-
Posts
19188 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
17
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Aska7
-
Na zadupiu tylko takie pyk, pyk z oddali, a i tak śpimy w łóżeczku z kaukazami.
-
Maleńka Tosia (obecnie Gaja) już w swoim domku:-)
Aska7 replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Nie ma o co robić historii : ) -
Też zrobiłam parę, ale strasznie się kręcił i rozmazane. Na dodatek w Nowej Soli w jeden moment zrobiła się szklanka na chodniku. Jedną ręką trzymałam się samochodu
-
Muszę Ci przywieźć kogoś dla Suvi, bo ciągle sama siedzi. Rozejrzę się jutro w Zamościu
-
Nie wiem w czym rzecz, ale zamojszczaki mają dziwne blizny na pyskach. Od siatki, pogryzień, czort wie. Onek i Łapeczka też : (
-
Mi pracownik powiedział, że on stary. I jeszcze w uszy trzeba mu zajrzeć, bo bardzo trzepie.
-
Przytulam
-
....
-
Z Zamościa to nie przystanek. Trzeba jechać do Katowic i wrócić się do Starego 200 km (3 godz. wg googla) z powrotem w stronę Zamościa. Małej trzeba podać zastrzyk w schronie. Przy tych temperaturach można wysłać inpostem.
-
Jadę jeszcze w czwartek z Zamościa do Żarnowca, a jutro mogę zabrać małą, ale gdzie i z przystankiem gdzie, bo już się pogubiłam ?