Jump to content
Dogomania

Aska7

Members
  • Posts

    19184
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    17

Everything posted by Aska7

  1. Był bardzo przestraszony. Mam nadzieję, że u Hani dojdzie do siebie.
  2. Zawsze jest gratis, tylko Agatę za Makarego naciągnęłam na obiad z deserem
  3. Transport jest gratis.
  4. Nie ma sprawy.
  5. Ja też. Zawiozę i pomogę.
  6. Jagna, ale pieniądze to najmniejszy problem. Założę wątek, przywiozę, sprzedam resztę Warmetowego srebra i uzbieram. Weźmiesz ?
  7. Ten duży rudy mnie ściska w dołku : (
  8. On tam jest krótko, ja to marzę o zabraniu tych o wieloletnim stażu : (
  9. Jeszcze nie wiem. Tola ma być w schronisku dzisiaj albo jutro i wtedy coś ustalimy.
  10. Aż mi skóra cierpnie co z hodowlanymi na Ukrainie .
  11. A to dowód na to, aby nie dzielić zwierząt na jadalne i niejadalne. Prosiak bardzo chciał się bawić z Amely , ona niekoniecznie.
  12. Z mojego bazarku Srebro3 została część przeznaczona dla Suvi : (. Poproszę o numer konta, będzie dla Weny.
  13. Biorę wszystkie transportery jakie mam, bo nie wiem co się przytrafi.
  14. Z bazarku dla Micha jest 310,68 zł. Poproszę o konto.
×
×
  • Create New...