-
Posts
5524 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Od-Nowa
-
Akcja Tumlin - zakończona!!! Wszystkie psiaki w nowych domach!:)
Od-Nowa replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
każdy ma lepsze i gorsze dni ;-) a filmik z zabaw będzie??:cool3: -
Mała śliczna Gajana z Kielc ALE JEJ SIĘ UDAŁO :) JEST W WARSZAWIE
Od-Nowa replied to malagos's topic in Już w nowym domu
czyli że zabieg udany ;-) wracajcie szybko do zdrowia -
Akcja Tumlin - zakończona!!! Wszystkie psiaki w nowych domach!:)
Od-Nowa replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
zdjęcia zaraz będą :lol: -
Akcja Tumlin - zakończona!!! Wszystkie psiaki w nowych domach!:)
Od-Nowa replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
czyli dzikie skoki zostawiły na 4 rano :diabloti: to wkleję więcej wieści od przedmówczyni :-) [QUOTE]Było zamieszanie, bo właśnie weszka mi przywiozła kupkę strachu. ale ta kupka strachu jest bardzo ciekawska. Wstawiłyśmy ją od razu po wejściu do zakrytej kenelki, ale po chwillce ona sama wyszła i zaczęła chodząc opłotkami zwiedzać mieszaknie. została już obwąchana przez moje psy, nawet Bonuś, który za bardzo nie lubi obcych był się z nią zapoznać. weszka została użartya w nogę przezjej braciszka. A mala była wbita pod szafę i za bardzo nie było jak ją stamtąd wyciągać. teraz śpi schowana pod fotelem, ale jak poszłam do łazienki, to za mną tam przyszła. w pewenym momencie nawet dała mi się chwilkę pomiziać po udku. aaa no i jeszcze z nowości - mała strzelila wieeeelkie kupsko najpierw na rękach u weszki trochę zaczęła, a potem dokończyła i tomtak nieźle. ale wiesz, mnie się wydaje, że to wcale nie będzie mały piesek. [/QUOTE]:-) :-) :-) ogromnie dziękuję Weszko za pomoc transportową :loveu::loveu::loveu: (i oparcie się pokusie porwania maleńkiej!!), Amidze za przyjęcie tego kangura-demolanta:diabloti::loveu::loveu::loveu: i Weronice za przechowanie Lineczki w awaryjnej dobie:loveu::loveu::loveu: oby teraz jak najszybciej nauczyła się normalnego funkcjonowania w domu i psich dobrych manier :-) -
ananas boski!! :-)
-
Posrebrzana Morka i podpalaniec Hasan:) Azuś [*] Negruś [*]
Od-Nowa replied to Dobcia's topic in Foto Blogi
jak dobrze,że już można mówić!! :-) gratuluję Wam obuuuuuu :-) kochane dziewczyny Rudzia pewnie chętnie przeklei zdjęcia Moreczki bo ma ich sporo i wszystkie piękne!!:loveu: tulimy mocno!! i czekam na więcej wieści. bo nie powiem... skąpo!!:diabloti::lol: -
Akcja Tumlin - zakończona!!! Wszystkie psiaki w nowych domach!:)
Od-Nowa replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
nie przestraszyły nie :-) Lineczka całą drogę bardzo spokojnie leżała. Teraz na pewno odbywa się zapoznanie z psami w nowym dt :-) a w weekend odwiedzę Lineczkę :-) :-) :-) -
Akcja Tumlin - zakończona!!! Wszystkie psiaki w nowych domach!:)
Od-Nowa replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
Już dojechały dziewczyny do AMIGI :-) zaraz będą wieści!! -
a ja Ci życzę spełnienia "czarnych, wielkich" marzeń i tak pojemnego serducha jak do tej pory. i tego człowieka co dzielnie zjada słone karczki czy kurczaki zawsze blisko. i to jeśli chodzi o szczęście wszystko :lol: duża buźka :loveu::lol:
-
a zdjęcia z ostatniego spaceru kiedy będą?? ;-)
-
Mała śliczna Gajana z Kielc ALE JEJ SIĘ UDAŁO :) JEST W WARSZAWIE
Od-Nowa replied to malagos's topic in Już w nowym domu
trzymam kciuki :-) -
Górka - nareszcie świeci dla niej słońce - MA DOMEK!
Od-Nowa replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
ponowię jej allegro, bo się skończyło niestety. oby się wreszcie udało -
A w sprawie Albinki był jakiś odzew? nie mogę przestać o niej myśleć. co będzie jak ten Pan już przestanie chodzić na działkę...
-
SZCZENIĘTA Z KIELC - szukają domków. Aktualizacja str.1.
Od-Nowa replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
No doskonały przedmiot żartów sobie obrali. nie rozumiem o co chodzi. A jak Kropelka po tak długiej trasie?? dotarła bezpiecznie do nowego domu?? Na wątku Tumliniaków coś się dzieje? nie zauważyłam.... :razz::cool1: dobrze,że napisałaś do moda! -
Akcja Tumlin - zakończona!!! Wszystkie psiaki w nowych domach!:)
Od-Nowa replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
wieczorem Lineczka będzie już w nowym dt. napiszę jak już nieoceniony "transportowiec" W. małą przewiezie :-) będzie miała kontakt z innymi psami i dobrymi ludźmi. nowe wieści będą mam nadzieje dużo lepsze :-) -
SZCZENIĘTA Z KIELC - szukają domków. Aktualizacja str.1.
Od-Nowa replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
andziu a dzwoniłaś może do tych ludzi od Porkiego? żeby wyjaśnić sprawę... -
Akcja Tumlin - zakończona!!! Wszystkie psiaki w nowych domach!:)
Od-Nowa replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
miejmy nadzieję,że to co zrobili da się szybko nadrobić! jakby był potrzebny behawiorysta do pomocy to postaram się przeznaczyć na to z obecnego bazarku. w końcu wszystko i tak idzie na Kielce. wstępnie popytam o takiego speca w Krakowie. małej na razie i tak pewnie spokój potrzebny... -
SZCZENIĘTA Z KIELC - szukają domków. Aktualizacja str.1.
Od-Nowa replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
nie no już dość czubów na dziś!! co za kur.......wo!! ręce opadają.... -
Mała śliczna Gajana z Kielc ALE JEJ SIĘ UDAŁO :) JEST W WARSZAWIE
Od-Nowa replied to malagos's topic in Już w nowym domu
trzymam kciuki za zabieg -
Akcja Tumlin - zakończona!!! Wszystkie psiaki w nowych domach!:)
Od-Nowa replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
teraz każda oznaka jej radości jest na wagę złota. w nowym Dt będzie miała spokój i ciepłą osobę obok siebie. nadrobimy ten podły czas... -
Akcja Tumlin - zakończona!!! Wszystkie psiaki w nowych domach!:)
Od-Nowa replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
dobrze,że ten dzień dobiega końca a Linka jest bezpieczna... -
Posrebrzana Morka i podpalaniec Hasan:) Azuś [*] Negruś [*]
Od-Nowa replied to Dobcia's topic in Foto Blogi
ram pa ram pam... pam ram pam....:cool3::cool3::cool3::p:lol::loveu::cool3::razz:;):lol::p:p -
Akcja Tumlin - zakończona!!! Wszystkie psiaki w nowych domach!:)
Od-Nowa replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
zrobiłam Tumciowi wyróżnione allegro na 14 dni. Na Wrocław. Jakby się domek znalazł to byłby transport pod koniec tygodnia. -
[B]Doginko[/B], może się "polenisz" u nas na bazarku :evil_lol:
-
Zenek chora kocina w Myślenicach szuka domu .
Od-Nowa replied to Rudzia-Bianca's topic in Kotki już w nowych domach
jest na poprzedniej stronie