Jump to content
Dogomania

Od-Nowa

Members
  • Posts

    5524
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Od-Nowa

  1. zrobiłam jej nowe wyróżnione allegro NA KRAKÓW nie mam weny do opisu, jakbyście coś chciały dodać to chętnie tam dopiszę :-) link [URL]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=884124345[/URL]
  2. porozsyłałam znów do znajomych :-) szukamy domku najlepszego
  3. ja dorzucę parę groszy poprzez bazarek Rudzi :-) Albinko zdrowiej!
  4. uuu, idzie Muppet do paki a miała takie zadatki na udział w musicalu na brodwayu... "I'm singing in the rain..." with umbrella without rain :diabloti::diabloti::diabloti::diabloti:
  5. nie potrafię sobie wyobrazić nawet co czuje Natalia taka była jednak decyzja i serce trzeba jakoś uspokoić.... na pewno będzie miała wspaniały dom i trzeba się cieszyć
  6. ogromna radość!! :multi::multi::multi::multi: teraz tylko dom, najwspanialszy na świecie
  7. ha! już oficjalnie ogłoszono :-) to czekamy razem z Wami
  8. jakieś zniszczenia niewybiegane Muppety poczyniły? ;-)
  9. poszły poszły :-) cuuuuuuudnie jest :-)
  10. trzymam nieustannie kciuki za Albinkę. wierzę,że wygra z losem. niestety taka praca,że tylko rano i wieczorem mam chwile by tu zaglądnąć.
  11. Albinka uciekająca przed tęczą nie pisz,że umierająca. Ona nie umrze. walczy dzielnie....
  12. dopiero doczytałam an wątku Linki.... Albinko walcz mała. walcz.
  13. no coś Ty! sunia owszem baaardzo podobna ale młodsza i niespokrewniona z Lirutką. ma na imię Fiona i szuka domowego dt.
  14. to taki przedsmak tego co się będzie działo jak na wiosnę pojawi się rudzinkowy maluch w Twoim domu :-) :-) :-)
  15. Twoje serce jest lodowate :-) :-) :-) tortury coraz wymyślniejsze!!!! :evil_lol: idźcie Wy wreszcie na spacer :diabloti::diabloti::diabloti:
  16. ruda kula śniegowa :evil_lol::evil_lol::evil_lol::lol::loveu:
  17. aaaa i jeszcze pochwalona, no nie mogę :diabloti::diabloti::diabloti: bomba :evil_lol:
  18. hehe... ja w tym roku dałam sobie spokój z choinką... dywersanci w postaci szabrujących 2 psów i 2 kotów na pewno nie pomogliby drzewku tkwić w pionie... ostatnio po przebudzeniu znalazłam nowo wytyczony trakt w ogromnego hibiskusa, leżącego poziomo prowadzącego z jednej szafki na drugą.....:diabloti::diabloti::diabloti: mam w zanadrzu jeszcze kilka zdjęć Linki, których wcześniej nie wstawiłam. będą dziś :-)
  19. erko, jak chodzimy towarzysko na wystawy BARDZO wiele osób podchodzi i pyta o to jakiej rasy jest Tajga. a w końcu w takim miejscu spotykają się osoby co jakieś pojęcie o kynologii mają. najczęściej pada pytanie czy to łajka :-) a co do[B] Kreski[/B] - to ma duże zadatki na równie utalentowanego psa, już zapuszczam macki....:diabloti::diabloti::diabloti:
  20. te śnieżne szaleństwa najbardziej mi się podobają :-) najwyższy czas,żebyś śnieg polubiła!!
  21. cześć dziewczynki :-) odnalazłam Waszą "rozrośniętą" od lipca galerię Jako,że ostatnio wpadła mi w obiektyw coś niecoś wrzucę na dobry początek.... a będzie duuużo więcej :-) [IMG]http://img707.imageshack.us/img707/585/img0732k.jpg[/IMG] z pańciuchą [IMG]http://img254.imageshack.us/img254/9745/img0756aq.jpg[/IMG] z Tajdziunią [IMG]http://img254.imageshack.us/img254/2443/img0802b.jpg[/IMG] [IMG]http://img46.imageshack.us/img46/9377/img0817g.jpg[/IMG] [IMG]http://img14.imageshack.us/img14/3064/img0786yt.jpg[/IMG] :-) c.d.n
  22. nie nakrzyczę :-) grzywkoluby na pewno tu zaglądają i nawet tą galerię prowadzą ale niestety z pustymi kieszeniami. możliwości pomocy znikome obecnie :-( chociaż link porozsyłam. widziałam też ,że mała ma już wątek na grzywaczowym forum i pojawiły się osoby z tamtego wątku również na dogo. będzie dobrze a ja chciałam napisać o innej suni, której niestety nikt tak szerokiej pomocy udzielić nie chce. Fiona siedzi już wiele miesięcy na wspaniałym dt, który z jakiś powodów będzie musiała opuścić do końca stycznia. W tym czasie było znikome zainteresowanie sunią. Domki, które się zgłaszały chciały ją do budy na stróża a suczynka z charakteru to taka Lira z początków pobytu u nas - czyli max lęków. potrzebuje cierpliwego domu, który zapewni jej spokój i bezpieczeństwo i pokaże,że świat zły nie jest. ma około 2 lat. bardzo wyraźny uraz do mężczyzn. ma przed sobą 3 tygodnie dt potem zupełnie nic. jej bardzo potrzebna jest pomoc. tu zdjęcia, banerek do wątku mam w podpisie [URL="http://img94.imageshack.us/i/sdscf8339.jpg/"][IMG]http://img94.imageshack.us/img94/1659/sdscf8339.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img63.imageshack.us/i/sdscf8087.jpg/"][IMG]http://img63.imageshack.us/img63/1562/sdscf8087.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img37.imageshack.us/i/sdscf8321.jpg/"][IMG]http://img37.imageshack.us/img37/5875/sdscf8321.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img691.imageshack.us/i/sdscf8323.jpg/"][IMG]http://img691.imageshack.us/img691/6697/sdscf8323.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img682.imageshack.us/i/sdscf8338.jpg/"][IMG]http://img682.imageshack.us/img682/5168/sdscf8338.jpg[/IMG][/URL]
×
×
  • Create New...