Jump to content
Dogomania

Aska7

Members
  • Posts

    19184
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    17

Everything posted by Aska7

  1. I grzeczny w aucie był bardzo, jak już się dowiedział, że po tej niewygodzie będzie tylko lepiej
  2. Sorry, ale u Kasi to 90 % jest słabsza od niego. Ajka, Makary i sporo, których imion nie pamiętam. Nie jest mi do śmiechu.
  3. Musi się przyzwyczaić. Jego dyskomfort jest mniej istotny niż potencjalna śmierć kolejnego domownika, który ma prawo czuć się bezpiecznie w swoim domu. Niestety : (
  4. Czyli 10-go zabieram tylko Szymusia ?
  5. Aktualny, chyba, że jakieś trzęsienie ziemi.
  6. Ty Marysiu masz coś takiego, że psy czują z Tobą chemię. Jak zobaczyłam, że Ty Makarego (starego, niewidomego) objęłaś i wycałowałaś, a on był zachwycony to przyznam, że mnie zatkało.
  7. Szymuś się pewnie za prywatę nie obrazi. Dobrze, że teraz są fora. Te trzydzieści lat z okładem to się było w czarnej d.pie. Pamiętam, jak lekarze informowali o chorobie dziecka. Okropne to było, zero empatii i wiedzy co dalej : (
  8. Ja nie rozumiem dlaczego Wolfik jeszcze bez domu. Jak Michu wysiadł to Wolfik wyszedł z klatki i jechał luzem. Pies ideał, położył mi pycho na ramieniu i gadaliśmy, a potem poszedł spać. Spokojny i uśmiechnięty.
  9. No właśnie, jak brzuszkowe historie ? Wyszliście na prostą ?
  10. Ale dlaczego minimum ? Justynko Ty potrzebna tu jesteś jak powietrze. No chybe, że z Rebi nie teges.
  11. Jak kłapie to pewnie go boli. Co tu dużo gadać, śmierdział jak szambo. Pod spodem pewnie miał dramat
  12. Mam nadzieję, że podniesie się w miarę szybko. Psychika ważna. Maro też ledwo wyszedł na trzęsących łapach, a teraz ma fałdy na karku.
×
×
  • Create New...