Jump to content
Dogomania

Od-Nowa

Members
  • Posts

    5524
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Od-Nowa

  1. kieleckich psów jest duuużo dużoooo więcej we Wrocławiu. pisałam o tych z którymi mam kontakt. a z Taszkowymi od pół roku nie mam. chyba wyprowadzili się poza Wrocław. Ewelinka pewnie wie więcej
  2. świetnie,że Puszek już w nowym domu!!! teraz czekamy na zdjęcia :-)
  3. 166 Psów i 15 kotów - to imponujący wynik!! zwłaszcza,że od długiego czasu nie ma już działki do przechowywania psiaków funduszy też nie ma i w ogóle to chyba magia,że tak dużej ilości zwierząt udało się pomóc!! Bardzo się cieszę,że Albinka ma szanse na dt u Jaagi. pomogę w ogłaszaniu jej. a teraz chciałam pokazać jedną z kieleckich suczek, której los odmienił się latem minionego roku i zamieszkała we Wrocławiu u iskra_wroc. Obecnie Kreska, w Kielcach Patka :-) jej zdjęć po przyjeździe do nowego domu tu nie było więc wstawiam. jak wiadomo, sucz kielecka najlepiej dogada się z kielecką... tak więc w otoczeniu innej uratowanej przez Was suni - Tajgi (naszej Tajdziszonki) [IMG]http://img707.imageshack.us/img707/585/img0732k.jpg[/IMG] ze swoją Panią [IMG]http://img254.imageshack.us/img254/9745/img0756aq.jpg[/IMG] [IMG]http://img254.imageshack.us/img254/2443/img0802b.jpg[/IMG] [IMG]http://img46.imageshack.us/img46/9377/img0817g.jpg[/IMG] [IMG]http://img14.imageshack.us/img14/3064/img0786yt.jpg[/IMG] i chwila prywaty [IMG]http://img502.imageshack.us/img502/8572/img0638.jpg[/IMG] to miał być wspólny spacer 4 suń kieleckich ale nie udało się wszystkim dojechać. mam nadzieję,że w najbliższym czasie uda sie zorganizować spacer tak by wszystkie sunie dotarły, czyli: Kreska, Fiolka (Sarenka!) i moje 2 :-) na pewno będą zdjęcia z takiego spotkania!
  4. świetne spotkanie :-) Kalutka przetrzymała najazd 5 owsików to jednemu spokojnie dała radę :-) mistrzyni cierpliwości
  5. przewspaniała sunia :-) :-) Ewelinko cudne zdjęcia!! dzięki!! [IMG]http://i730.photobucket.com/albums/ww310/ewelinka_m/psy/IMG_2786.jpg[/IMG]
  6. czyli dopiero tydzień spacerów na dworze - to jeszcze nic nie znaczy przecież :-) wszystko dojdzie do normy. dom z drugim psem to chyba mus przy małej. erko,bo ja bym wszystkie te psiaki chciała widzieć tutaj :-)
  7. trzymaj się "Tatko", bo kto pomoże "dziatkom" :lol::evil_lol::evil_lol: godzina zero już tuż tuż :cool3: pozdrów Magde gorąco ode mnie i od Ani grzywkowej, będzie wiedziała o kogo chodzi. ;)
  8. [B]weszko [/B]- bardzo dziękujemy :-) :-) :-)
  9. polecam betaglukan. wyciągnęłam ostatnio całe kichające stado z zakatarzenia i kaszlenia. obeszło się bez antybiotyku :-) kciuki mocno trzymam!
  10. jeszcze trochę szaleństw.... [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/moje%20Psice-kundlice/IMG_0609.jpg[/IMG] [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/moje%20Psice-kundlice/IMG_0610.jpg[/IMG] [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/moje%20Psice-kundlice/IMG_0613.jpg[/IMG] [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/moje%20Psice-kundlice/IMG_0614.jpg[/IMG] [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/moje%20Psice-kundlice/IMG_0622.jpg[/IMG] ciąg dalszy nastąpi ;)
  11. [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/moje%20Psice-kundlice/IMG_0603.jpg[/IMG] i szaleństwa wielgusków [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/moje%20Psice-kundlice/IMG_0605.jpg[/IMG] [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/moje%20Psice-kundlice/IMG_0606.jpg[/IMG] [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/moje%20Psice-kundlice/IMG_0607.jpg[/IMG] [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/moje%20Psice-kundlice/IMG_0608.jpg[/IMG]
  12. szaleństwa :-) [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/moje%20Psice-kundlice/IMG_0595.jpg[/IMG] [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/moje%20Psice-kundlice/IMG_0598.jpg[/IMG] [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/moje%20Psice-kundlice/IMG_0599.jpg[/IMG] [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/moje%20Psice-kundlice/IMG_0600.jpg[/IMG] [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/moje%20Psice-kundlice/IMG_0601.jpg[/IMG]
  13. i kraina piesków malutkich [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/moje%20Psice-kundlice/IMG_0588.jpg[/IMG] [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/moje%20Psice-kundlice/IMG_0589.jpg[/IMG] [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/moje%20Psice-kundlice/IMG_0591.jpg[/IMG] [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/moje%20Psice-kundlice/IMG_0592.jpg[/IMG] [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/moje%20Psice-kundlice/IMG_0593.jpg[/IMG]
  14. jeszcze trochę łabędziowo... [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/moje%20Psice-kundlice/IMG_0583.jpg[/IMG] [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/moje%20Psice-kundlice/IMG_0584.jpg[/IMG] [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/moje%20Psice-kundlice/IMG_0585.jpg[/IMG] [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/moje%20Psice-kundlice/IMG_0586.jpg[/IMG] [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/moje%20Psice-kundlice/IMG_0587.jpg[/IMG]
  15. wodołaziki... :-) [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/moje%20Psice-kundlice/IMG_0574.jpg[/IMG] [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/moje%20Psice-kundlice/IMG_0579.jpg[/IMG] [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/moje%20Psice-kundlice/IMG_0580.jpg[/IMG] Lirutut i pierwsze spotkanie z łabędziem - ależ było zdziwienie i fuki i warkoty śmieszne... :-) [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/moje%20Psice-kundlice/IMG_0581.jpg[/IMG] [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/moje%20Psice-kundlice/IMG_0582.jpg[/IMG]
  16. z tej ogromnej radości wkleję zdjęcia :-) :-) :-) [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/moje%20Psice-kundlice/IMG_0567.jpg[/IMG] [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/moje%20Psice-kundlice/IMG_0568.jpg[/IMG] [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/moje%20Psice-kundlice/IMG_0569.jpg[/IMG] [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/moje%20Psice-kundlice/IMG_0572.jpg[/IMG] [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/moje%20Psice-kundlice/IMG_0573.jpg[/IMG]
  17. zdjęcia później będą :-) chciałam się teraz pochwalić wiekopomnym postępem w dziedzinie skoków na śniegu... jako,że rekonwalescentke rozsadza i wymusza pracę skakaniem prawie na głowę.... chwile wczoraj porzucałyśmy ... owocem pigwowca (Lira ma świra na nie, takie "naturalne piłeczki" z drzewka piłeczkowego...) [B]wczoraj na nocnym spacerze po raz pierwszy zrobiłyśmy back-voulta !![/B]:multi::multi::multi: to po prostu wieczór wielkiego przełomu!! oczywiście wcześniej na treningach były próby w asyście kilku osób - i wtedy voulciaki wychodziły przepięknie. ale gdy nie było osób, które obstawiały mnie by Lira zamiast naskoczyć - przybiegała i siadała z przodu czekając na rzut... bo uporczywie musi mieć stały kontakt wzrokowy. i tak przez cały miniony sezon indywidualnych back-voultów nie byłyśmy w stanie robić. Próbowałam w domu włażenie na plecy z fotela itd. W domu wychodziło pięknie - na dworze nigdy. Przez te liczne próby już się zacięłam w sobie,że żadnych voultów od pleców nie będzie!! no i całkiem przypadkiem, w grudniu odkryłam nowy sposób i okazał się skuteczny!! oczywiście te pierwsze próby są koślawe, więc duuuużo pracy przed nami,żeby coś z tego wyrzeźbić :-) ale jest, wreszcie jest wymarzony naskok od tyłu i odbicie wszystkimi 4 łapami!!:multi::multi::multi: cud!!:lol:
  18. jeżeli ta przesyłka to prezent - to bardzo dziękujemy!! jak już będziesz miała spokojniejszy czas odezwij się - chętnie się zrewanżuję :-) dziewczynki dzięki Tobie "błyszczą" wśród zaprzyjaźnionych psów :-)
  19. a są już jakieś wieści,wyniki z ostatnich badań?
  20. pracusiu żyjesz??
  21. Ewelin - kiedy premierowe zdjęcie w 2010 r będzie?? :-)
  22. a jak się miewa Biszkopt - pyta mój TZ :-)
  23. wow, to ja nawet nie wiedziałam,że w lecznicy będziesz pracować!! cudnie!! powodzenia, pierwsze dni na pewno łatwe nie są :-)
  24. mocno trzymam kciuki za krótki, lekki, bezbolesny poród:evil_lol::lol: i 10 punktów na dobry początek;) i jak nam szanowny Ojciec w trybie poporodowo-niezwłocznym zdjęcia maleństwa nie wstawi to będzie się działo... oj będzie!!:razz: duża buźka! a co do marchewki - jak kiedyś Lirutce gotowałam to ścierałam warzywa na tarce i ona nawet takie wiórki potrafiła oddzielić od ryżyku i mięska i pluć nimi poza miskę!!:evil_lol:potem stosik warzywnych wiórków był obok.....:diabloti::diabloti:
  25. no Hakera łapać na zdjęciach to na pewno trudna sprawa... za to Kropka jest wyjątkowo cudną i fotogeniczną sunią wiec powinna mieć zdjęć za dwóch :-)
×
×
  • Create New...