Jump to content
Dogomania

Aska7

Members
  • Posts

    19184
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    17

Everything posted by Aska7

  1. Ja mam kontener od Hani. Przywiozę, jak będzie transport z Zamościa.
  2. Ja im zawsze tłumaczę, że to już ostatnia prosta i taki rytuał przejścia, ostatnia kilkugodzinna niewygoda. Póżniej to już inny wymiar, inne życie
  3. Trzymam mocno. Radek spokojnie, bo Twój niepokój się udzieli, a Gajce potrzebny niehisteryczny Pańcio. Wdech wydech.
  4. Gadać trzeba jak najbardziej. One rozumieją więcej niż się człowiekowi wydaje. Jak jeżdżę, to cały czas do nich gadam i tłumaczę co i jak.
  5. Tzn. ja też uważam, że czasami lepiej puścić wolno. W tak ekstremalnej sytuacji. Przecież tam są hodowlane, gospodarstwa, krowy, świnie, owce. I niestety szanse na przeżycie mają raczej wypuszczone
  6. Na drogach trwa exodus. Tłumy na MOPach dla tirów z prysznicami, kolejki do toalety i hotdogów na stacjach benzynowych. Jak jechałam 25.02. to na 10 samochodów to były jakieś 3 ukraińskie, przedwczoraj już jakieś 7 na 10. Dużo kobiet za kierownicą, wypakowane bambetlami po dach. To ci co mają gdzie i za co uciec.
  7. Zupełnie inny pies niż ten zabierany ze schronu
  8. Dostanie tyle czasu na jedzonko i komfort ile będzie możliwe w granicach rozsądku.
  9. Nawet bardzo. Sama słodycz. Serdeczna i całuśna : )
  10. Już wiadomo. Ma dwa guzy w pęcherzu, których nie można zostawić, a na razie w tym stanie nie można go operować, o ile : /
×
×
  • Create New...