Jump to content
Dogomania

Od-Nowa

Members
  • Posts

    5524
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Od-Nowa

  1. że szczeka nie pisałaś :-) allegra chyba robiła Eliza ja miałam ale się skończyło. jak z innymi nie wiem, na pewno na gumtree trzeba odświeżyć, bo szybko spada. zrobię to jutro.
  2. jeszcze tu napiszę - bomba zdjęcia :-) i dziękujemy pięknie za wspólny spacer na inaugurację sezonu!! :-) i tak sobie pomyślałam,że każdy wspólny spacer zaczyna się od tego,że Sebastian rzuca Lirze patyka (bo mu zaraz przynosi przecież) a ja na Niego krzyczę ,żeby nie rzucał - bardzo Cię proszę przeproś go ode mnie za to krzyczenie!! w końcu nie musi wiedzieć,że świr ciągle rozwala łapę, a nawet po niej nie widać że coś niedomaga! :-)
  3. trzymam kciuki za Albinkę :-) oby po sterylce mogła iść od razu do swojego własnego domu... ja bazarek dopiero będę robić pod koniec miesiąca bo na razie i zbieram fanty i czasowo - lipa.
  4. a czy jakieś zdjęcie Maili można prosić dla odświeżenia pamięci??..... czyli Orfinka ma dom na próbę??
  5. [B]Gusia [/B]kochana - bardzo Ci dziękuję za te zdjęcia :multi::lol: i te kilka ludziowych też - zapomniałam zupełnie,że można fotografować coś innego niż psy i bardzo mnie te zdjęcia zaskoczyły :evil_lol: szaleństwa Tajgi z Kalą są nie do opisania!! dzikie baby :lol: dobrze,że nam się trafił taki spacer na początku roku - może będzie zapowiedzią kolejnych ;) dzięki jeszcze raz za zdjęcia :loveu: [B]Bartiśkowa_ [/B]- o tym co z Lirową łapą było opisane dokładnie chyba ze 3 strony wstecz :cool3: powtarzać nie mam siły, jak również kolejne kontuzje komentować :evil_lol::lol: [B]weszka[/B] - no taki TZ to skarb :loveu: z Lirutem rozpocznę niedługo grę w szachy... :diabloti: [B]Mudik[/B] - Ale ja tym bawołom nic a nic nie rzucam!! one same sobie tak pięknie organizują zajęcia i pozują do zdjeć w dzikich pogoniach :evil_lol::lol::loveu::loveu: [B]BellaLab[/B] - i najważniejsze,że dobrze się dogadują. w końcu jakby nie patrzeć - 10 suk :diabloti: [B]ariss [/B]- dlatego wiosną zadbasz o towarzystwo dla Gass i po problemie :lol::evil_lol: albo zaprosisz nas na weekend :diabloti::diabloti::diabloti: [B]ewka i haker[/B] - które ??:diabloti: bardzo CIę proszę miej w pamięci podsunięcie jakiegoś hostelu. lepiej mieć na wszelki wypadek, bo nie mogę liczyć,że mnie ktoś do domu weźmie z pieskiem :lol: sama też będę szukała ;) chce ktoś zdjęcia?? :cool3::cool3::cool3::cool3:
  6. [QUOTE]a oprócz tej firmy, w tym małym domku będzie jeszcze grooming i jak dobrze pójdzie sklep internetowy:cool3: pierwszy klient przyjechał już do nas przed nowym rokiem, oby tak dalej[IMG]http://www.dogomania.pl/../../images/smilies/love.gif[/IMG][/QUOTE]tak tak! bardzo dobrze!:evil_lol::lol: jeszcze tylko czekam na tą filię we Wrocławiu:cool3: bo za to co teraz zarabiam w żaden sposób się nie da wyżyć :shake:
  7. [QUOTE]a oprócz tej firmy, w tym małym domku będzie jeszcze grooming i jak dobrze pójdzie sklep internetowy[IMG]http://www.dogomania.pl/../../images/smilies/cool3.gif[/IMG] pierwszy klient przyjechał już do nas przed nowym rokiem, oby tak dalej[IMG]http://www.dogomania.pl/../../images/smilies/love.gif[/IMG][/QUOTE] tak tak! bardzo dobrze! jeszcze tylko czekam na tą filię we Wrocławiu bo za to co teraz zarabiam w żaden sposób się nie da wyżyć
  8. widziałam, nie chciałam mówić... :-(
  9. cudne!!! [URL]http://img686.imageshack.us/img686/7250/dsc0378d.jpg[/URL] cały Vesprzaczek!!! Istny Muppet Show ile radości się kryje w szarym ciele dawaj dawaj więcejjjjj ;-) edit: bomba!!! nie wie chłopak co za plecami się czai :diabloti::diabloti::diabloti: [url]http://img80.imageshack.us/img80/3629/dsc0390.jpg[/url]
  10. ależ los się do Ciebie uśmiecha! :-) gratuluję serdecznie :-)
  11. wspaniała ekipa spacerowa :-) czekam na ciąg dalszy !
  12. aktywnemu psu aktywny właściciel potrzebny a nie dom z ogrodem :-) wiem już od Ewelinki o Orfince :-( beznadziejna sprawa. Taka wspaniała sucz, super do pracy i się marnuje....
  13. ależ cudnie frisbowo.... ja już nie pamiętam co to jest "talerzyk" czekam na zdjęcia frisbujacego Hakera!!
  14. http://crestfallen.fm.interii.pl/61.jpg cudne zimowe niewiniątko!!:evil_lol::evil_lol::evil_lol::lol:
  15. moje by pluły dalej niż widzą taką marcheweczką :-) jak tam przyszła mama na finiszu?? :evil_lol::evil_lol:
  16. erko, ja tu zaglądam stale ale tak się zawstydziłam tym co napisałaś,że zaniemówiłam ;-):lol: co do [B]Albinki[/B] - strasznie się cieszę,że coś w jej życiu się odmieni. Ewelinko może dałabyś radę zrobić jej fajne zdjęcia jak będzie po sterylce u P.Ani?? suczydło jest cudne i bardzo potrzebny dla niej byłby dt...
  17. śliczna Linka czeka na swój dom wciąż!! Andziu może zmienisz tytuł wątku? że ostatnia szczeniorka z szopy szuka domu. może więcej osób zaglądnie
  18. tiaaa,ta myśl też przebiegła przez głowę... tzn,że kot w szopie i takie tam... no w każdym razie uroda kota ogromna. jak i przymrożonej,śnieżnej Foxilinki :-)
  19. czytam: foty "psute w szopie"..... i myślę o co chodzi :evil_lol::evil_lol::evil_lol: głowa do wymiany, skoro oświeciło po 5 minutach :diabloti:
  20. po pierwsze to ma inny rodzaj włosa, po drugie ze względu na sport, jest wiosną wygalana, po trzecie w jej wieku włos traci swoje właściwości normalne.... po czwarte, chyba za dużo zdjęć dałam , skoro się sierść ogląda a nie psie miny :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  21. wystawiane nie są. To są psy sportowe o nieco innym, od wystawowego, uroku :evil_lol::evil_lol::lol: [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/moje%20Psice-kundlice/IMG_0557.jpg[/IMG] [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/moje%20Psice-kundlice/IMG_0561.jpg[/IMG] [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/moje%20Psice-kundlice/IMG_0563.jpg[/IMG] [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/moje%20Psice-kundlice/IMG_0564.jpg[/IMG] [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/moje%20Psice-kundlice/IMG_0566.jpg[/IMG]
  22. Tajdziornik-natręcioch [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/moje%20Psice-kundlice/IMG_0550.jpg[/IMG] [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/moje%20Psice-kundlice/IMG_0551.jpg[/IMG] [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/moje%20Psice-kundlice/IMG_0551aa.jpg[/IMG] zmiana kompana :-) [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/moje%20Psice-kundlice/IMG_0555.jpg[/IMG] [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/moje%20Psice-kundlice/IMG_0556.jpg[/IMG]
  23. nie wyszło - ale mina Kali bezcenna :-) [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/moje%20Psice-kundlice/IMG_0538.jpg[/IMG] [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/moje%20Psice-kundlice/IMG_0539.jpg[/IMG] [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/moje%20Psice-kundlice/IMG_0542.jpg[/IMG] [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/moje%20Psice-kundlice/IMG_0546.jpg[/IMG] [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/moje%20Psice-kundlice/IMG_0547.jpg[/IMG]
  24. Lirutka normalnie na zdjęciu wyjść przecież nie może... ;-) [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/moje%20Psice-kundlice/IMG_0529.jpg[/IMG] tu na przykład oderwana od wyrywania korzeni krzaczka żywopłotowego ! [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/moje%20Psice-kundlice/IMG_0531.jpg[/IMG] TZ ze strażą przyboczną ;-) [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/moje%20Psice-kundlice/IMG_0535.jpg[/IMG] i widoczek [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/moje%20Psice-kundlice/IMG_0536.jpg[/IMG] widoczek, to taka cisza przed burzą była... czyli przed szaleństwami :-) [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/moje%20Psice-kundlice/IMG_0537.jpg[/IMG]
  25. same sie "ogarniają" i w szeregu siadają :-) dzisiejsze [IMG]http://img693.imageshack.us/img693/5677/img0635g.jpg[/IMG] no to będzie - pierwsza w tym roku sesja spacerowa :lol: będzie dużo... :p podgrupy [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/moje%20Psice-kundlice/IMG_0519.jpg[/IMG] [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/moje%20Psice-kundlice/IMG_0524.jpg[/IMG] [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/moje%20Psice-kundlice/IMG_0525.jpg[/IMG] [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/moje%20Psice-kundlice/IMG_0527.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...