-
Posts
21476 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by zerduszko
-
Szczenięta zawrócone z drogi z deszczu pod rynnę - W DOMACH
zerduszko replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Do adopcji zostały: - nowa sunia biszkoptowa - Krecik, cudny mój kochany - 3 sunie na P - te dwa małe cudaki Dobrze gadam? -
Lara nie mogła dziś, przełożyła na poniedziałek. Jednym słowem przedłużyła nam stres ;) [IMG]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/Zimowyspacer071.jpg[/IMG]
-
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
zerduszko replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Lizka.... [IMG]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/Zimowyspacer086.jpg[/IMG] Jak widać dba o figurę :roll: [IMG]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/Zimowyspacer042.jpg[/IMG] -
Sznaucerek Amant - zaginął. Odnaleziony w nowym domu ;)
zerduszko replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Jak strasznie się cieszę z takich wieści :) -
SZNAUCER mix przepiękny duży BROK Ma DOM!!!!! wreszcie!!!!
zerduszko replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Trzymamy, trzymamy :) -
[quote name='BIANKA1']A ja czytając doszłam do wniosku , że stowarzyszenie raz było za , a raz przeciw :roll: Potem znowu za , a po chwili przekazało sukę innej fundacji :cool3:[/QUOTE] Co nie zmienia faktu, że gdy stowarzyszenie było za i kazało sukę sterylizować, to Naa wymysliła 586 powód. A... aż mi ciężko to słowo napisać.... fundacja jej spadła z nieba, bo ona tych szczylów chciała od początku i ją to radowało.
-
Hop piesku :) Fajny banerek :p
-
Był jeszcze jeden chętny.... ale ubawiłam się. Dostałam esemesa czy do radę dostarczyć psa na podkarpacie. Nie odpisuję na esy w sprawie psa, a już na pewno nie takie. Dzień później dostałam tzw. "sygnał" od tejże osoby :lol: W czwartek do mnie zadzwoniła, młoda dziewczyna, mówi mi, że jej chłopak będzie jechał przez Śląsk i on by mógł go zabrać. Gadamy, gadamy... ale tak mnie tknęło i pytam kiedy on będzie jechał. A ona, ze za godzinę będzie :question: Mówię, ze to jest niemożliwe, bo wizyta itd. a ona zamilkła... nawet pocałuj się :eviltong: nie powiedziała i po chwili milczenia zakończyła rozmowę. Ale chyba tam pojadę, bo taki domek...
-
[quote name='BIANKA1']A Naa , to jest kto ? Właścicielka ? Czytam wątek od początku . Naa od samego początku była tylko DT [B]i nie mogła decydować[/B] . Przez cały czas była też zasypywana mnóstwem zróżnicowanych opinii o stanie Miszki .Raz tak , raz inaczej . [/QUOTE] Ale to robiła, podważała decyzje stowarzyszenia.
-
Szczenięta zawrócone z drogi z deszczu pod rynnę - W DOMACH
zerduszko replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Prosze dzieciom poobcinac pazurki :) Kcem tego futrzastego.... no cudeńko :) -
[quote name='zmierzchnica'][B]Zerduszko - [/B]pewnie, a Fro na powitanie zrobi wraaau i będzie ciekawie [B]:evil_lol: [/B]a czy blisko.. mam 40 minut pociągiem do Gliwic ;) [B] [/QUOTE] Spoko, moja go oleje :lol: Może sie dogadają i zrobią wrau razem na innego psa? :)
-
Oto zdjęcia: [IMG]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/psy064.jpg[/IMG] [IMG]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/psy065.jpg[/IMG] [IMG]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/psy076.jpg[/IMG] [IMG]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/psy081.jpg[/IMG] [IMG]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/psy082.jpg[/IMG] Mam jeszcze kilka, na których ślicznie wyszedł.
-
Jamniczkowata malutka słodka Fizia szuka domu - ADOPTOWANA!!!!!!
zerduszko replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Niech sobie ją w.... wsadzi w czaszkę, pustą. -
Timi prosi tylko o dobry dom :) Jutro miała przyjechać Pani z Oświecimia, oczywiscie nawet nie odwołała. Mam ochotę zadzonić i ją pozdrowić serdecznie. [IMG]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/psy035.jpg[/IMG]
-
Ale zarośniety :lol:
-
Szczenięta zawrócone z drogi z deszczu pod rynnę - W DOMACH
zerduszko replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Krecik, Krecik :) -
Ale zarośniety :lol:
-
[quote name='malawaszka']no nie mów, że tego się nie da oduczyć??? :mdleje:[/QUOTE] Nie słuchaj. Da się znacznie ograniczyć :P A może jak kto ma lepsze umiejętności i zacięcie, to całkiem ;) Pamietam pierwsze wakacje z Kluchą... całą noc darła się nie wiem na co, spałyśmy w domku pod lasem, w około 3 inne domy i CISZA jak makiem zasiał, aż człowieka własny oddech budzi :lol: Ale było, minęło ;)
-
Nazwiska proszę :P Zmierzchnica - Ty tak blisko mieszkasz?? Zapoznamy nasze grzeczniutkie kudłaki :P
-
ZEBRANY ze skrzyżowania w Olkuszu oBieżyk MA DOM!!!!!!!!!!!
zerduszko replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
I tyle?? Cudo, ale więcej!więcej ;)