-
Posts
19186 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
17
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Aska7
-
Po wypadku bezdomna Pikusia z porażonym tyłem prosi o pomoc w BDT/DS
Aska7 replied to Moli@'s topic in Psy do adopcji
Co tam u światełka ? -
To mi przypomina starą historię z dogo jak dziewczyny jeździły w jakieś szczere pole, bo tam facet na działce trzymał psa i jak sobie przypomniał to jechał i dał jeść i one pytały, człowieku po co ci tam ten pies, a on mówił, "ano, żeby był".
-
Super Cię widzieć : ). Każda nowa dogomaniaczka to skarb : ). Dziewczyny jak tu wejdą, to prześlą Ci na PW konto do wpłaty i wszystko opowiedzą co i jak. Powiedz coś o swoim Piesku, jak miał na imię, ile miał lat ?
- 1565 replies
-
Rozi chodzi o to, że ludzie są generalnie beznadziejnie nieodpowiedzialni. Czasami się zastanawiam czy te wszystkie dzieci ugotowane latem w samochodzie albo wypadnięte z 7 piętra to tak naprawdę przypadek. Nieumyślnie, histeria, płacz, psycholog, rodzice trzeźwi i wyrok w zawiasach.
-
Ależ oczywiście macie rację, to są tylko takie skróty myślowe. Na pewno nie 10 dni. Chodzi o to, żeby nie trafiało 50 tylko najwyżej 5, bo to do ogarnięcia od razu.
-
I powiem brutalnie, bardzo dobrze. To lepiej niż trzymać 10-13 lat. Pomijam pitu, pitu zbieramy na biednego ...
-
Kasa misiu, kasa. Jakby ich było bardzo mało i reglamentacja to i szacunek dla psiego życia byłby inny.
-
To jestem pierwsza, jeśli nie można adoptować czy jakoś pomóc, a ma tkwić chory w klatce i umierać powoli to tak, apeluję o bezbolesną śmierć.
-
To bardziej humanitarne niż trzymanie np. 11 lat w klatce : ( Przynajmniej nie chodzi o kasę, bo w Polsce to organizacje prozwierzęce "uwaliły" ustawę o ochronie, która mówiła o obowiązkowym chipowaniu i sterylizacji, bo z czego tu żyć. Nie ma zwierząt w potrzebie, nie ma racji bytu.
-
Ja to nie mogę pojąć tego, że przecież kuźwa nie spadają z nieba. Mają po kilka lat, nie żyły przecież w jakimś wirtualu, jakiś człowiek taki czy inny gdzieś obok nich był i co ? Gdyby to była jakaś patologia to może by się jakiś trafił raz na jakiś czas, ale to jest niekończąca się opowieść. Z koniami podobnie, kraj ułanów, z szablami na czołgi, a teraz dostaję ciągle smsy z Centaurusa, bo tabunami idą na rzeź. I żeby zwiększyć wagę to im się wlewa wodę przez rurkę w nosie i wydłubuje oczy, żeby się nie miotały w transporcie. Sorry, ale mnie cholera bierze od czasu do czasu na to wszystko : (
-
Maleńka Tosia (obecnie Gaja) już w swoim domku:-)
Aska7 replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
To trzymamy -
Maleńka Tosia (obecnie Gaja) już w swoim domku:-)
Aska7 replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
No to nie : ) -
Maleńka Tosia (obecnie Gaja) już w swoim domku:-)
Aska7 replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Czego ?