Jump to content
Dogomania

Aska7

Members
  • Posts

    19184
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    17

Everything posted by Aska7

  1. Wszystkim powtarzam, że będzie tam królewną. Pani Dorota jest świadoma ewentualnych trudności, córcia jest bardzo mądrą dziewczynką, a Kazimierz oszalał wprost z radości, aż go Lonia owarczała, bo taki był namolny z tym swoim entuzjazmem.
  2. Muszę się pozbierać. Mam do Niej bardzo emocjonalny stosunek, no ciężko mi. Okropnie. Ciągle powtarzam (sobie), że uczymy się na ich śmierciach.
  3. Pies moich rodziców poniekąd niańczył moje dzieci. Pilnował wózkaka jak Cerber, ale tylko z córką nawiązał wyjątkowy kontakt. Razem jedli lody, lizaki, czasami zaglądali sobie do miski/talerza. Ona na nim siadała albo spali przytuleni. Wszystko jest możliwe, ale lepiej jest chyba dziecko do psa niż pies do dziecka.
  4. Przytulam Cię Marysiu. My z Kubuniem mieliśmy swoje tajemnice, takie malutkie. Dzielny był. Smutno dziś bardzo
  5. Jest w poniedziałek spotkanie w celu zapoznania się. Pan chce owczara do mieszkania. Jestem dobrej myśli, bo pan przyjedzie z mamą i szuka pierdoły
  6. Bardzo mi miło, naprawdę , dziękuję. No i trzeba pamiętać, że byle kto nie może nas obrazić, tzn. krytyka nikogo dla nas ważnego nie jest ważna
  7. Rozi, gdyby to chociaż odrobinę pomogło, to bardzo bym chciała, żeby Ci się gęba nie zamykała 24h na dobę
  8. Bez przesady, nie najgorsze i nie sama. Sama, bez Was i Asi to bym nic nie zrobiła I tak w sumie to ja od jeżdżenia jestem, bo mam wtedy święty spokój. Po drodze można sobie dużo przemyśleć i poukładać w głowie. I to w kupie siła
  9. Chociaż może to być z toksyny, przejsciowe jak ZWO, ale trzeba czekać na wyniki.
  10. Jagna napisała że nie będzie dzisiaj operowana. Robią badania krwi, jest podejrzenie cukrzycy, bo straciła wzrok
  11. Jest taka słaba, że nawet niespecjalnie protestowała jak ją Jagna wzieła na ręce, żeby zanieść do domu.
×
×
  • Create New...