Jump to content
Dogomania

Aska7

Members
  • Posts

    19184
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    17

Everything posted by Aska7

  1. Kocham to moje miejsce na ziemi, chociaż ręce po łokcie można urobić . I bardzo współczuję tym ludziom, którzy musieli porzucić swoje i uciekać przed tą swołoczą
  2. To była koteczka czy kotek ?. Ten zamordowany/ na przez Bonusa. Jak miała / miał na imię ?
  3. Shila jest niezwykle ujmująca. Nadal lękliwa, ale bardzo ufna i grzeczna. Słodka jak miód : )
  4. O rany, aż tak. Szkoda kici i nie wiem czy można mu tak popuszczać. Sorry, ale to trochę pies morderca. No zatkało mnie przyznam : (
  5. Samba u p. Joli Czako u p. Ewy Shila u mnie
  6. Boryniowi suszę szyje indycze na piątek
  7. To nie świnia, to Babuć.
  8. Wež, weź. Głupio będzie zjeść.
  9. Celowałam w środę 25, ale dzisiaj byłam u weta i moja sunia musi mieć operację we wtorek, więc Szymuś i Cudny wyjadą w piątek za tydzień 27-go.
  10. Oj, Marysiu . Przytulam Cię mocno
  11. Chyba lepiej badanie kału na początek, bo może nie będzie jednak czego zabijać.
  12. Zapraszamy z Asią Alaskan do Cudnego : )
  13. Trzymam kciuki, choć faktycznie nie jest dobrze : (
  14. Shila będzie miała przystanek u mnie. Przenocuje i do domu pojedzie w niedzielę : )
  15. Myślałyśmy z Asią Alaskan o jakimś psiaku do p. Anety. Jeśli jest wakat, to zawiozę i Szymuś się załapie.
  16. W sobotę zabieram od Murki Shilę i Sambę. Samba jedzie w okolice Wieliczki, więc gdyby było miejsce dla jakiegoś niedużego psiaka w tych okolicach i ktoś podjąby się opieki, to mogę zabrać. Warunek jest taki, że trzeba dowieźć go do Murki w piątek po południu.
×
×
  • Create New...