Jump to content
Dogomania

Aska7

Members
  • Posts

    19184
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    17

Everything posted by Aska7

  1. Wygląda jak kupka nieszczęścia. Przy dotyku sika pod siebie. Niedobre mial dośwadczenia : (
  2. Koszty weterynaryjne dla weterynarza to też niewielkie halo.
  3. Czyli jednak widzi, skoro nie przydzwonił w bramkę.
  4. Nie wiem jak to robicie, że Rudemu się uzbierało tyle deklaracji, a Wikary ma 90,00 zł. Co robię źle ?
  5. Jeszcze raz zaproszę na wątek Wikarego i proszę o jakiś grosz dla chłopaka, bo ma tylko 80.00 stałych deklaracji : (
  6. Bardzo dziękuję za wpłaty dla Franciszka : ) 16.05.22 – 30,00 – KrystynaS - maj 16.05.22 – 100,00 – wiolhelm170 – maj, czerwiec 16.05.22 – 10,00 – jankamałpa - maj 01.06.22 – 50,00 – limonka - czerwiec 03.06.22 – 20,00 – Niesiowata- czerwiec 06.06.22 – 10,00 – mari23 - czerwiec 10.06.22 – 20,00 – Aldrumka - czerwiec 10.06.22 – 20,00 – gabim - czerwiec 10.06.22 – 20,00 – Dulska - czerwiec 13.06.22 – 20,00 – konfirm31 - czerwiec 13.06.22 – 10,00 – jankamałpa - czerwiec 14.06.22 – 30,00 – KrystynaS - czerwiec
  7. Spoko, kiedyś Cię zabiorę i odwiedzimy rozi : )
  8. Do Jagny. Pewnie jak zwykle 15.00 za dzień.
  9. Starszy Rudy wyjedzie, jeśli ktoś weźmie go na siebie i założy wątek.
×
×
  • Create New...