Jump to content
Dogomania

Aska7

Members
  • Posts

    19184
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    17

Everything posted by Aska7

  1. Kto jeszcze ma dychę albo dwie na zbyciu ?
  2. Nie mogę uwierzyć. Banda trojga z Zamościa : )
  3. Rudas to fajna propozycja imienia : ), dziękuję : )
  4. Kupiłam książkę. Większość rośnie obok. I my to jemy.
  5. Jest już stówa. Bardzo dziękuję : ) Założę mu na dniach wątek. Przydałby się imienny : )
  6. Ja często robię pokrzywową, bo mam tu dużo i ekologicznie
  7. Karkołomnie, ale dam radę zabrać go w środę.
  8. Sprawdzę, jak mi wejdą kontenery. Jeśli bez składania siedzeń, to go zabiorę.
  9. Jagna zgodziła się wziąć Rudego, ale ja mam ostatnio bardzo dużo prywatnych wyjazdów. Zabiorę go najszybciej jak tylko będę mogła. Niestety nie jestem cyborgiem.
  10. Fajny ma ten ogonek : ) Od innego psa : )
  11. I po co było zabierać go ze schronu. Tyle lat tam był, że to przecież był jego dom .....
  12. Myślę, że Pańcio jest w dużo gorszym stanie.
  13. No przecież pomogę
×
×
  • Create New...