-
Posts
19186 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
17
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Aska7
-
Nawet bardzo. Sama słodycz. Serdeczna i całuśna : )
-
Zawsze jest gratis, tylko Agatę za Makarego naciągnęłam na obiad z deserem
-
Transport jest gratis.
-
Nie ma sprawy.
-
Ja też. Zawiozę i pomogę.
-
Jagna, ale pieniądze to najmniejszy problem. Założę wątek, przywiozę, sprzedam resztę Warmetowego srebra i uzbieram. Weźmiesz ?
-
Ten duży rudy mnie ściska w dołku : (
-
On tam jest krótko, ja to marzę o zabraniu tych o wieloletnim stażu : (
-
Jeszcze nie wiem. Tola ma być w schronisku dzisiaj albo jutro i wtedy coś ustalimy.
-
Biorę wszystkie transportery jakie mam, bo nie wiem co się przytrafi.