-
Posts
5524 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Od-Nowa
-
Akcja Tumlin - zakończona!!! Wszystkie psiaki w nowych domach!:)
Od-Nowa replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
i domowe [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/Linka/IMG_9462.jpg[/IMG] [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/Linka/IMG_9463.jpg[/IMG] [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/Linka/IMG_9464.jpg[/IMG] [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/Linka/IMG_9466.jpg[/IMG] [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/Linka/IMG_9467.jpg[/IMG] jeszcze kilka domowych będzie później i chciałam powiedzieć,że też doświadczyłam zaszczytu okazania zaufania ze strony Lineczki. Zabrałam ją sobie na kolana i głaskałam, po jakimś czasie się zupełnie wyluzowała i dała brzusio do głaskania i trąciła noskiem nieśmiało. Cudna sunieczka. pilnie potrzebny dla niej dom!! :-) AMIGA bardzo dziękuję za miłą gościnę i pyszne ciastka :-) śnią mi się kokosy w czekoladzie po nocach ;-) -
Akcja Tumlin - zakończona!!! Wszystkie psiaki w nowych domach!:)
Od-Nowa replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/Linka/IMG_9454.jpg[/IMG] taka jest nieduża w stosunku do człowieka [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/Linka/IMG_9455.jpg[/IMG] Ciocia Amiga może mnie głaskać do woli ! :-) [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/Linka/IMG_9457.jpg[/IMG] [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/Linka/IMG_9458.jpg[/IMG] [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/Linka/IMG_9459.jpg[/IMG] -
Akcja Tumlin - zakończona!!! Wszystkie psiaki w nowych domach!:)
Od-Nowa replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
jeszcze kilka zdjęć [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/Linka/IMG_9446.jpg[/IMG] [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/Linka/IMG_9447.jpg[/IMG] [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/Linka/IMG_9448.jpg[/IMG] [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/Linka/IMG_9452.jpg[/IMG] [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/Linka/IMG_9453.jpg[/IMG] -
Akcja Tumlin - zakończona!!! Wszystkie psiaki w nowych domach!:)
Od-Nowa replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/Linka/IMG_9430.jpg[/IMG] [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/Linka/IMG_9435.jpg[/IMG] [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/Linka/IMG_9437.jpg[/IMG] [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/Linka/IMG_9441.jpg[/IMG] uwolnić Amigę :-) [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/Linka/IMG_9442.jpg[/IMG] -
Akcja Tumlin - zakończona!!! Wszystkie psiaki w nowych domach!:)
Od-Nowa replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
spotkanie odbyło się około 16 więc taka szarzyzna... [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/Linka/IMG_9415.jpg[/IMG] [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/Linka/IMG_9416.jpg[/IMG] [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/Linka/IMG_9422.jpg[/IMG] [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/Linka/IMG_9425.jpg[/IMG] [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/Linka/IMG_9429.jpg[/IMG] -
Akcja Tumlin - zakończona!!! Wszystkie psiaki w nowych domach!:)
Od-Nowa replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/Linka/IMG_9396.jpg[/IMG] [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/Linka/IMG_9397.jpg[/IMG] [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/Linka/IMG_9407.jpg[/IMG] z Amigą AMIGI :-) [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/Linka/IMG_9411.jpg[/IMG] [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/Linka/IMG_9412.jpg[/IMG] -
Akcja Tumlin - zakończona!!! Wszystkie psiaki w nowych domach!:)
Od-Nowa replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
Lineczka - cudna, uważna i ciekawska sunia z najpięknymi uszami na świecie szuka domu!! [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/Linka/IMG_9388.jpg[/IMG] [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/Linka/IMG_9389.jpg[/IMG] [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/Linka/IMG_9391.jpg[/IMG] [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/Linka/IMG_9392.jpg[/IMG] [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/Linka/IMG_9395.jpg[/IMG] -
SZCZENIĘTA Z KIELC - szukają domków. Aktualizacja str.1.
Od-Nowa replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
no ręce opadają. weszłam tu dopiero po kilku dniach przerwy i złamać się można. wątek psiaków które będą u Jaagi chyba konieczny. przecież na kieleckie psy ogólnie zbieramy i różnie to idzie. ludzie chyba chętniej wspomogą konkretne psy niż ogół... mogę dać coś na bazarek ale sama już nie będę w stanie bazarku poprowadzić. prowadzenie takiego bazarku z prawdziwego zdarzenia wymaga duuuużo pracy i czasu -
Akcja Tumlin - zakończona!!! Wszystkie psiaki w nowych domach!:)
Od-Nowa replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
podmienię Tumlinkę na wyróżnione allegro po Tumciu :-) będą dziś też zdjęcia Lineczki :-) strasznie się cieszę z takich wspaniałych wieści Tumciowych !! :-) jednak posłuchał co mu nagadałam w pociągu... co nagadałam to tajemnica :diabloti::evil_lol: no ale skoro ładnie się zachowuje to rozumny z niego psiak :-) -
i kilka migawek z seminarium. na prawdę nędznych. no ale co poradzić... flo, flo, floater :-) cała grupa dzielnie ćwiczy [IMG]http://img682.imageshack.us/img682/2867/img9975.jpg[/IMG] [IMG]http://img194.imageshack.us/img194/3861/img9861u.jpg[/IMG] [IMG]http://img200.imageshack.us/img200/8085/img9878g.jpg[/IMG] [IMG]http://img200.imageshack.us/img200/6463/img9885z.jpg[/IMG] c.d.n
-
przelotem noocnym, bez gadania zostawię kilka pamiątek. reszta na prawdę pod koniec tygodnia. i wpis dłuższy też.... jeszcze raz dziękuję za cudny weekend ;-) i muszę dodać,że w krainie sznaucerów ... najpiękniejsze na świecie są 2. już nie ma 1 sznaucera i jednego bezkształtnego patyczaka. Jest Dirkee i Vesper - sznauce ryje :-) [IMG]http://img22.imageshack.us/img22/6204/img8978t.jpg[/IMG] [IMG]http://img22.imageshack.us/img22/9592/img8980h.jpg[/IMG] [IMG]http://img22.imageshack.us/img22/6374/img8983p.jpg[/IMG] [IMG]http://img22.imageshack.us/img22/7942/img8984f.jpg[/IMG] [IMG]http://img194.imageshack.us/img194/8894/img8995.jpg[/IMG]
-
Akcja Tumlin - zakończona!!! Wszystkie psiaki w nowych domach!:)
Od-Nowa replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
tak na szybko kilka zdjęć... [IMG]http://img214.imageshack.us/img214/8664/img9466.jpg[/IMG] [IMG]http://img214.imageshack.us/img214/6841/img9462.jpg[/IMG] [IMG]http://img214.imageshack.us/img214/7189/img9464.jpg[/IMG] -
Akcja Tumlin - zakończona!!! Wszystkie psiaki w nowych domach!:)
Od-Nowa replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
Tumciu już pewnie dojeżdża do Sobótki :-) Nowy Pan przemiły :-) myslę,że będzie wszystko pięknie. Tumciutek w podróży był baaardzo grzeczny!! Jego uroda i historia poruszyły cały przedział :-) tulony przez każdego z osobna wydawał się być nawet zadowolony. Pan konduktor też był pod urokiem .... chyba Tumcia ;-) hehe no więc podróz z małym to prawdziwa przyjemność :-) padam spać. dobranoc -
pogody nie oglądałam :-) zgaduję! bo zawsze jak jestem w Krakowie o leje!!!!!!! może kalosze zapakuję.... spotkanie na szczycie :-) z frisbee w roli głównej ;-)
-
Agu ja już uciekam ;-) przyszło już dla Ciebie wodne frisbee i opaska świecąca- już z gumą :-) wymienimy się po weekendzie buźki pa
-
ooo jakie cudeńka!!! fajnie,że się załapałam przed podróżą :-) dogo u mnie nie działało aż do teraz. ciągle coś się wiesza itd. nie zdążę już przed wyjazdem pw porozsyłać bazarkowych :-( zaraz lecę. bardzo dziękuję Aguś za te cudeńka :-) :-)
-
SZCZENIĘTA Z KIELC - szukają domków. Aktualizacja str.1.
Od-Nowa replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Erko wiadomo coś z tym domem w Swiebodzinie/ Świebodzicach?? w weekend nie będę miała dostępu do komputera raczej. jeszcze jutro do południa będę jakby co :-) -
Akcja Tumlin - zakończona!!! Wszystkie psiaki w nowych domach!:)
Od-Nowa replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
czyli postępy idą pełną parą :-) Amiga jaka pora w sobotę Wam pasuje najbardziej na odwiedziny?? -
Akcja Tumlin - zakończona!!! Wszystkie psiaki w nowych domach!:)
Od-Nowa replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
już nie mogę się doczekać wytarmoszenia malutkiej w sobotę!! :-):loveu: nie pozwolę jej na żadne strachy będę się pastwić i znęcać na przemian:diabloti::evil_lol: chyba,że AMIGA drzwi przed nami zatarasuje :cool3: -
prognoza pogody dla Krakowa na najbliższy weekend: ulewne nieustające deszcze :evil_lol::evil_lol: a dlaczego? bo przyjeżdżam :diabloti::diabloti::diabloti:
-
sznaucerów przyszłościowych, bojów sportowych, achów i ochów love-owych, rajdów samochodowych :-) radości dnia każdego, wolnego ... i pracującego!:evil_lol: pieniędzy w portfelu bez liku, i życia bez problemiku :p przyjaciół w koło wielu, czyś w Kraku czy na Hellu:loveu: wszystkiego dobrego!:lol:
-
Akcja Tumlin - zakończona!!! Wszystkie psiaki w nowych domach!:)
Od-Nowa replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
o nie, za nocne wokalizy to dziekujemy ale nie potrzebujemy :evil_lol: Amiga w szczenięcym łóżeczku prezentuje się bardzo dobrze . Sama sobie wybrała to pewnie ją dziś w kościach łupie za ten pogięty sen :eviltong: -
Posrebrzana Morka i podpalaniec Hasan:) Azuś [*] Negruś [*]
Od-Nowa replied to Dobcia's topic in Foto Blogi
coś mi się zawiesiło i 2 razy wysłało... -
Posrebrzana Morka i podpalaniec Hasan:) Azuś [*] Negruś [*]
Od-Nowa replied to Dobcia's topic in Foto Blogi
czyli Moreczka sielankuje :-) wszystko wskazuje na to,że się jednak spotkamy.... -
Akcja Tumlin - zakończona!!! Wszystkie psiaki w nowych domach!:)
Od-Nowa replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
[url]http://img31.imageshack.us/img31/5746/dsc0184w.jpg[/url] zdjęcia bomba!! a to w szczególności. ciekawski wielki uszatek!! jak one szybko rosną dziś zrobię wyróżnione allegro dla Linki.