Jump to content
Dogomania

Aska7

Members
  • Posts

    19186
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    17

Everything posted by Aska7

  1. Trzymaj się Asiu ..
  2. A jak się zaksięguje 461,00 ze Srebra2, to poproszę na tym
  3. Dla Pikusi ze Srebra2 jeszcze 100,00 zł. poszło. Proszę o potwierdzenie jak się zaksięguje : )
  4. Tu poproszę
  5. Ucieknie ze skowytem U mnie kaukazy mogłyby pluszaki, gałęzie, sznurki czy co tam i olewają. Każdy pies potrzebuje co innego w zależności od wieku, rasy i aktywności. Michu jak widać ma taką potrzebę i trzeba mu coś zapewnić.
  6. Ja też
  7. Czyli co ? Nie masz czasu ? Kasa może być na już.
  8. Co niemożliwe ? Finanse czy DT ?
  9. O rany, nie miętoli się tak psa na starcie, ale sunia zdała egzamin. Powodzenia.
  10. Pięknie, brawo
  11. Cudny owczar
  12. Poszedł przelew. Jak się zaksięguje proszę o potwierdzenie
  13. Rozliczam Srebro1 i dla Pikusi po zaokrągleniu jest 150,00 zł. Ona jest dla mnie takim światełkiem w ciemności : )
  14. Rozliczam Srebro1, są wszystkie wpłaty. Dla Maro jest po zaokrągleniu 580,00 zł. Dzisiaj poszedł przelew. Jak się zaksięguje to proszę o potwierdzenie na wątku bazarkowym.
  15. Okropne to wszystko. Ręce opadają, a niestety trzeba iść : (
  16. Tak czy inaczej to ja bym go faszerowała p/bólowymi. Czy pożyje miesiąc czy rok to powinien w komforcie. Wtedy i warunki hotelowe są drugoplanowe.
×
×
  • Create New...