-
Posts
19186 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
17
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Aska7
-
Myślałyśmy z Asią Alaskan o jakimś psiaku do p. Anety. Jeśli jest wakat, to zawiozę i Szymuś się załapie.
-
W sobotę zabieram od Murki Shilę i Sambę. Samba jedzie w okolice Wieliczki, więc gdyby było miejsce dla jakiegoś niedużego psiaka w tych okolicach i ktoś podjąby się opieki, to mogę zabrać. Warunek jest taki, że trzeba dowieźć go do Murki w piątek po południu.
-
Bardzo dziękuję za wpłaty i przepraszam, że ma taką obsuwę z aktualizacją, ale ostatnio nie wiem w co ręce włożyć. Nie bijcie .... 04.04.22 – 10,00 - mari23 - kwiecień 04.04.22 – 50,00 – limonka80 - kwiecień 04.04.22 – 10,00 - Niesiowata - kwiecień 08.04.22 – 20,00 – Aldrumka - kwiecień 11.04.22 – 10,00 – jankamałpa- kwiecień 12.04.22 – 30,00 – KrystynaS - kwiecień 12.04.22 – 20,00 - Dulska- kwiecień 13.04.22 – 20,00 – Agnieszka znajoma elik- kwiecień 14.04.22 – 20,00 – konfirm31- kwiecień 19.04.22 – 60,00 - koja- kwiecień, maj 02.05.22 – 50,00 – limonka80 – maj 02.05.22 – 10,00 - Nesiowata – maj 02.05.22 – 40,00 – gabim – kwiecień, naj 04.05.22 – 10,00 – mari23 – maj 09.05.22 – 20,00 – Aldrumka – maj 12.05.22 – 20,00 - Agnieszka znajoma elik – maj 12.05.22 – 20,00 – Dulska – maj 12.05.22 – 20,00 – konfirm31 – maj 12.05.22 – 40,00 –b-b – maj, czerwiec Bardzo, bardzo dziękuję
-
Spokojnie pojadę tego 21.
-
Uuu, mocno zasmarkane : (
-
Maleńka Tosia (obecnie Gaja) już w swoim domku:-)
Aska7 replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Ta drzemka to miała być 10.30 czy 22.30 ? -
Bezdomna suczka i jej 3 szczeniaki spod ukraińskiej granicy doczekały się bezpiecznego miejsca u Jagny, teraz proszą o pomoc. Cała rodzinka już w nowych domach: mamcia w DS w Warszawie, Kuki pod Częstochową, Meliska w Bytomiu, Złotka w Katowicach:):):)
Aska7 replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Biedny Andrzej -
https://www.tokfm.pl/Tokfm/7,182251,28390776,dlug-u-weterynarzy-rosnie-a-psow-i-kotow-ciagle-przybywa-to.html#s=BoxLoCpImg5
-
BARDZO proszę o pomoc dla starego schorowanego psa! Nie może chodzić, ciągnie za sobą łapy po betonie, śniegu - jest szansa na ratunek po 13 latach spędzonych w schronie!!! Pies w dt, jest w dramatycznym stanie :( ŻEGNAJ WSPANIAŁY I KOCHANY FENIKSIE (')
Aska7 replied to agat21's topic in Już w nowym domu
['] -
Maleńka Tosia (obecnie Gaja) już w swoim domku:-)
Aska7 replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Radek następny