-
Posts
19184 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
17
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Aska7
-
Ja mam kontener od Hani. Przywiozę, jak będzie transport z Zamościa.
-
Ja im zawsze tłumaczę, że to już ostatnia prosta i taki rytuał przejścia, ostatnia kilkugodzinna niewygoda. Póżniej to już inny wymiar, inne życie
-
Maleńka Tosia (obecnie Gaja) już w swoim domku:-)
Aska7 replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Trzymam mocno. Radek spokojnie, bo Twój niepokój się udzieli, a Gajce potrzebny niehisteryczny Pańcio. Wdech wydech. -
Na drogach trwa exodus. Tłumy na MOPach dla tirów z prysznicami, kolejki do toalety i hotdogów na stacjach benzynowych. Jak jechałam 25.02. to na 10 samochodów to były jakieś 3 ukraińskie, przedwczoraj już jakieś 7 na 10. Dużo kobiet za kierownicą, wypakowane bambetlami po dach. To ci co mają gdzie i za co uciec.
-
Nawet bardzo. Sama słodycz. Serdeczna i całuśna : )