Jump to content
Dogomania

Aska7

Members
  • Posts

    19184
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    17

Everything posted by Aska7

  1. Trzymam kciuki za zdrówko, bo teraz w pandemii o dobrą diagnostykę jest jeszcze trudniej.
  2. Tak przerzucają tego psa ? To chyba nie najlepszy pomysł
  3. Bo Pikusia ma miłość, a Deyzi to pies wszystkich i nikogo : (
  4. Mówiłam już, że brakuje rudego
  5. Kiedyś w sklepie obśmiałam się na argumentację pewnego pana szurniętego za brak maseczki. "Nie będę się zasłaniał, bo ładny jestem"
  6. Niuf to nie stróż, moim zdaniem.
  7. Brego jest u Dexterki ???
  8. Asia, sorry chcesz się licytować kto się czuje gorzej on czy Ty. Wiem, że to cholernie trudne, ale trzeba się zebrać i iść do przodu. Ja też mam w domu umieranie Asia, proszę Cię.
  9. Ja nie wierzę w zagryzienie. Przecież uśpić psa z powodu agresji w schronisku to pikuś. I nie wyobrażam sobie, żeby wydawać takiego psa do adopcji. Tam było coś nie halo.
×
×
  • Create New...