Jump to content
Dogomania

Od-Nowa

Members
  • Posts

    5524
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Od-Nowa

  1. i my i my też trzymamy bandą całą
  2. czekam na relację z powitania Morki w domu ;-) pozdrawiamy serdecznie :-)
  3. miałam kiedyś bardzo podobną sunię do tej czarnulki... czy są jakieś szanse na dt dla niej? erko, dostałaś moje pw?
  4. ale wieści!! i Gajka i Tessi ruszają do nowych domów :-) wspaniały prezent świąteczny :-)
  5. [QUOTE]185 kg karmy suchej (dla szczeniat i psow doroslych), 24 puszki (tak jak w przypadku suchego) i 3 torby pasztecikow!![IMG]http://www.dogomania.pl/../../images/smilies/evil_lol.gif[/IMG][/QUOTE][QUOTE]Dostały jeszcze nasze psiaki 30 kg karmy dla dorosłych i 2 kg dla szczeniaków od Państwa Pilipczuków.:loveu:[/QUOTE]to po prostu świateczny CUUUUUD!!:lol::multi::multi: :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
  6. o! zapomniałam wstawić zdjęcia Amigi :-) postaram się jeszcze dziś. a czy jakieś są nowinki w sprawie domku dla Linki??? Erko dzwonił ktoś??
  7. Niech żyje śnieg!! :-)
  8. cześć Weszku... brak mi czasu na te zdjęcia wszystkie. mam ich chyba prawie 400!! po kawałku obrabiam ale powoli idzie :-) cieszę się, że zmieniłyście szkółkę! teraz siup, postępy będą z każdym dzionkiem :-) u nas też pogrom z tym syfem, którym sypią ulice. Tajdzia ma wrażliwe opuszki i cierpi bardzo. co mnie dziwi trochę bo pazury ma niezniszczalne ;-) Za to Lirutek słynny z wielokrotnego zdzierania pazurów w sezonie opuszki ma bardzo odporne. tak czy owak arsenał maśtyk pójdzie w ruch ;-) a tu tak na dzień dobry :-) [IMG]http://img109.imageshack.us/img109/7727/img9299r.jpg[/IMG] a tu Ciotucha z Vesprzaczkiem :lol: [IMG]http://img34.imageshack.us/img34/372/img9361n.jpg[/IMG]
  9. Góreczka szuka dobrego domu!
  10. i sępik :-) [IMG]http://img709.imageshack.us/img709/3257/img8970.jpg[/IMG] [IMG]http://img709.imageshack.us/img709/461/img8971.jpg[/IMG] koniec zdjęć ;-) żałuję,że nie udało nam się wyskoczyć w ciągu dnia na spacer. Czasu było tak malutko a dużo rzeczy w planach. Bardzo miło było Was poznać :-) pozdrawiamy
  11. kilka z lampą... [IMG]http://img695.imageshack.us/img695/7369/img8962b.jpg[/IMG] [IMG]http://img695.imageshack.us/img695/8815/img8963.jpg[/IMG] [IMG]http://img695.imageshack.us/img695/9105/img8965.jpg[/IMG] [IMG]http://img709.imageshack.us/img709/9143/img8966l.jpg[/IMG] i bez... [IMG]http://img709.imageshack.us/img709/7595/img8968r.jpg[/IMG]
  12. [IMG]http://img695.imageshack.us/img695/2099/img8956x.jpg[/IMG] a tak się pięknie wspina na stół..... ;-) [IMG]http://img695.imageshack.us/img695/9936/img8958.jpg[/IMG] [IMG]http://img709.imageshack.us/img709/6571/img8975o.jpg[/IMG] [IMG]http://img709.imageshack.us/img709/1230/img8972.jpg[/IMG] [IMG]http://img709.imageshack.us/img709/1186/img8973.jpg[/IMG]
  13. zakochane w sobie bez pamięci.... [IMG]http://img705.imageshack.us/img705/910/img8950.jpg[/IMG] [IMG]http://img705.imageshack.us/img705/5012/img8952.jpg[/IMG] [IMG]http://img695.imageshack.us/img695/8198/img8951.jpg[/IMG] [IMG]http://img695.imageshack.us/img695/6936/img8953.jpg[/IMG] [IMG]http://img695.imageshack.us/img695/3816/img8955.jpg[/IMG]
  14. widzę,że tytuł nie zmieniony jeszcze. to nikt nie wie,że taka piękna madralińska sunia mieszka z Tobą :-) udało mi się wreszcie dotrzeć do zdjęć. wrzucam wszystko co mam. oczywiście zmasakrowane rozjaśnianiem. za ciemno było na zdjęcia niestety. Moreczka - wydro-nutria na żywo jest sto razy piękniejsza. Przytulaśna i głodomor :-) W domu ma dużooooo serdecznych ludzi do miziania i na pewno jest wielce szczęśliwa z przeprowadzki do Krakowa :-) [IMG]http://img189.imageshack.us/img189/4283/img8943.jpg[/IMG] [IMG]http://img189.imageshack.us/img189/8657/img8945f.jpg[/IMG] [IMG]http://img705.imageshack.us/img705/8759/img8947.jpg[/IMG] [IMG]http://img705.imageshack.us/img705/5186/img8948.jpg[/IMG] [IMG]http://img705.imageshack.us/img705/7286/img8949.jpg[/IMG]
  15. Lirutut nie musi się nakręcać.. ona ma to jako stan ciągły :lol::loveu::loveu::loveu: kocha aportować, a co - to już nie ważne :-) Tajgusinka za to pięknie biega podobno już w obie strony ale piłka jej przy tym zupełnie nie potrzebna tak więc są to radosne przebiegi szczęśliwego psa :lol::evil_lol::loveu::loveu:
  16. Lineczka ma 5 obserwatorów na allegro ;-) ten szczenior rzeczywiście wygląda jak jeden z miotu ...
  17. chyba dawno nas tu nie było ;-) dziś filmik będzie. z treningu flyballa :-) filmik kręciła i montowała gusia1972 :-) w połowie filmiku są dziewczynki - zapraszam do oglądania :-) [url]http://www.youtube.com/watch?v=bzdDIaajZGQ[/url]
  18. ale bomba!! trzymam kciuki,żeby wszystko się z Tumlinką udało!! :-)
  19. a co tam jest napisane?? bo nie mogę rozczytać...
  20. podmieniłam Tumke zamiast Tumcia na wyróżnionym allegro. trwać będzie jeszcze kilka dni. to jest na Wrocław więc spodziewaj się erko inwazji :-)
  21. no niestety te zdjęcia z dworu szare a domowe przy oświetleniu żółtym takie przesycone :-) najważniejsze,że małą widać ;-) a ja mam wspaniałe wieści od Tumcia!! Rozmawiałam dziś z Panem od Tumcia i mówił,że mały jest niezwykle radosny i skory do zabaw. Rozbawił cały dom!! Nic nie broi, nie gryzie - dostał różne psiowe zabawki i nimi się bawi. Jest wybiegany bo Państwo mają ogródek i chodzą z nim na spacery. Ma więc i ruch i świeże powietrze :-) Umie już pokazać kiedy musi wyjść, chociaż nieliczne wpadki się zdarzają :-) Zostaje w domu też czasami sam i bardzo grzecznie to znosi. Do dzieci przez 1 dzień trzymał dystans ale na drugi już wszystko było dobrze. Nie skacze tylko bawi się z dziećmi grzecznie. Obie córeczki chodzą z nim na ogródkowe spacery. Wczoraj jedynie zjadł kanapki ze stołu ale same się o to prosiły bo to był taki niski stoliczek... No i apetyt ma ogromny!! śmiejemy się,że będzie bernardym :-) tak więc jeszcze raz dziękuję Weronice,że dała mu szanse i tymczasowy dach nad głową by mógł doczekać takiej radości i miłości :-) oby codziennie ze wszystkich stron tylko takie wieści dochodziły :-)
  22. macie zdjęcia tego wielkopsa??
  23. ha! dobre. świetnie wygląda z rogami. jak Wam idzie na torze??
  24. przepraszam,że się tak opuściłam w odwiedzinach. mam nadzieję,że szybko znajdzie swój nowy kochający dom!
×
×
  • Create New...