Jump to content
Dogomania

Aska7

Members
  • Posts

    19187
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    17

Everything posted by Aska7

  1. On i tak się drze, że rozmawiać się nie da. Jeśli teraz zawodził, to było go pewnie słychać w promieniu 20km
  2. No nie, samicą alfa jest Jagna
  3. Jeszcze go nie nauczyła
  4. Od początku pierdoła. Powoli się go wyprowadzi mam nadzieję
  5. Dobra, załatwione z Asią Alaskan : )
  6. Rozmawiałam z "Adopcją kaukazów" czy znalazłoby się miejsce dla dużej suni do 500 stów plus reszta, bo ta ruda mi siedzi w głowie. I oni mają faceta z Zamościa, który szuka dużej suni, ale do nich to szmat drogi. I on nawet nie wie, że w Zamościu schron, ale to dom niesprawdzony i ja bym się bała dać mu psa tak w ciemno, żeby na łańcuch albo do kojca nie poszła. Czy można to jakoś kontrolować ? Chodzi mi oczywiście o to wielkie, kudłate, rude
  7. Ta sunia w glębi. Śliczna, adopcyjna. Niech Asia rzuci okiem. Tylko z niej taki średniak + (dla mnie nieduża).
  8. Jaaga, no i jak ?
  9. Ona jest dużo drobniejsza. Widzę, że już futro znacznie lepsze i boczki są
  10. Z lewej Andżela
  11. Pozornie, one są zupełnie różne
  12. Jaaga mówi, że ucho w środku w miarę ok, ale zewnątrz po pogryzieniu śmierdzący syf : (
×
×
  • Create New...