-
Posts
5524 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Od-Nowa
-
Akcja Tumlin - zakończona!!! Wszystkie psiaki w nowych domach!:)
Od-Nowa replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
zrobiłam jej nowe wyróżnione allegro NA KRAKÓW nie mam weny do opisu, jakbyście coś chciały dodać to chętnie tam dopiszę :-) link [URL]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=884124345[/URL] -
Górka - nareszcie świeci dla niej słońce - MA DOMEK!
Od-Nowa replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
Góreczka prosi o dom -
Akcja Tumlin - zakończona!!! Wszystkie psiaki w nowych domach!:)
Od-Nowa replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
porozsyłałam znów do znajomych :-) szukamy domku najlepszego -
uuu, idzie Muppet do paki a miała takie zadatki na udział w musicalu na brodwayu... "I'm singing in the rain..." with umbrella without rain :diabloti::diabloti::diabloti::diabloti:
-
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Od-Nowa replied to Mudik's topic in Foto Blogi
czekamy czekamy :-) -
nie potrafię sobie wyobrazić nawet co czuje Natalia taka była jednak decyzja i serce trzeba jakoś uspokoić.... na pewno będzie miała wspaniały dom i trzeba się cieszyć
-
ha! już oficjalnie ogłoszono :-) to czekamy razem z Wami
-
jakieś zniszczenia niewybiegane Muppety poczyniły? ;-)
-
poszły poszły :-) cuuuuuuudnie jest :-)
-
trzymam nieustannie kciuki za Albinkę. wierzę,że wygra z losem. niestety taka praca,że tylko rano i wieczorem mam chwile by tu zaglądnąć.
-
Albinka uciekająca przed tęczą nie pisz,że umierająca. Ona nie umrze. walczy dzielnie....
-
dopiero doczytałam an wątku Linki.... Albinko walcz mała. walcz.
-
no coś Ty! sunia owszem baaardzo podobna ale młodsza i niespokrewniona z Lirutką. ma na imię Fiona i szuka domowego dt.
-
to taki przedsmak tego co się będzie działo jak na wiosnę pojawi się rudzinkowy maluch w Twoim domu :-) :-) :-)
-
Twoje serce jest lodowate :-) :-) :-) tortury coraz wymyślniejsze!!!! :evil_lol: idźcie Wy wreszcie na spacer :diabloti::diabloti::diabloti:
-
trzymam dalej paluchy :-)
-
ruda kula śniegowa :evil_lol::evil_lol::evil_lol::lol::loveu:
-
Akcja Tumlin - zakończona!!! Wszystkie psiaki w nowych domach!:)
Od-Nowa replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
aaaa i jeszcze pochwalona, no nie mogę :diabloti::diabloti::diabloti: bomba :evil_lol: -
Akcja Tumlin - zakończona!!! Wszystkie psiaki w nowych domach!:)
Od-Nowa replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
hehe... ja w tym roku dałam sobie spokój z choinką... dywersanci w postaci szabrujących 2 psów i 2 kotów na pewno nie pomogliby drzewku tkwić w pionie... ostatnio po przebudzeniu znalazłam nowo wytyczony trakt w ogromnego hibiskusa, leżącego poziomo prowadzącego z jednej szafki na drugą.....:diabloti::diabloti::diabloti: mam w zanadrzu jeszcze kilka zdjęć Linki, których wcześniej nie wstawiłam. będą dziś :-) -
erko, jak chodzimy towarzysko na wystawy BARDZO wiele osób podchodzi i pyta o to jakiej rasy jest Tajga. a w końcu w takim miejscu spotykają się osoby co jakieś pojęcie o kynologii mają. najczęściej pada pytanie czy to łajka :-) a co do[B] Kreski[/B] - to ma duże zadatki na równie utalentowanego psa, już zapuszczam macki....:diabloti::diabloti::diabloti:
-
te śnieżne szaleństwa najbardziej mi się podobają :-) najwyższy czas,żebyś śnieg polubiła!!
-
cześć dziewczynki :-) odnalazłam Waszą "rozrośniętą" od lipca galerię Jako,że ostatnio wpadła mi w obiektyw coś niecoś wrzucę na dobry początek.... a będzie duuużo więcej :-) [IMG]http://img707.imageshack.us/img707/585/img0732k.jpg[/IMG] z pańciuchą [IMG]http://img254.imageshack.us/img254/9745/img0756aq.jpg[/IMG] z Tajdziunią [IMG]http://img254.imageshack.us/img254/2443/img0802b.jpg[/IMG] [IMG]http://img46.imageshack.us/img46/9377/img0817g.jpg[/IMG] [IMG]http://img14.imageshack.us/img14/3064/img0786yt.jpg[/IMG] :-) c.d.n
-
nie nakrzyczę :-) grzywkoluby na pewno tu zaglądają i nawet tą galerię prowadzą ale niestety z pustymi kieszeniami. możliwości pomocy znikome obecnie :-( chociaż link porozsyłam. widziałam też ,że mała ma już wątek na grzywaczowym forum i pojawiły się osoby z tamtego wątku również na dogo. będzie dobrze a ja chciałam napisać o innej suni, której niestety nikt tak szerokiej pomocy udzielić nie chce. Fiona siedzi już wiele miesięcy na wspaniałym dt, który z jakiś powodów będzie musiała opuścić do końca stycznia. W tym czasie było znikome zainteresowanie sunią. Domki, które się zgłaszały chciały ją do budy na stróża a suczynka z charakteru to taka Lira z początków pobytu u nas - czyli max lęków. potrzebuje cierpliwego domu, który zapewni jej spokój i bezpieczeństwo i pokaże,że świat zły nie jest. ma około 2 lat. bardzo wyraźny uraz do mężczyzn. ma przed sobą 3 tygodnie dt potem zupełnie nic. jej bardzo potrzebna jest pomoc. tu zdjęcia, banerek do wątku mam w podpisie [URL="http://img94.imageshack.us/i/sdscf8339.jpg/"][IMG]http://img94.imageshack.us/img94/1659/sdscf8339.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img63.imageshack.us/i/sdscf8087.jpg/"][IMG]http://img63.imageshack.us/img63/1562/sdscf8087.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img37.imageshack.us/i/sdscf8321.jpg/"][IMG]http://img37.imageshack.us/img37/5875/sdscf8321.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img691.imageshack.us/i/sdscf8323.jpg/"][IMG]http://img691.imageshack.us/img691/6697/sdscf8323.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img682.imageshack.us/i/sdscf8338.jpg/"][IMG]http://img682.imageshack.us/img682/5168/sdscf8338.jpg[/IMG][/URL]