[quote name='AlfaLS']To ja myślę, że można to wszystko spokojnie zgrać w czasie:lol:. Najpierw sterylka, później mała wraca do panów, Ty spokojnie zawierasz coraz bliższą znajomość z Misią, Reksio też :lol: a później będzie lato, nie będzie obawy że mała zamarznie i myślę, że jesienią to i Panowie się do Ciebie przekonają i sami zobaczą ze jej jest z Wami dobrze i nie będą protestowali jak ją zabierzesz:evil_lol:. A, miejmy nadzieję do tej pory kopalnia bezie stała, władze też się nie zmienią:diabloti:.
Jeśli Ty ją chcesz wziąć to myślę, że trzeba się skupić na sterylce i tyle, reszta się ułoży......[/QUOTE]
No i TŻ bedzie miała czas urobić :lol: