Jump to content
Dogomania

Aska7

Members
  • Posts

    19187
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    17

Everything posted by Aska7

  1. Tak czy inaczej to ja bym go faszerowała p/bólowymi. Czy pożyje miesiąc czy rok to powinien w komforcie. Wtedy i warunki hotelowe są drugoplanowe.
  2. Przestań, po co to ? Gdybym miała żegnać się z dogo po każdych werbalnych bęckach to by mnie tu nie było, że ho, ho. Piesunia trzeba ratować i tyle.
  3. A jest jakiś wybór, jakiś droższy domowy hotel ?
  4. Dziękuję za wpłaty dla "pieprzu z solą" : ) 03.01.21 – 50,00 – limonka80 – styczeń 03.01.21 – 50,00 – Mruczka – styczeń 04.01.21 – 10,00 – mari23 - stycze[A1] ń 21 07.01.21 – 10,00 – Niesiowata – styczeń 07.01.21 – 30,00 – CZETKA – styczeń 10.01.21 -30,00 – kado – styczeń 12.01.21 – 30,00 – uxmal – styczeń 13.01.21 – 200,00 – Aska7 - styczeń
  5. Dziękuję bardzo za Franiowe wpłaty : ) 03.01.22 – 50,00 - limonka80 – styczeń 04.01.22 – 10,00 – mari23 – styczeń 07.01.22 – 10,00 – Niesiowata – styczeń 07.01.22 – 20,00 - gabim – styczeń 10.01.22 – konfirm31 – styczeń 10.01.22 – 100,00 - wiolhelm170 – styczeń, luty 11.01.22 – 10,00 – jankamałpa – styczeń 12.01.22 – 20,00 – Dulska – styczeń 12.01.22 – 20,00 – b-b – styczeń 12.01.22 – 20,00 - Agnieszka od elik – styczeń 13.01.22 – 20,00 – Aldrumka – styczeń 13.01.22 – 30,00 – KrystynaS – styczeń
  6. Pierdoła i szaleństwo ?
  7. Edek mnie rozwalił : ). Co on robił w schronie skoro idealnie komponuje się z podusią : )
  8. W Zamościu jest belg maliniak na wolontariackich i on cały czas z miską w gębie, ale jeszcze nikogo nie wzruszył
×
×
  • Create New...