Jump to content
Dogomania

Aska7

Members
  • Posts

    19188
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    17

Everything posted by Aska7

  1. Jest przepiękna, rzuciła się Krzyśkowi na szyję nie, żeby zagryźć, tylko wycałować ☺. Wulkan energii i radości. Szybko znajdzie dom
  2. Na zadupiu tylko takie pyk, pyk z oddali, a i tak śpimy w łóżeczku z kaukazami.
  3. Agata, dziękuję Ci . Serce mi pękało jak widziałam ten jego bezbrzeżny smutek. Tuż przed jego nosem inni wychodzili ze schronu, a on stawał na tych łapinach, bardzo prosił i zostawał. I lekko kuleje na prawą przednią łapę.
  4. Anecik to gdzie ? Jak się podchodzi do siatki to Edek staje na tylnych łapkach i przednimi prosi. I serce pęka jak trzeba odejść. Sam smuteczek.
  5. Nie ma o co robić historii : )
  6. Owczarzy charakter, a pies to pies, czy to york czy owczar. U mnie na wsi też owczary na dworze (dobrze jak luzem), a małe w domu
  7. Sprawdzę, bo widziałam wpłaty, ale usiądę do rozliczeń w piątek. Jak tak mówisz, to pewnie tak jest
  8. Też zrobiłam parę, ale strasznie się kręcił i rozmazane. Na dodatek w Nowej Soli w jeden moment zrobiła się szklanka na chodniku. Jedną ręką trzymałam się samochodu
  9. Muszę Ci przywieźć kogoś dla Suvi, bo ciągle sama siedzi. Rozejrzę się jutro w Zamościu
  10. Umawiaj.
  11. Nie wiem w czym rzecz, ale zamojszczaki mają dziwne blizny na pyskach. Od siatki, pogryzień, czort wie. Onek i Łapeczka też : (
  12. Mi pracownik powiedział, że on stary. I jeszcze w uszy trzeba mu zajrzeć, bo bardzo trzepie.
  13. Z Zamościa to nie przystanek. Trzeba jechać do Katowic i wrócić się do Starego 200 km (3 godz. wg googla) z powrotem w stronę Zamościa. Małej trzeba podać zastrzyk w schronie. Przy tych temperaturach można wysłać inpostem.
  14. Jadę jeszcze w czwartek z Zamościa do Żarnowca, a jutro mogę zabrać małą, ale gdzie i z przystankiem gdzie, bo już się pogubiłam ?
×
×
  • Create New...