Jump to content
Dogomania

Od-Nowa

Members
  • Posts

    5524
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Od-Nowa

  1. [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/Krakow%20%20sznaucerowy%20spacer/IMG_9076.jpg[/IMG] [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/Krakow%20%20sznaucerowy%20spacer/IMG_9077.jpg[/IMG] [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/Krakow%20%20sznaucerowy%20spacer/IMG_9078.jpg[/IMG] [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/Krakow%20%20sznaucerowy%20spacer/IMG_9079.jpg[/IMG] [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/Krakow%20%20sznaucerowy%20spacer/IMG_9080.jpg[/IMG] .............................................
  2. serce się raduje na ten widok :-) :-) [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/Krakow%20%20sznaucerowy%20spacer/IMG_9069.jpg[/IMG] [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/Krakow%20%20sznaucerowy%20spacer/IMG_9070.jpg[/IMG] [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/Krakow%20%20sznaucerowy%20spacer/IMG_9073.jpg[/IMG] [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/Krakow%20%20sznaucerowy%20spacer/IMG_9074.jpg[/IMG] [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/Krakow%20%20sznaucerowy%20spacer/IMG_9075.jpg[/IMG]
  3. [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/Krakow%20%20sznaucerowy%20spacer/IMG_9062.jpg[/IMG] [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/Krakow%20%20sznaucerowy%20spacer/IMG_9063.jpg[/IMG] [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/Krakow%20%20sznaucerowy%20spacer/IMG_9065.jpg[/IMG] i czas na sport :-) [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/Krakow%20%20sznaucerowy%20spacer/IMG_9067.jpg[/IMG] [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/Krakow%20%20sznaucerowy%20spacer/IMG_9068.jpg[/IMG]
  4. [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/Krakow%20%20sznaucerowy%20spacer/IMG_9055.jpg[/IMG] [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/Krakow%20%20sznaucerowy%20spacer/IMG_9056.jpg[/IMG] [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/Krakow%20%20sznaucerowy%20spacer/IMG_9059.jpg[/IMG] [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/Krakow%20%20sznaucerowy%20spacer/IMG_9060.jpg[/IMG] [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/Krakow%20%20sznaucerowy%20spacer/IMG_9061.jpg[/IMG] ............................................
  5. [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/Krakow%20%20sznaucerowy%20spacer/IMG_9048.jpg[/IMG] [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/Krakow%20%20sznaucerowy%20spacer/IMG_9049.jpg[/IMG] [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/Krakow%20%20sznaucerowy%20spacer/IMG_9050.jpg[/IMG] [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/Krakow%20%20sznaucerowy%20spacer/IMG_9052.jpg[/IMG] słynny już na cały kraj - Zajączek [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/Krakow%20%20sznaucerowy%20spacer/IMG_9053.jpg[/IMG]
  6. rozpędzony świrek.... [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/Krakow%20%20sznaucerowy%20spacer/IMG_9039.jpg[/IMG] i spokojny świrek [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/Krakow%20%20sznaucerowy%20spacer/IMG_9042.jpg[/IMG] a nawet zadumany... [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/Krakow%20%20sznaucerowy%20spacer/IMG_9043.jpg[/IMG] i z nutką melancholii ... wypatrując Dirkee [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/Krakow%20%20sznaucerowy%20spacer/IMG_9045.jpg[/IMG] i zaraz siup, znowu wariowanie [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/Krakow%20%20sznaucerowy%20spacer/IMG_9046.jpg[/IMG]
  7. oglądaczy malutko, nie mówiąc już o gospodyni... ale co tam... dam jeszcze trochę :-) [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/Krakow%20%20sznaucerowy%20spacer/IMG_9029.jpg[/IMG] [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/Krakow%20%20sznaucerowy%20spacer/IMG_9030.jpg[/IMG] [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/Krakow%20%20sznaucerowy%20spacer/IMG_9033.jpg[/IMG] [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/Krakow%20%20sznaucerowy%20spacer/IMG_9036.jpg[/IMG] świrek [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/Krakow%20%20sznaucerowy%20spacer/IMG_9038.jpg[/IMG]
  8. czarna suka cudna jak zwykle wysyp ogromny zimą... Erko przelałam dziś na Twoje konto ostatnie 32 zł dopłata do ostatniego bazarku. kolejny planuję na koniec stycznia. zbieram fanty psiowe na razie ;-)
  9. no Mama chyba bardzo płacze,że Morka już wyjechała co? :-) cudna jest niemożliwie
  10. sztuczkę z bąbelkami znam bo u nas w klubie 2 psy to robią :-) ale dziewczyny uczyły tego w ramach: "najgłupszej rzeczy jakiej można nauczyć psa":diabloti::diabloti::diabloti::diabloti:
  11. a przecież ringo miało być dla szczeniaczka!! Bellcia zagarnęła wyprawkę :-) i jak czyta książkę przewracając kartki - boskie. ja na kliker jestem zbyt niecierpliwa ;-) muszę się najpierw wyciszyć, pomedytować i dopiero siadać do roboty. wczoraj zaczęłam uczyć Lire przynoszenia miski... założę się,że Tajdzia szybciej załapie przez obserwację....
  12. [B]*zabuś*[/B] - wczoraj zbłąkany listonosz coś mi przyniósł!! i aż się boję pytać ile to kosztowało!! :-) w każdym razie obie są dobre, idealnie pasują na dziewczynki!! nie znalazłabym lepszych! są przepiękne :-) :-) bardzo dziękuję za pamięć bardzo proszę na pw numer konta i kwotę ;-) na nowy rok to życz mi doskonałej pracy ;-) a ja Tobie jasnego nieba nad głową, żeby kłopoty się rozwiązały... najlepiej same ;-)
  13. [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/moje%20Psice-kundlice/IMG_0411a.jpg[/IMG] [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/moje%20Psice-kundlice/IMG_0413a.jpg[/IMG] [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/moje%20Psice-kundlice/IMG_0423a.jpg[/IMG] [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/moje%20Psice-kundlice/IMG_0427a.jpg[/IMG] [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/moje%20Psice-kundlice/IMG_0431a.jpg[/IMG] dobranoc mówimy i mówiąc to śpimy ... :-)
  14. [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/moje%20Psice-kundlice/IMG_0400a.jpg[/IMG] [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/moje%20Psice-kundlice/IMG_0402a.jpg[/IMG] [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/moje%20Psice-kundlice/IMG_0405a.jpg[/IMG] [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/moje%20Psice-kundlice/IMG_0406a.jpg[/IMG] [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/moje%20Psice-kundlice/IMG_0409a.jpg[/IMG] .........................................
  15. ......................... [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/moje%20Psice-kundlice/IMG_0393a.jpg[/IMG] [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/moje%20Psice-kundlice/IMG_0395a.jpg[/IMG] [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/moje%20Psice-kundlice/IMG_0397a.jpg[/IMG] [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/moje%20Psice-kundlice/IMG_0398a.jpg[/IMG] [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/moje%20Psice-kundlice/IMG_0399a.jpg[/IMG]
  16. czułości każdy pyta jak dziewczynki żyją razem w domu mając tak różne charaktery. jak się dogadują itd. właśnie tak ;-) [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/moje%20Psice-kundlice/IMG_0383a.jpg[/IMG] [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/moje%20Psice-kundlice/IMG_0385a.jpg[/IMG] [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/moje%20Psice-kundlice/IMG_0387a.jpg[/IMG] [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/moje%20Psice-kundlice/IMG_0390a.jpg[/IMG] [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/moje%20Psice-kundlice/IMG_0392a.jpg[/IMG]
  17. [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/Krakow%20%20sznaucerowy%20spacer/IMG_9024.jpg[/IMG] [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/Krakow%20%20sznaucerowy%20spacer/IMG_9025.jpg[/IMG] [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/Krakow%20%20sznaucerowy%20spacer/IMG_9026.jpg[/IMG] [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/Krakow%20%20sznaucerowy%20spacer/IMG_9027.jpg[/IMG] [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/Krakow%20%20sznaucerowy%20spacer/IMG_9028.jpg[/IMG] chyba na dziś wystarczy co? :-) jutro będzie ciąg dalszy tych setek zdjęć... ;)
  18. rozszumiały się trawy.... [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/Krakow%20%20sznaucerowy%20spacer/IMG_9017.jpg[/IMG] [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/Krakow%20%20sznaucerowy%20spacer/IMG_9018.jpg[/IMG] Muminek :-) [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/Krakow%20%20sznaucerowy%20spacer/IMG_9021.jpg[/IMG] [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/Krakow%20%20sznaucerowy%20spacer/IMG_9022.jpg[/IMG] [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/Krakow%20%20sznaucerowy%20spacer/IMG_9023.jpg[/IMG]
  19. w odwiedzinach u kreta... [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/Krakow%20%20sznaucerowy%20spacer/IMG_9011.jpg[/IMG] i po ;-) [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/Krakow%20%20sznaucerowy%20spacer/IMG_9012.jpg[/IMG] [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/Krakow%20%20sznaucerowy%20spacer/IMG_9013.jpg[/IMG] [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/Krakow%20%20sznaucerowy%20spacer/IMG_9014.jpg[/IMG] [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/Krakow%20%20sznaucerowy%20spacer/IMG_9015.jpg[/IMG]
  20. wreszcie bez sznurków :-) [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/Krakow%20%20sznaucerowy%20spacer/IMG_9006.jpg[/IMG] można powariować [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/Krakow%20%20sznaucerowy%20spacer/IMG_9007.jpg[/IMG] [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/Krakow%20%20sznaucerowy%20spacer/IMG_9008.jpg[/IMG] Vesprzaczek - przystojniaczek... czka [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/Krakow%20%20sznaucerowy%20spacer/IMG_9009.jpg[/IMG] [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/Krakow%20%20sznaucerowy%20spacer/IMG_9010.jpg[/IMG]
  21. śmiesznodoopki dwie :-) [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/Krakow%20%20sznaucerowy%20spacer/IMG_9001.jpg[/IMG] [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/Krakow%20%20sznaucerowy%20spacer/IMG_9002.jpg[/IMG] [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/Krakow%20%20sznaucerowy%20spacer/IMG_9003.jpg[/IMG] [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/Krakow%20%20sznaucerowy%20spacer/IMG_9004.jpg[/IMG] [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/Krakow%20%20sznaucerowy%20spacer/IMG_9005.jpg[/IMG]
  22. na osłodę psich smutków trochę zdjęć :-) nie pamiętam co było a co nie... [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/Krakow%20%20sznaucerowy%20spacer/IMG_8976.jpg[/IMG] [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/Krakow%20%20sznaucerowy%20spacer/IMG_8991.jpg[/IMG] [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/Krakow%20%20sznaucerowy%20spacer/IMG_8993.jpg[/IMG] takie, co to Weszka lubi najbardziej :-) [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/Krakow%20%20sznaucerowy%20spacer/IMG_8998.jpg[/IMG] [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/Krakow%20%20sznaucerowy%20spacer/IMG_9000.jpg[/IMG]
  23. oho, ale się porobiło! dylematy teraz ogromne :-) u mnie trwało grubo ponad miesiąc przyzwyczajenie Lirutki do TZ'tz. a starania były ogromne. szkoleniowcy radzili,żebym wyjechała i zostawiła ich samych,żeby Lira zmuszona była zaufać TZ'towi. nie wyjechałam ale razem chodziliśmy na każdy spacer a potem sami próbowali. to wymaga dużo czasu i dobrej woli. jak ją wykażą to dobrze. a Pani z Wrocka fajna? mogę zaglądnąć w razie potrzeby
  24. szkoda,że trzeba czekać do jutra!!
×
×
  • Create New...