveu: wspaniały Tumcioluch!!!! :multi::multi::multi::multi::multi:
  10. na miau nikt nie zagląda robiłaś mu może jakieś ogłoszenia?? bo przez fora raczej się nie uda
  11. no dziś to się naoglądałam :p no to zdjęcie bije wszystko :diabloti::diabloti::diabloti::diabloti: [URL]http://images6.fotosik.pl/577/abe539411f165e9b.jpg[/URL] i jak tu śmiech powstrzymać no jak :lol::lol::lol::lol: to zdjęcie wyjątkowo bardzo mi się podoba. cudne:loveu::loveu::loveu: [URL]http://images8.fotosik.pl/136/586e9f4cd3401467.jpg[/URL]
  12. to lecę zobaczyć :-) i kartki i zdjęcia :lol: a mam wieści,że piłka plątana dzwoneczka nie ma i nigdy nie miała:p
  13. i trzymać namiary bo lada chwila może być przecież coś z tej jednostki! a wtedy domki na gwałt potrzebne... i tymczasy też...
  14. a wiek jakiś mniej więcej jest znany? takie gumtree-Kraków na szybko machnęłam [url]http://krakow.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Albinka-sunia-na-ulicy-pilnie-szuka-domu-W0QQAdIdZ171875183[/url]
  15. [QUOTE]bo "pitbul" to taki nietypowy lab [IMG]http://www.dogomania.pl/../../images/smilies/evil_lol.gif[/IMG] typ wariata [IMG]http://www.dogomania.pl/../../images/smilies/evil_lol.gif[/IMG][/QUOTE]i dobrze!! kto by uniósł na barkach ciężar reprezentacji labów w dyscyplinie flyballowej :p KALA KALA :multi:
  16. [B]Rinuś[/B] - nie metalowe. z laminatu ;-) miałam metalowe różnego rodzaju i napis szybko się ścierał. od roku ma laminaty i jestem bardzo zadowolona ;-) [B]puchu [/B]- chwilowo nie mogę Ci odpowiedzieć na to pytanie bo chcę poczekać z wyceną aż będą gotowe i inne rzeczy - czyli kilka dni na to potrzebuję na pewno. poinformuję prywatnie ;)
  17. Ewelinka odkryła,że dobrze jest tylko w przeglądarce IE. ja mam mozille i wszystko poza namiarami na erke jest ok
  18. Albinka :p:loveu::loveu::loveu: jeszcze dziś ją ogłoszę.;) jakiej ona jest wielkości?... bo na pierwszym zdjęciu wygląda na mikrusa a na ostatnim na pokaźnego średniego. które jest bliższe prawdy??
  19. a ja widzę tylko kilka zdjęć... za to opisy intrygujące :cool3::lol:
  20. rzeczywiście mało satysfakcjonujące :diabloti::diabloti::diabloti: więcej więcej!!!!!
  21. do kompletu będą jeszcze smycze :-):evil_lol: no i nowe adresówki... bo mam do każdej obroży inne... do tych będą takie [CENTER][B][FONT=Verdana][SIZE=2][IMG]http://www.decocards.pl/identyfikatory/id009.jpg[/IMG][/SIZE][/FONT][/B][/CENTER] [CENTER][B][FONT=Verdana][SIZE=2] [/SIZE][/FONT][/B][/CENTER] a jutro mam nadzieję przyjdą kolejne zamówione tasiemki i będzie można zrobić komplet rezerwowy:p:cool3: a misję?? jaką jaką?? hym hym:cool3::cool3:... ciekawość zjada:lol:
  22. no i co wybrałaś??:cool3: nie kupuj nic na łapu capuuuuuuu
  23. jutro zrobię zdjęcie szeleczkom :cool3: Aguś, może i kąpiele błotne robią na skórę dobrze... za to smród mułu wszechobecny w domu nie koniecznie :diabloti::lol::diabloti: tak wymarzłam na spacerze,że padłam pod kołdrą na 2 godziny :p trzeba wygrzebać rajstopki....:cool3:
  24. ależ się chłopakowi udało!! :-) :-):lol::loveu::loveu::loveu: jakie to przedziwne,że trafia się pies i wszystko idzie "od ręki". tymczas, ogłoszenia, nowy dom. a zaraz potem inny przypadek psa który czeka miesiącami na jakąś szanse... jakby znaleźć receptę na taki sukces jak z Taro zabrakłoby wreszcie psów do adopcji;) na zdjęcia Taro czekam z niecierpliwością!:p
×
×
  • Create New...