Jump to content
Dogomania

Aska7

Members
  • Posts

    19186
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    17

Everything posted by Aska7

  1. Nawet bardzo. Sama słodycz. Serdeczna i całuśna : )
  2. Już wiadomo. Ma dwa guzy w pęcherzu, których nie można zostawić, a na razie w tym stanie nie można go operować, o ile : /
  3. Był bardzo przestraszony. Mam nadzieję, że u Hani dojdzie do siebie.
  4. Zawsze jest gratis, tylko Agatę za Makarego naciągnęłam na obiad z deserem
  5. Transport jest gratis.
  6. Nie ma sprawy.
  7. Ja też. Zawiozę i pomogę.
  8. Jagna, ale pieniądze to najmniejszy problem. Założę wątek, przywiozę, sprzedam resztę Warmetowego srebra i uzbieram. Weźmiesz ?
  9. Ten duży rudy mnie ściska w dołku : (
  10. On tam jest krótko, ja to marzę o zabraniu tych o wieloletnim stażu : (
  11. Jeszcze nie wiem. Tola ma być w schronisku dzisiaj albo jutro i wtedy coś ustalimy.
  12. Aż mi skóra cierpnie co z hodowlanymi na Ukrainie .
  13. A to dowód na to, aby nie dzielić zwierząt na jadalne i niejadalne. Prosiak bardzo chciał się bawić z Amely , ona niekoniecznie.
  14. Z mojego bazarku Srebro3 została część przeznaczona dla Suvi : (. Poproszę o numer konta, będzie dla Weny.
  15. Biorę wszystkie transportery jakie mam, bo nie wiem co się przytrafi.
×
×
  • Create New...