Jump to content
Dogomania

Od-Nowa

Members
  • Posts

    5524
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Od-Nowa

  1. nie wszystkie psy były na zdjęciu. na przykład brak na nim suni shelciaka, która doprowadzała mnie do szału zaganiając stadko (w tym nas) przez znaczną część spaceru :-) a dziś w podobnym składzie ale bez shelciaka , za to z labusią Kalą udało się na spacer... będą zdjęcia :-) zainteresowanie zawsze taka grupka wzbudza. chociaż nie są to czasy gdy było np 12 psów na spacerze... Ewa, Poznania nie mogę się doczekać zupełnie :-) może znasz jakieś miejsce niedaleko waszego terenu gdzie można przenocować? jakiś hostel albo coś??bo to w końcu 2 dni są :-)
  2. Teresko - wszystkiego najlepszego!!:-) może się wybierzesz na spacer do Parku wschodniego dziś? na 12
  3. ale dobre wieści :-) oby się udało! będzie czas na sprawdzenie domu w tym czasie :-) mój TZ ciągle dopytuje o Biszkopta ;-) chyba mu Tajdzie przypomina :-)
  4. ale dobre wieści :-) oby się udało! będzie czas na sprawdzenie domu w tym czasie :-) mój TZ ciągle dopytuje o Biszkopta ;-) chyba mu Tajdzie przypomina :-)
  5. dziękujemy za piękne życzenia :-) :-) pierwsze zdjęcie w tym roku :-) dzisiejszy spacer z przyjaciółmi [IMG]http://img199.imageshack.us/img199/8661/img0516aa.jpg[/IMG]
  6. witamy w Nowym Roku :-) sylwester jakoś zwierzaki przetrwały. Tradycyjnie już w podgrupach, czyli Lira i Figa przerażone w łazience a Tajga z Inką śpiąc w najlepsze na kanapach ;-) oby w tym roku się wszystko odmieniło na lepsze bo ostatni rok to jakaś pomyłka była. Przynajmniej na gruncie sportowym działo się przeciwnie. Oby ten ciągły postęp sportowy się utrzymywał :-) mam nadzieję,że będzie to rok spełnienia wszelkich marzeń! :-) życzenia na poprzedniej stronie są - dla wszystkich naszych gości :-)
  7. spełnienia marzeń w Nowym Roku :-)
  8. [QUOTE]Zrób mi listę komend jakich umie Bella! [IMG]http://www.dogomania.pl/../../images/smilies/evil_lol.gif[/IMG][/QUOTE]krótsza byłaby lista komend których nie umie Bellusia! :-)
  9. dużo dużo szczęście w Nowym Roku oby dziecina śliczna, zdrowa i wesoła była :-) wielka buźka
  10. oby Nowy Rok przyniósł dobry dom dla ślicznoty
  11. a Tobie pięknie zdanej maturki i nowych studiów :-) buźki
  12. ach, to świetnie :-) dobrze,że wątek pomaga
  13. są życzenia dla każdego :-) oby to był doskonały rok dla każdego :-) *zabuś* no pięknie dziękujemy!!:loveu::loveu: jednak to zbyt drogi prezent wiec bardzo prosimy o szansę rewanżu... bo odmówić przyjęcia już nie mogę:evil_lol: bo używany sprzęt jest czynnie :-)
  14. nie wiem czy ktoś już wklejał tu link do tego wątku, w każdym razie przydatny ;-) "niekonwencjonalne leczenie nużycy [URL]http://www.dogomania.pl/threads/124989-Niekonwencjonalne-wyleczenie-nuA-ycy[/URL]
  15. [QUOTE]a wasze psy na parapecie spały [IMG]http://www.dogomania.pl/../../images/smilies/icon_biggrin.gif[/IMG][/QUOTE]ich łapy niestworzone by po podłodze chodzić - tylko na rąsie i parapeciki:diabloti::diabloti::diabloti::diabloti:
  16. a dziś zakończy się ten rok i przyjdzie nowy. zatem [CENTER] [B][COLOR=SeaGreen]Życzymy serdecznie w [COLOR=Red]Nowym Roku 2010[/COLOR] (kosmicznie to wygląda!!) wielu osiągnięć sportowych[COLOR=Red] -[/COLOR] sportującym, oceanicznych podróży kanapowych [COLOR=Red]-[/COLOR] kanapowcom wspaniałych prac [COLOR=Red]-[/COLOR] pracusiom duuuużo wolnego [/COLOR][/B][B][COLOR=SeaGreen][COLOR=Red]-[/COLOR][/COLOR][/B][B][COLOR=SeaGreen] leniwcom zatłoczenia [/COLOR][/B][B][COLOR=SeaGreen][COLOR=Red]-[/COLOR][/COLOR][/B][B][COLOR=SeaGreen] samotnym szczęścia [/COLOR][/B][B][COLOR=SeaGreen][COLOR=Red]-[/COLOR][/COLOR][/B][B][COLOR=SeaGreen] nieszczęśliwym powrotów [/COLOR][/B][B][COLOR=SeaGreen][COLOR=Red]-[/COLOR][/COLOR][/B][B][COLOR=SeaGreen] stęsknionym braku powodó do...[/COLOR][/B][B][COLOR=SeaGreen][COLOR=Red]-[/COLOR][/COLOR][/B][B][COLOR=SeaGreen] marudom ;-) Oby Nowy Rok był dobry i obfitował w pozytywne niespodzianki. wszystkiego dobrego! banda :lol:[/COLOR][/B][/CENTER]
  17. to już 7 miesiąc... byłam wtedy u Weszki, tego poranka również nie zapomnimy. oby ten ból kiedyś przestał palić Twoje serce. czy fretka kolegi też tak "pachnie"...??
  18. no skoro to pierwszy śnieg był sprawcą tego "zapomnienia się" to chyba można wybaczyć ale żeby się to więcej nie zdarzyło bo biedna Amiga zatrzaśnie wersalkę i koniec będzie rumakowania! dom dla małej pilnie potrzebny! rośnie łotrzyna i będzie coraz trudniej. po Nowym Roku zrobię jej ponownie wyróżnione allegro.
  19. przeklejam z działu "psy zaginione" [QUOTE][B]Zaginął szaro-bury kundelek w Kielcach [/B] [INDENT] W nocy z piątku na sobotę ( 25 grudnia ) w rejonie ulic Piekoszowska/ Malików w Kielcach zaginął szary, podpalany kundelek średniej wielkości ( tak mniej więcej do kolan dorosłej osoby ), kudłaty, z długą sierścią i ciemnym pyskiem. Piesek wabi się SKUTER jest bardzo łagodny, lgnie do ludzi. Wystraszył się petard i uciekł. Piesek nie zna tego terenu - mieszkał tu dopiero kilka dni, przeprowadziliśmy się z miejscowości oddalonej o ponad 100 km. [URL="http://img691.imageshack.us/i/skutg.jpg/"][IMG]http://img691.imageshack.us/img691/9671/skutg.th.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img685.imageshack.us/i/skut2.jpg/"][IMG]http://img685.imageshack.us/img685/7202/skut2.th.jpg[/IMG][/URL] Na swojego przyjaciela czeka zrozpaczony, 3-letni chłopczyk. Ktokolwiek widział Skuterka proszony jest o kontakt: Daria 506 099 261 Marcin 506 099 262, 601 301 600 [/INDENT][/QUOTE] [URL="http://g.imageshack.us/img691/skutg.jpg/1/"][IMG]http://img691.imageshack.us/img691/skutg.jpg/1/w1944.png[/IMG][/URL]
  20. a dziękować dziękować :-) kolejnym wydatkiem będzie lampa błyskowa ale jakaś używana najchętniej i najtańsza z możliwych... jakby sprzętowcy coś wiedzieli o takowej proszę dać znać ;-) choć zupełnie nie umiem robić z lampą. nigdy nie robiłam bo bardziej podobają mi się zdjęcia bez. chyba,że taką z soft ringiem to wtedy maluje jak obraz.... no ale to już inne pieniądze. muszę zagłębić się w lekturze!! bom gałgan
  21. nie wiem co w nich kiepskiego. moim zdaniem przeurocze!! a te z łapką na patyczku bosskie!! [url]http://i602.photobucket.com/albums/tt106/eria1/KopiaPC299890.jpg[/url]
  22. ja we wszystkich galeriach normalnie widzę zdjęcia. tylko z wypowiedzi ludzi wiem,że jest jakiś problem na dogo i ucina. nie wiem czym to spowodowane... zdjęcia są normalne ;-) cieszę się,że sprawiły radość wśród smutków. pospieszę się z następną turą ;-)
  23. eghm żyje i ma się dobrze :diabloti: jeżeli wszystko pójdzie zgodnie z planem to jutro pójdzie w świat :-)
  24. hehe, Spajuś oskubał kuraka :-) dawaj więcej tej zimy!!
  25. i ostatnie 2 na dziś [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/Krakow%20%20sznaucerowy%20spacer/IMG_9083.jpg[/IMG] [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/Krakow%20%20sznaucerowy%20spacer/IMG_9084.jpg[/IMG] :-)
×
×
  • Create New...