Jump to content
Dogomania

zerduszko

Members
  • Posts

    21476
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by zerduszko

  1. Całkiem fajna kwota. Jwśli ufasz wetom gdzie jest taniej, to może tam. W klinikach płacisz nie tylko za usługę ;) W Elwecie 500 to za co? Koszmarnie drogo....
  2. [quote name='weszka']Osobiście podoba mi się, że łączy wiele metod szkoleniowych - nie obawia się ani klikera ale też nie uważa że odpowiednio zastosowana korekta jest dramatem dla psa. [/QUOTE] Słyszałam, ze z klikera jako metody, to tylko "pudełka" używa ;)
  3. Jasza, kiedy ostatnio robiłaś ogłoszenia?? Nie wiem czy ma "świeże".
  4. Ale mężczyzna z niego :loveu: A jakich ma ludziów mądrych :multi:
  5. A ja byłam pewna swego, że na stronie inaczej sie nazywają i Ty je tu inaczej przedstawiłaś. Podziwiam Angelę za wymyślanie imion, zawsze są fajne :)
  6. Wczoraj byłam bardzo zmęczona, bardzo, bardzo ;)
  7. [quote name='Brysio']dzieki zerduszko;) udało sie:)[/QUOTE] Pojetna z Ciebie osoba :)
  8. Porobiłam ogłoszenia. Coś Ci sie pomieszało, albo jest błąd na stronie z imionami suń na P ;)
  9. Hmmmm [img]adres_obrazka[/img] Zacytuj sobie mój post jakbys maiła wątpliwości. Ty wstawiłaś [url]
  10. Tak samo jak na starej?? [IMG]http://images47.fotosik.pl/260/8ea2f18ce454e8d1med.jpg[/IMG]
  11. [quote]Witam.Chciałabym zapytać czy Fiksa potrafi zachować czystość w domu?(czy załatwia się na zewnątrz?)jaki ma stosunek do małych piesków?czy mogłaby zamieszkać w bloku?(czy do tej pory żyła w budzie?)i jak jest z odbiorem pieska?czy tylko osobiście trzeba się zgłaszać?Pozdrawiam.Ewa z Podkarpacia. Dane kontaktowe ----------------------------- Osoba kontaktowa: Ewa z Krosna E-mail: [URL="javascript:oknoAdresat('[email protected]',10,10,650,540,1);"][email protected][/URL] [/quote] To chyba byłoby dobre wyjście dla niej, bo do ogródka się niezbyt nadaje, tak? Waszka - przekażesz Angeli? [URL="javascript:oknoAdresat('[email protected]',10,10,650,540,1);"][/URL]
  12. [quote name='AMIGA']No co Ty - nie kupiłaś TZ-owi gustownego czerwonego lizaka w kształcie serduszka?[/QUOTE] Ja kupiłam w kształcie czego innego :megagrin:
  13. [quote name='AlfaLS']To ja myślę, że można to wszystko spokojnie zgrać w czasie:lol:. Najpierw sterylka, później mała wraca do panów, Ty spokojnie zawierasz coraz bliższą znajomość z Misią, Reksio też :lol: a później będzie lato, nie będzie obawy że mała zamarznie i myślę, że jesienią to i Panowie się do Ciebie przekonają i sami zobaczą ze jej jest z Wami dobrze i nie będą protestowali jak ją zabierzesz:evil_lol:. A, miejmy nadzieję do tej pory kopalnia bezie stała, władze też się nie zmienią:diabloti:. Jeśli Ty ją chcesz wziąć to myślę, że trzeba się skupić na sterylce i tyle, reszta się ułoży......[/QUOTE] No i TŻ bedzie miała czas urobić :lol:
  14. Wariatów Ci u nas dostatek, to i tam nie mało. Trzeba po prostu ostrą selekcję domów robić.
  15. [quote name='AMIGA']Zerduszko, trzymam kciuki, żeby pożegnanie nie było zbyt trudbne[/QUOTE] Na to bym nie liczyła :lol: Timi na razie nie może jeść karmy dla kastratów, bo zniknie ;) Zresztą ja im wszystko powiem, już dziś przez tel. trochę poopowiadałam... jak mi głos w gardle nie uwięźnie :eviltong: Lara dzięki wielkie :multi:
  16. Zapiszę się, ale na razie nie uda mi się pomóc ;(
  17. [quote name='Betta']ktos dorobi ogoszenia?? prosze.....[/QUOTE] Ja mam kolejkę 4 psów + stado szczylów... ale koło weekendu może mi się uda. A allegro?
  18. Tymek jest całkiem sprawny, wiec już może iść. Szkoda, ze Wiwiś nie jest jeszcze do adopcji, bo może spodobałby się Pani chętnej na Tymka. Dobrze, ze mam jeszcze jedną brodę do pocieszania, bo te łyse są do niczego w tym temacie :lol: Nic nie rozumieją. Historie nie powiem - ciekawe.
×
×
  • Create New...