Jump to content
Dogomania

Aska7

Members
  • Posts

    19183
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    17

Everything posted by Aska7

  1. Bardzo dziękuję za wpłaty i pomoc. Jagna zrobi zdjęcia w miarę możliwości i poproszę w ogłoszeniach telefon na wstępny kontakt na odsiew do Andrzeja Jagny na PW.
  2. Ja to często słyszałam od moich nastoletnich dzieci o tej skapie
  3. Jestem Joanną,ale to jest chyba tylko osobnicze ta przebojowość ☺
  4. oj, czytać trzeba, bo się niby czepiają
  5. Przejrzałam zdjęcia ze schronu i z Rudym jest coraz gorzej. Trzeba albo Zewa ogłaszać natychmiast, bo on w polskim "kulcie psa Cywila" i ładny jest bardzo i pewnie dom się znajdzie szybko albo znaleźć mu tymczas, żeby Rudego dać do Jagny.
  6. Proszę o cierpliwość do jutra. Dopiero dojechałam.
  7. Właśnie dostałam info od Jagny, że Drugi strasznie płacze, kręci się w kółko, ma opuszczoną głowę i przekrzywione ucho. Może wylew, Jagna jest sama, więc wyjazd do wetki dopiero rano
  8. Zobaczę, który ledwo zipie.
  9. Sezon wakacyjny otwarty : (
  10. No tak, to są trzy. Ciapa, serdel i corgi.
  11. On nie jest parówkowy. Coś chyba ma z prawym uchem.
  12. Tu ciapa jak byłam ostatnio
  13. To drugi cierń. Taki misio ciapa.
  14. To jest cierń w moim sercu
  15. Ususzyłam mu szyje na sobotę Borynio kochany ❤ Trzymaj się jakoś Jagna, miał miłość, to najważniejsze.
  16. No nie, nikt Bonusa usypiać nie będzie, ja tylko bardzo współczuję Kasi. Moje kaukazki też ostatnio postanowiły powalczyć o przywództwo. Stara i młoda, razem 110 kg. I trzeba je było izolować. Co chwilę sprawdzać czy drzwi zamknięte, jak jedna chciała wyjść to drugą zamknąć, oczy naokoło głowy. Ciągłe sprawdzanie czy jest ok. Bonus to nie york co to go za ogon klamerką do sznurka można przypiąć. No i biedna Kasia musi logistykę mieć ogarniętą. Nachodzić się trzeba.
  17. A jakie są rokowania ?
  18. No niestety Szymuś ma pod górkę. Wyjazd w sobotę, nie w piątek.
  19. To tylko ryzyko 5 stów mandatu. Zdrowie psa ważniejsze. Starych i chorych nie szczepiłam.
  20. A z kim gmina ma podpisaną umowę ? Tam gdzie znaleziona.
×
×
  • Create New...