Jump to content
Dogomania

Aska7

Members
  • Posts

    19187
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    17

Everything posted by Aska7

  1. Gajulka ZAWSZE jest przecudna
  2. Siedzi w kociarni ?
  3. Ja się na wszystko zgadzam.
  4. Ciężko będzie spać spokojnie : ( Biedne dziecko
  5. Może do Diany u pani Marzenki można byłoby ?
  6. Jeszcze ma niebieskie oczy
  7. Rany boskie, takie dziecko samo w zimę w schronie
  8. Czy konto to samo co za renifera ?
  9. Tego się nie da przewidzieć, czy sypiający czy dający w kość. Justynko, zdrowego i dużo śpiącego przez pierwszy rok bobasa życzę
  10. Ty masz Tysiu jeszcze siłę i ochotę na cokolwiek ?
  11. Super, mamy całość
  12. O rany, są jeszcze dobrzy ludzie https://www.onet.pl/kultura/onetkultura/wpis-mariusza-szczygla-podbija-siec-serce-mi-sie-roztopilo/e8yftqd,681c1dfa
  13. Juuupiii
  14. Ja po świętach jakiś bazarek spróbuję
  15. Dawno mnie nikt tak nie ubawił Dam jeszcze 2 dychy na bajkowym
  16. Ciekawe jak mnie zmusicie
  17. Może ktoś jeszcze chociaż dyszkę ???
  18. Ja też uważam Tysiu, że jesteś wspaniałą osobą
  19. Dobrze, że on ma teraz chociaż budę.
  20. Dzięki za dobre słowa
×
×
  • Create New...