Jump to content
Dogomania

Aska7

Members
  • Posts

    19188
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    17

Everything posted by Aska7

  1. Ja nie wierzę w zagryzienie. Przecież uśpić psa z powodu agresji w schronisku to pikuś. I nie wyobrażam sobie, żeby wydawać takiego psa do adopcji. Tam było coś nie halo.
  2. Przytulam Mamę, bo chorujące dziecko to jak kopniak w splot słoneczny. Ja ryczałam jak bóbr. Trzymam kciuki Justynko, nie cykaj się tylko wal na oślep NFZ.
  3. Pojadę natychmiast. Nawet sobie nie wyobrażacie jaki to przejmujący widok. O ile reszta biega, szczeka, to on oparty o te kraty i tylko patrzy.
  4. Gdyby byli wizytatorzy na północ. Gdańsk, Bydgoszcz, nawet Szczecin to transport u mnie gratis : )
  5. A kto to może zrobić ? Wyróżniający czy ogłaszający ? I czy ogłaszający widzi, że jego ogłoszenie zostało wyróżnione ?
  6. I dajcie znać czy tak jest, bo coś mnie olx robi w jajo, bo teraz mi się wyświetla, że strona nie istnieje i co się dzieje z wyróżnieniem, a raczej kasą, jeśli "okres wyróżnienia jest dłuższy od ważności ogłoszenia" - tak mniej więcej to brzmi.
×
×
  • Create New...