Jump to content
Dogomania

Aska7

Members
  • Posts

    19186
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    17

Everything posted by Aska7

  1. Ale przynajmniej im pociski opodal nie wybuchają.
  2. A powinna być radosnym, rozbrykanym dzieciakiem : (
  3. To kiedy jechać ? W tym tygodniu oprócz piątku bez problemu.
  4. Czy wiadomo co się stało z rudym wariatem ?
  5. Z pracownikiem rozmawiał Jarek. I to tak po łebkach. To nowy psiak.
  6. Jest dopiero po kastracji. Ponoć niezbyt "grzeczny". Do adopcji za kilka dni.
  7. Tak, ale zdążyłam już zastrzec karty i unieważnić przez gov.pl dowód. Na karty jeszcze czekam, dowód i zdjęcia zrobię jak odzyskam wygląd.
  8. Z tym zewnętrzem, to mi się przytrafiło. Jak niektórzy wiedzą, zgubiłam tydzień temu portfel z dokumentami i kartami i w związku z brakiem prądu nurkowałam jeszcze wieczorem w aucie z latarką w poszukiwaniu, ale się zagapiłam i tak walnęłam czołem w kant drzwi, że wyglądaĺam przez kilka dni jak jednorożec. Wielkie jajo na środku czoła
  9. Ja tak mam z kotami. One wszystkie są piękne, a psy to jednak wolę wielkie i kudłate. No kot jaki jest, każdy widzi
  10. Nie jestem szczególnej urody
  11. Jak się tego wariata nie powstrzyma, to będziemy mieli powtórkę z rozrywki, niestety, bo dlaczego Polski też nie odzyskać. I palcem nikt nie ruszy, bo "kasa misiu, kasa"
  12. Tak, na A4 na Wrocław do Niemiec. Na stacjach koszmar. I nie chodzi o tankowanie, ale o okupowanie toalet i żywienie się hotdogami : (
×
×
  • Create New...